Skocz do zawartości


Cała aktywność

Strumień aktualizowany automatycznie     

 1. Dzisiaj
 2. Wczoraj
 3. Gość

  Piosenka z dedykacją

  Przecież to już zostało ustalone. Pozostaje pytanie, czy o tym, o czym powinnam...:) Dobranoc:)
 4. Poslanka czy senatorka? Jaka funkcja ciebie interesuje?
 5. Gość

  Chi

  To prawda, co na <reklama> napisała Sraryś, że startujesz z listy lewicy? Pieprz i ona nie są zadowolone, ale ja trzymam kciuki.
 6. Jedynie ten nasz Prezes, ale jego usuniemy i będzie dobrze.
 7. Rozbawiona Kopacz w Smoleńskim prosektorium.
 8. Miejscowy

  Czy Donald Tusk jest Polakiem czy Niemcem ? ( ANKIETA )

  Zwyczajnie, ludzie Drodzy PiS się odgrywa na Tusku i Platformie i robią to cały czas, i to od kilku lat. A teraz szczególnie przed wyborami robią to jeszcze bardziej, bo Kaczyński, Morawiecki boją się Tuska i Platformy. Ze strachu na Tuska szczują, na Platformę, bo wiedzą, że nie wygrają tych wyborów. Boją się, jak cholera Wielkiego Marszu w niedzielę Platformy oraz innych partii politycznych, bo tam będzie ponad milion ludzi. Jeszcze więcej niż na Marszu 4 czerwca. To jest porażka PiS i ich... koniec... Kto by się tego nie bał, jak tchórz, gdyby wiedział, że przegra i straci wszystko? No a do tego karnie za przestępstwa odpowie przed sądem i prokuraturą niezależną? I PiS się najbardziej boi kary więzienia. Oni po prostu "trzęsą portkami... " i dlatego są zdesperowani, bo strach zagląda tym typom w oczy. PiS całe życie nie będzie rządził i musi być wreszcie nowy rząd, który się w Polsce zmieni. PiS tego nie przyjmuje do wiadomości, że w końcu musi sobie odpuścić i przegrać. Może to trochę na bardziej rozwinięty temat polityczny, ale... PiS jest po prostu zły i ci ludzie są zepsuci moralnie. Oni kochają najbardziej tylko pieniądze, wygodne życie, a reszta ich nie obchodzi. Tyle że to nie są ich, własne pieniądze, tylko całego społeczeństwa. Jak sami sobie zarobią w normalnej pracy, tak jak każdy, normalny człowiek, wtedy będą mieli swoje pieniądze. Pieniądze publiczne i podatników nie są i nigdy nie będą własnością żadnego rządu. To co jest publiczne, to jest publiczne i tyle. Tusk ich wszystkich załatwi, na czele z Kaczyńskim. Pan Tusk się złodziei nie boi.
 9. Nafto Chłopiec

  Agnieszka Holland kręci ,, Zielona granica 2 ''

  Uciekali w sensie na nielegalu przekraczali granicę Stanów Zjednoczonych atakując Straż Graniczną czy jednak szukali legalnego pobytu?
 10. Aco

  Przystań kliki i sympatyków

  Nic nie udowadniam. To tylko odpowiedź. Jedna z wielu.
 11. Chi

  Chi

  To pa
 12. Chi

  Chi

 13. Chi

  Chi

 14. Pieprzna

  Przystań kliki i sympatyków

  Ja bym jeszcze przed wojną sprawdziła.
 15. Chi

  Chi

 16. KapitanJackSparrow

  Przystań kliki i sympatyków

  Co udowadniasz? Do rzetelnej oceny musiałbyś sprawdzić te dane jak kształtowały się ceny i dochody przed wprowadzeniem euro.
 17. Chi

  Chi

 18. Chi

  Chi

 19. Chi

  Chi

 20. Chi

  Chi

 21. Chi

  Chi

 22. Jak to? Nie wiesz? Ty tego nie wiesz? Przecież wtedy Polska była republiką radziecką, otoczoną wokół republikami radzieckimi.
 23. Chi

  Chi

 24. Chi

  Chi

 25. Chi

  Chi

  Bynajmniej. Myślenie jest przereklamowane.
 1. Załaduj więcej aktywności

Chat Nastroik

Chat Nastroik

Proszę wpisać nazwę wyświetlaną

×
×
 • Utwórz nowe...