Skocz do zawartości

O pomaganiu

Zaloguj się, aby obserwować  

Forum o pomaganiu innym. Pochwal się jak pomagasz innym lub zaproponuj akcję pomagania innym.

Zaloguj się, aby obserwować  

• Statystyki forum

• Tematów
      7184
  • Statystyki użytkowników

• Użytkowników
      309
    • Najwięcej dostępnych
      864

Aion 322
    Najnowszy użytkownik
    Aion 322

• BrakLoginu
      Widocznie w pewnych rocznikach przesadzili z produkcją nebeskich oczu  Podejrzewam, że tam u "góry" mają kiepskiego księgowego.
    • BrakLoginu
      No i burżujka od Primavery powiedziała co wiedziała. Jaki częstochowski? To je przecież notecki   Dziękować <ukłonił się nisko, aż go strzyknęło w krzyżu>  
    • Maybe
      Macie może jakieś namiary na fajny pokój, domek, apartament nad Bałtykiem, ale taki żeby był prawie na plaży i był widok na morze, żeby był balkon i czajnik żeby zrobić rano kawę.  Jeśli znacie takie miejsce, proszę napiszcie.  Ewentualnie może być nad jeziorem, ale nie na kompletnym zadupiu. Tzn zadupie może być, ale takie, że jednak się dojdzie lub dojedzie rowerem w kilkanascie minut do jakiegokolwiek sklepu.  Dla dwóch osób. 
    • Sto
      Lepsze przygody znajdziesz kochanie,  niż byle komu się oddawanie.
    • gość
      Wyleczyć się z homoseksualizmu, bo jest to możliwe, ale musisz chcieć, znaleźć specjalistę i udać się na terapię.. Nikt nie rodzi się homoseksualistą. Wpływ na orientację mają czynniki socjologiczne i psychiczne we wczesnym dzieciństwie, a nie jak próbują nam wmawiać genetyczne. Wyleczysz się, znajdziesz kobietę i nie będziesz żył w strachu, że ktoś cię nakrycie czy rodzina się odwróci. To najlepsze wyjście w twojej sytuacji.
    • teodor44
      Księga Rodzaju 9,24-29   "A gdy Noe obudził się po upiciu się winem" Czyli bo ustały uczynione zakłócenia rodzajem informacji bez informacji o całości rodzaju informacji w oddziaływaniach informacyjnych rodzaju informacji ze wszechinformacją - informacja dla całości i o całości "i dowiedział się, co mu uczynił jego najmłodszy syn," Czyli i dowiedział się, że jego najmłodszy syn, nie szukał źródła nagości ojca swego po upiciu się winem na miejscu wydarzenia. Ale opowiedział o nagości ojca swego poza miejscem wydarzenia obu swoim braciom " rzekł:" Czyli słowo, dźwięk, wibracja - nośnik informacji zamieszczony w czasoprzestrzeni "Niech będzie przeklęty Kanaan" Czyli ojciec wielu narodów, bo nie będzie wypełniał woli Wszechmogącego Boga "niech będzie najniższym sługom braci swoich !" Czyli bez świadomości, co czynią bracia jego "Potem rzekł: " Czyli słowo, dźwięk, wibracja - nośnik informacji "Błogosławiony niech będzie Pan, Bóg Sema," Czyli swoją wolę niech Wszechmogący Bóg wypełnia w Semie "a Kanaan niech będzie sługą jego ! " Czyli a potomstwo Chama - ojca wielu narodów niech będzie nieświadome, że swoją wolę Wszechmogący Bóg wypełnia w Semie "Niech da Bóg i Jafetowi przestrzeń szeroką" Czyli niech da Bóg i Jafetowi przestrzeń o jednakowej szerokości i długości - Afryka "niech zamieszka w namiotach Sema, " Czyli niech będą jedną rodziną " a Kanaan niech będzie sługą ich " Czyli a potomkowie Chama - ojca wielu narodów będą nieświadomi czynów ich ( Jan 15, 15) " Po potopie żył Noe 350 lat " Czyli gdy był potop, to Noe miał 600 lat ( Rdz. 7, 11 ) " Noe żył więc 950 lat i umarł " ( Rdz.9,24-29)
    • tośka
    • aliada
      Lepiej  się puścić i stoczyć na dół niźli bez przygód opuścić padół.
    • la primavera
      A dziś dzień kota. 
    • la primavera
      ...jednak nie była to łódź, ani podwodna ani żadna inna, tylko...
    • la primavera
      Myślałam, że kolorowe ubranie będzie ciekawsze Twoje koszule jeszcze wczoraj białe Dziś są pobarwione doskonale Tylko twoje oczy na ich widok zrobiły się łzawsze   Siedzę u lekarza i czekam w kolejce...  
    • tośka
      dotrzymał kroku... ok. rozumiem. rozumiem 
    • la primavera
      Lepiej puszczać latawce na niebie Niż siebie
    • Maybe
