Skocz do zawartości


Cała aktywność

Strumień aktualizowany automatycznie     

 1. Ostatnia godzina
 2. Miejscowy

  Dodatki do zakupu węgla.

  Co myślicie o tym, by fundować wybranym grupom ludzi dopłaty czy też nawet nie dopłaty, a pełne kwoty do zakupu węgla na zimę? Czy to jest dobry pomysł i czy tak to powinno wyglądać? Sam PiS doprowadził do sytuacji, w której w Polsce może zabraknąć węgla opałowego, a Polska leży na węglu, bo w Polsce są kopalnie węglowe, głównie na Śląsku. Jak się chciało zrezygnować, pod pretekstem wojny na Ukrainie z węgla rosyjskiego, tańszego, gdzie Polska przez lata od Rosji ten węgiel kupowała i nie było problemów, to teraz niech się martwią w tym, głupim rządzie. Tylko to nie oni na tym ucierpią, a społeczeństwo i zwykli ludzie. Ja tego zwyczajnie nie mogę pojąć, co ten rząd wyczynia w Polsce?
 3. contemplator

  Katastrofa ekologiczna.

  Bo takich Januszy biznesu mamy w samorządach. Dosłownie mafie śmieciowe. To działa od bardzo wielu lat.
 4. Dzisiaj
 5. A także bardzo duża w obecnych czasach skala poronień, czasami udaje się za 6, 7... razem donosić ciążę, a pary często o tym nie mówią będąc posądzane o konformizm przez patrzących z boku.
 6. WtomiGraj

  Limerykomania

  Co dzięki napiwkom stała się zamożna Ma całą rzeszę klientów stałych Nie przestających na dawkach małych Gdy w pubie króluje piłka nożna Choć wokół oczu mam kurze łapki...
 7. Aco

  Przystań kliki i sympatyków

  Sprawa edukacji seksualnej, to był zawsze drażliwy i trudny temat. Dzieci trzeba chronić przed złem, ale też trzeba je uświadamiać. Kiedy jest dobry czas na uświadomienie dziecka? Dla jednego rodzica będzie to 13 lat dla innego 15. Mnie osobiście nikt nie uświadamiał. W szkole podstawowej na lekcji biologii mięliśmy tylko budowę człowieka, układ rozrodczy, narządy płciowe. Niektórzy się śmiali inni byli trochę zawstydzeni jak nauczycielka tłumaczyła jak powstaje nowe życie. Tak naprawdę swoją wiedzę na ten temat, człowiek czerpał od starszych kolegów, kuzynów i bla bla bla. W późniejszym wieku z filmów i czasopism. Uważam, że dobrze jak ktoś mądrzejszy taką wiedzę przekaże, oczywiście nie na przykładzie pornografii. Dlatego taka szkolna edukacja ma sens wg mnie. Chociaż z drugiej strony obecna młodzież edukuje się sama, bo wystarczy odpalić komputer i wszystko jest podane na tacy. Czasy się zmieniają, a w raz z tym wszystko szybciej się dzieje. Kiedyś nie było edukacji i dzieci miały dzieci. Dzisiaj niby temat jest bardziej nagłośniony, a dzieci też mają dzieci, i tak pewnie będzie niezależnie od poziomu edukacji.
 8. Maybe

  Przystań kliki i sympatyków

  Zmieniając temat, u mnie jest inwazja kątników, dziś rano odkryłam potwora w zlewie. Podobno zbliża się ich okres godowy i rozrodczy, i trzeba uważać żeby nie zagnieździły się w domu. Jedynym sposobem jest zamykanie okien, ale jak zamykać skoro znów upały wróciły.
 9. Pieprzna

  Przystań kliki i sympatyków

  Po to żeby pokazać, że na szczytach władzy znajdują się też wykolejeńcy. I dopuszcza się ich do kreowania polityki.
 10. Maryyyś

  Przystań kliki i sympatyków

  Tylko po co ten cytat z pedofila? Inaczej powinno wyglądać przedstawienie tego problemu, moim zdaniem. Całości nie czytałam.
 11. Maybe

  Chi

  Taaaaak, dzis odsłuchałam wszystko co jest na Jutubach i na Spotifajach.
 12. Chi

  Chi

 13. Chi

  Chi

 14. Pieprzna

  Katastrofa ekologiczna.

  O obrocie odpadami https://www.money.pl/gospodarka/importujemy-gory-odpadow-najwiecej-przyjezdza-z-niemiec-6535076865472641a.html
 15. Chi

  Chi

 16. Chi

  Chi

 17. Chi

  Chi

 18. Chi

  Chi

 19. Chi

  Chi

 20. Chi

  Chi

  Bry Też Wam tak czas zap... rnicza ?
 21. Chi

  Chi

  Tak. Ma coś w sobie niezaprzeczalnie. A to wykonanie znasz ?
 22. Chi

  Chi

  Cześć
 23. Chi

  Chi

  Hej Nie byłam w tym roku, bo moje dzieci zaplanowały wyjazd w tym czasie i mając do wyboru Wood i wyprawę z rodziną, wybrałam wspólny wypad. Powiem szczerze, że w Jarocinie nachapałam cały worek emocji i dobrej energii i chyba nawet nie chciałabym, żeby to coś przyćmiło. Dlatego w tym roku nie sprawozdam nic
 24. mk777

  Katastrofa ekologiczna.

  Ale to chyba Polacy te śmieci sprowadzają? Przecież nie wchodzi Bundeswehra i nam ich czołgami nie wwozi?
 25. Maybe

  Katastrofa ekologiczna.

  Tam jest stwierdzona przyczyną, wysoka temperatura i niski poziom. U nas jednak nie jest to przyczyną bo temperatura wody nie osiągnęła nawet 30 stopni a na Wiśle np. tak, a martwych ryb nieodnotowano. Ren jest prawie wychniety.
 1. Załaduj więcej aktywności

Chat Nastroik

Chat Nastroik

Proszę wpisać nazwę wyświetlaną

×
×
 • Utwórz nowe...