Skocz do zawartości


Cała aktywność

Strumień aktualizowany automatycznie     

 1. Ostatnia godzina
 2. Gość

  3 ostatnie litery.

  Wusza (Władysław - lotnik służący w Polskich Siłach Powietrznych)
 3. Gość

  Przystań kliki i sympatyków

  Jeśli tu jest to już zeszła... dalej już tylko równia pochyła... niestety... 😞
 4. Dzisiaj
 5. Plasternarane

  Muzyczna studnia

  Nie podejrzewasz u mnie schizofrenii, prawda? 🙂 Szukam utworu w yt może jesteś w stanie pomóc mi go znaleźć. Utwór ten nie posiada tekstu a na "okładce" widnieje mężczyzna o bardzo bladej twarzy w czarnym kapeluszu, czarnych okularach i czarnym płaszczu. W tle coś słychać ale już nie pamiętam co. 🤔
 6. Nafto Chłopiec

  Przystań kliki i sympatyków

  Na złą drogę ta Monia zejdzie 😴
 7. Gość

  Szukam dominy

  Jak w tytule może też być na dłuższą relację.
 8. Gość

  3 ostatnie litery.

  Wushu Może być teraz problem ze znalezieniem słowa, może niech ktoś zacznie od nowa. Dana zapodaj nowe słowo.
 9. Wczoraj
 10. Aco

  Przystań kliki i sympatyków

  To zamiast autobusem, proponuję kłusem 😁
 11. Gość

  Przystań kliki i sympatyków

  Z Wiki (jak kogoś zainteresuje to poszuka więcej, a może ta postac była Wam już znana? ) : Nicholas George Winton (ur. 19 maja 1909 w Londynie, zm. 1 lipca 2015[1] w Slough) – Brytyjczyk, w roku 1939 zorganizował transport 669 żydowskich dzieci z okupowanych przez Niemców Czech do Wielkiej Brytanii. Winton znalazł domy dla dzieci. Operację, w której wziął udział, określa się mianem czeskiego kindertransportu. Prasa w Wielkiej Brytanii określiła go mianem „brytyjskiego Schindlera”[2]. Udział Wintona w ratowaniu Żydów pozostawał nieznany nawet dla najbliższych aż do roku 1988, kiedy jego żona odnalazła na strychu zapiski i dokumenty z tamtego okresu[3].
 12. Nafto Chłopiec

  Przystań kliki i sympatyków

  Ja pitolę. Nie dość że na cały urlop zapowiadają deszcz to przed chwilą mi opóźnili autobus powrotny do Bolonii o dwie godziny bo jakieś strajki są 🤦‍♂️
 13. Gość

  Przystań kliki i sympatyków

  * https://sjp.pwn.pl/slowniki/fukać.html (w razie czego)
 14. Gość

  Przystań kliki i sympatyków

  Nafto patrz: https://www.filmweb.pl/video/Zwiastun/Jedno+życie+Zwiastun+nr+1+polski-67928 On uratował tyle dzieci, będzie w kinach.
 15. Gość

  Przystań kliki i sympatyków

  A o Harrego Pottera kto na mnie fukał?
 16. Nafto Chłopiec

  Przystań kliki i sympatyków

  Jaaa? W życiu!
 17. Gość

  Przystań kliki i sympatyków

  nie mogę, bo się obrazisz
 18. Gość

  Przystań kliki i sympatyków

  najgorsze jest to, że to zaczyna mnie śmieszyć...HEHE🤪
 19. Nafto Chłopiec

  Przystań kliki i sympatyków

  Poproszę mnie to przetłumaczyć na język mazowiecki 😴
 20. KapitanJackSparrow

  Przystań kliki i sympatyków

  Puszczać przygrzmocić wnikać 😁 moje ulubione czasowniki hehe
 21. Gość

  3 ostatnie litery.

  nerwus
 22. Gość

  Chi

  A to kto? 😁
 23. Gość

  Przystań kliki i sympatyków

  Oj biedny, biedny Nafto😜 (chyba Ty jesteś "ogólnie mało żałowany" co?😄 Nie ma złych ludzi, są złe czyny, większość wynika ze strachu, poczucia zagrożenia - jakichś głęboko zakorzenionych wzorców postepowań, których samemu się doświadczyło albo strachu przed odrzuceniem przez "stado". Z wszelkich słabości.
 24. Gość

  Muzyczna studnia

  Nigdy! Raczej relatywna tak jak i piękno. A jako wartości to obydwie niskopriotytetowe😊 Jak pomogło, to nawet nie wiesz jak się cieszę🍀 ...a kto nie gasił światła. bo się bał duchów? 😉
 25. ,,Bez śladów" Francuski film z Benoitem Maginelem w roli człowieka sukcesu. Jest dyrektorem dużego przedsiębiorstwa, wiedzie mu się zawodowo, na gruncie osobistym też wszystko jest dobrze. Jednak skoro to film, to gdzieś na tym idealnym świecie głównego bohatera powinna być rysa. Poczekamy, poszukamy... I nie trzeba długo czekać. Oto bowiem pojawia się kolega z młodych lat, któremu w przypływie niezrozumiałej dla mnie szczerości wyjawi to, co dręczy jego sumienie. Film ma trochę niedociągnięć, wydawalo mi się, że w pewnych miejscach scenariusz jest dość naiwny, że postać głównego bohatera jest trochę licha. Ale w miarę trwania filmu spodobała mi się ta opowieść- historia bez pościgów, ucieczek, wielkich dramatów. Dramaty są cichsze, zwroty akcji są pokazane w tak naturalny sposób , tak na spokojnie, bez zapowiadającej je muzyki, rwania włosów z głowy, że po prostu przechodzimy nad nimi do kolejnych scen. Może dlatego, że to nie jest film o tym, by dręczyć się sumieniem, ale by cieszyć się szczęściem, które się pojawia. Wszystko zależy od wyboru. Czy jeśli główny bohater oczysci sumienie to świat a w nim jego życie będzie lepsze? Myślę, że scena z listem odpowiada na to pytanie. Pojawi się wówczas nowe uczucie- wdzięczność.
 26. Martomazy

  Co aktualnie czytacie?

  Witam, obecnie czytam dużo mangi i książek o feudalnej Japonii. Bardzo lubię historie samurajów i roninów i polecam ludziom je czytać, ponieważ światopogląd i filozofia są bardzo interesujące! Ale dla tych z was, którzy chcieliby trochę słownictwa, umieszczę je tutaj: <reklama> To może pomóc!
 1. Załaduj więcej aktywności

Chat Nastroik

Chat Nastroik

Proszę wpisać nazwę wyświetlaną

×
×
 • Utwórz nowe...