      Miłość to również dopasowanie na wielu płaszczyznach, a nie rezygnacja z siebie. Będąc w związku z osobą niepełnosprawna musiałabym zrezygnować z wielu aktywności, które uwielbiam robić i chciałabym żeby partner mi w tym towarzyszył. Wchodząc w związek nie chcę rezygnować z tego co kocham robić, bo stałabym się nieszczęśliwa, wręcz przeciwnie chciałabym, żeby partner dorównał mi kroku. W taki sposób dobierają się ludzie - na podstawie pewnych preferencji. W taki sposób tworzą się trwałe związki. Każdy z nas ma pewne oczekiwania. Inaczej nie miałoby znaczenia z kim się wiążesz, mogłabyś związać się z każdym, a jednak tak nie jest. Z samej miłosnej chemii nie zbudujesz długotrwałego zwiazku, albo będziesz w nim tkwić nieszczęśliwa. Potrzebne jest coś więcej, dzielenie się pasjami, poglądami, spojrzeniem na życie i styl tego życia. 
    • tośka
      nagle sie okazuje ze nie chodzi o znajomości tylko o miłości na tym sie nie znam
    • Maybe
      A mówi się "piękny jak Adonis..." 😜 Za dużo Was! 😜😂
    • z nikąd
      Korono-wirus w Chinach jest jeszcze groźniejszy niż sądzono. W środę odnotowano w prowincji Hubei rekordową liczbę 242 zgonów z powodu choroby - aż o 145 więcej niż dzień wcześniej. Liczba nowych zarażonych wzrosła aż o 14800 osób, czyli niemal dziesięciokrotnie. Zdymisjonowano przywódców partii komunistycznej w prowincji Hubei i mieście Wuhan.
    • Maybe
      Bo w miłości rownież każdy ma swoje preferencje, jeden woli szczupłych, drugi grubych, jeden wysportowanych inny nie, jeden rudych, a trzeci garbatych, z uwagi choćby na pociąg seksualny, nie każdy przecież nas pociąga, a w związku jest to jeden z ważnych elementów, w moich preferencjach nie widzę się w związku z człowiekiem z niepełnosprawnością. I nawet nie z uwagi na seks ale styl życia jaki prowadzę. Po prostu. 
    • tośka
      może jestem idiotka... ale co zmienia w znajomości ze jeździ na wózku??  rozumialabym gdyby sie okazał wielokrotnie karanym lub chociaż uzalezniony
    • Lawendowa
      Czasami miewam takie zapędy, ale tylko w  myślach. Potem dochodzę do wniosku, że karma wraca, wiec po co ja mam wymierzać sprawiedliwość i daje sobie spokój.    Czy kiedykolwiek potrąciłeś kogoś samochodem/rowerem ?
    • Maybe
      A nasza znajomość miała inny charakter, pisaliśmy ze sobą wiele miesięcy zanim doszło do spotkania, dlatego miałam prawo czuć się oszukana. On sam sobie zrobił krzywdę, tak naprawdę. Później skojarzyłam dopiero że wszystkie zdjęcia które mi wysłał były do pasa. Nie było to w porządku. Rozumiem, że było może to dla niego trudne, ale no niestety, takich rzeczy nie wolno robić, to granie na czyiś uczuciach, manipulacja. A od manipulantów to trzymam się z daleka. 
    • Lawendowa
      Daj link do jakiegoś wzoru umowy  i warunków, które trzeba spełnić.  Kilka lat temu to nie był dobry interes, ze względu na fakt, że cieżko było się z tego potem wykaraskać. Jak jest aktualnie to nie wiem. 
    • tośka
      w czwartek jest chyba pora na faworki
    • example123
      O to ja mam dobrze  nie mam musku ale faworków bym zjadła
    • słoneczna
      Jak piszę, że była podobna to była. Nie będę tu opisywała całej tej historii.  Zostaliśmy przyjaciółmi z całkiem innych powodów, nie jego kalectwa.  Może masz rację. Ja inaczej to odbieram, bo mam spory dystans do znajomości internetowych. Nie dziwię się, że ludzie w necie nie piszą o sobie wszystkiego.  
  • Najnowsze Tematy

• Popularni autorzy

1. 1
      BrakLoginu
      BrakLoginu
      20
    2. 2
      Maybe
      Maybe
      15
    3. 3
      tośka
      tośka
      13
    4. 4
      Jacekz
      Jacekz
      6
    5. 5
      słoneczna
      słoneczna
      6

Chat Nastroik

Chat Nastroik

Proszę wpisać nazwę wyświetlaną

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

W związku z Rozporządzeniem UE 2016/679 (znanym też jako „RODO”) informujemy w jaki sposób przetwarzamy dane osobowe pozostawiane podczas korzystania z forum Nastroik.pl. Zamykając ten komunikat wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych przez forum Nastroik.pl - Regulamin - Polityka prywatności