Tereska
Przez Astafakasta · Napisano
Przez Astafakasta · Napisano
Przez LadyTiger · Napisano
Przez Astafakasta · Napisano
Przez LadyTiger · Napisano
Przez Astafakasta · Napisano
Przez Astafakasta · Napisano
Przez Nomada · Napisano
Przez Nomada · Napisano
Przez Nomada · Napisano
Przez KapitanJackSparrow · Napisano
Przez Astafakasta · Napisano
Przez Astafakasta · Napisano
Przez LadyTiger · Napisano
Przez Astafakasta · Napisano
Przez LadyTiger · Napisano

Czy jesteście romantyczni i jak to się u was objawia?
Ja lubię spacery brzegiem plaży, wschody i zachody słońca, kolacje przy świecach i łono natury.
Udostępnij ten post
Link to postu
Udostępnij na innych stronach