Skocz do zawartości


Tablica liderów


Popularna zawartość

Pokazuje zawartość z najwyższą reputacją od 14.11.2019 we wszystkich miejscach

 1. 2 punkty
  Na trochę smutny sen. Ale takie też są fajne.
 2. 2 punkty
  Tak, a nawet po 60, tylko wtedy chemia jest mniej intensywna i słabsze motylki:)
 3. 2 punkty
  Byłem, nie polecam. Słaba miejscówka. Drogo, brak plaży, lasów i nie było drinków z palemką Też tak myślę, że raczej nic ciekawego nas nie czeka. Dlatego powinniśmy to jedyne życie (według mnie) wycisnąć na tyle ile się da
 4. 1 punkt
  tak jak w tytule pytanie do wszystkich kto był z was z <reklama> na sylwestra? kto był z inna grupa, i gdzie? jakie macie inne propozycje kto jest chętny pojechać na sylwestra i z jaka, grupa,?
 5. 1 punkt
  Nie czytaj głupot w innych postach co jakiś mało inteligentny napisał ładna wystarczy..!
 6. 1 punkt
  Bez znaczenia kolor włosów i karnacja.Musi być miła,ładna,bogata,pracowita,umiejąca gotować,lubiąca sprzątać i nie zadawać się z feministkami.
 7. 1 punkt
  jeżeli można sobie pomarzyć Oczy niebem skąpane, uśmiech którego nie sposób zapomnieć, a włosy lśniące słońcem. Ci co mówią, że wygląd nie jest ważny, kupują w kwiaciarni te, a nie inne kwiaty. Lubią konkretny kolor. W jednym ubraniu czują się dobrze, a w innym już nie. A przed lustrem stają tylko z ciekawości, żeby zobaczyć jak dzisiaj wyglądają. Na nasz wybór oprócz wyglądu ma wpływ wiele czynników takich jak zapach, głos, osobowość, inteligencja i wzajemne oddziaływanie. Wygląd też do nich należy i nie wiem czemu tak, nie którzy boją się do tego przyznać.
 8. 1 punkt
  Czytałem ich (chyba ich) umowę, bo wyszukałem to po tej treści co wkleiłaś. Raczej są na różne opcje zabezpieczeni. Prawnikiem nie jestem, ale przeważnie firmy stosują różne "straszaki" w umowach nie do końca zgodne z ustawami. Ja bym jednak najpierw zadzwonił i porozmawiał. Jeśli nie masz daleko, to również możesz odwiedzić siedzibę firmy w razie większych wątpliwości. Dziwne dla mnie jest też to, że tak długo czeka się na standardowe drzwi, jakby zbierali pewną ilość zamówień, by sprowadzić daną partię (wtedy mają pewnie rabaty). Ja dla siebie czy klientów zamawiałem drzwi to przeważnie w 2-3 dni były na miejscu na budowie.
 9. 1 punkt
  Teraz rozumiem Twoje uzasadnione obawy. Ja bym do nich zadzwonił i zapytał o możliwość rezygnacji z usługi. Jak będą nastawieni anty, to możesz opowiedzieć o nieprzychylnych komentarzach w Internecie. Możesz też powiedzieć o swoich obawach i że wolałabyś jednak zapłacić po wykonanej usłudze u Ciebie w domu. Nie wiem jak tam jest sporządzona umowa, bo być może na takie ewentualności się zabezpieczyli. W pierwszym poście napisałaś, że to jest dystrybutor czyli jak rozumiem, to oni raczej sprowadzają te drzwi hurtowo, a nie są ich wykonawcami? Jeśli dobrze rozumiem, to nie ponoszą żadnych kosztów, bo działają coś na zasadzie hurtowni i specjalnie dla Ciebie ich nie sprowadzali. Chyba, że są jakiś niestandardowych rozmiarów i robione były u producenta na specjalne życzenie klienta? Jeśli to standard, to nie ponoszą kosztów i jak nie ma wpisanych kar umownych przy odstąpieniu od umowy, to raczej nie będą się bawić w sąd i/lub windykację, bo nie wykażą poniesionych kosztów ich produkcji na życzenie lub, że musieli je specjalnie dla Ciebie sprowadzać.
 10. 1 punkt
 11. 1 punkt
  Drink the Water - Justin Cross "To nie grzech, jeśli nie doprowadza mnie do płaczu to nie diabeł, jeśli w jego oczach nie płonie ogień to nie duch, jeśli nie mówi językami to nie zwycięstwo, póki bitwa nie zostanie wygrana"
 12. 1 punkt
  chyba nie bo ja się czuję na 120.
 13. 1 punkt
  hej jestem tutaj nowa chyba pobiłam wiekiem wszystkich..
 14. 1 punkt
  Proszę o ptaszka (który fruwa).
 15. 1 punkt
  Co Ty piszesz Synu. Nie ma żadnej rezerwacji na miłość. Po prostu inaczej jest przeżywana kiedy jest się młodym, a inaczej w późniejszym wieku.
 16. 1 punkt
 17. 1 punkt
  Niektórzy blondyni, szatyni są seksi np. Maciej Musiał czy Daniel Craig.
 18. 1 punkt
  No, kuracjuszki sanatoryjne mają 3 tygodnie i nie marnują tego czasu. Znam historię, kiedy facet przyjechał po żonę na koniec turnusu a już na parkingu pewna pani (myśląc, że też kuracjusz) zaoferowała mu prasowanie koszul. Moi koledzy nie pisują na fejsie, ale kilku ma chorobliwie zazdrosne żony. Jak są z żoną na mieście to już znajomej nie powiedzą "Cześć". Nie są wypuszczani na zakładowe imprezy i mają telefoniczne kontrole. Jedna przyjechała po swojego do zakładu jak został nadliczbowo. Inne chłopy zbijają boki, ale rzeczywiście są takie kobiety, wiek nie gra roli.
 19. 1 punkt
  No ten... Dzięki, BL. Starałeś się na pewno, trzeba docenić...
 20. 1 punkt
  Cześć. Nie wierzę, że masz 40... Ludzie tak długo nie żyją. Ale masz śliczne imię, no i Anie to fajne dziewczyny, więc miło Cię widzieć.
 21. 1 punkt
  Wnuki powinni bawić a nie na forum siedzieć Żarcik oczywiście. Ja znam osoby po 60-tce, co tutaj od czasu do czasu zaglądają. Nie ważny wiek, ważne kto co ma do przekazania i jakie ma podejście
 22. 1 punkt
  Dwie osoby były tu po siedemdziesiątce..
 23. 1 punkt
  Cześć wszystkim:) Myślałam, że już starszych to nie ma - serio
 24. 1 punkt
  Koniec, a mianowicie to co było przed urodzeniem - NIC.
 25. 1 punkt
  Utworu. Facet w tym utworze nie najlepiej wygląda, jakby ostro zabalował
 26. 1 punkt
  Annie Lennox Lord of the Rings - Into the West Tego utworu, czy przegapiłaś całego faceta ?
 27. 1 punkt
  Chyba Cie rozumiem. MNie ostatnio się zdarzył niesamowicie miły gość na infolinii z oliviera. Miał tak rewelacyjnie męski głos, ze aż żałowałam, ze tak szybko rozwiązał moj problem. Tez mi zapadł w pamięci, zwłaszcza ten głos...
 28. 1 punkt
  Chcesz mnie ściąć i zasuszyć Pamiętaj, kwiat rozkwitnie odpowiednio podlewany
 29. 1 punkt
  Torrent to po prostu klient komunikacji peer2peer - czyli wymiana danych pomiędzy użytkownikami. Nie będę się o tym rozpisywał, bo raczej nie ma to sensu. Pobieranie filmów z tzw. "torrentów" nie jest legalne, a jak jest nielegalne, to nie jest to za bardzo bezpieczne. Więc nie mogę stwierdzić czy jest bezpieczne dla danych i dla Twojego komputera, tym bardziej ze to pliki z czyjegoś komputera, wiec może dorzucić parę "bonusów", ale żeby ktoś zaraz nie wyskoczył że tak nie jest, to owszem nie mówię że każdy dorzuca, ale można trafić na taki plik który jednak będzie miał pewne dodatki. W skrócie - nie jest to za bardzo bezpieczne, a tym bardziej nie jest to legalne, a Torrent to po prostu komunikacja pomiędzy użytkownikami poprzez program. Chociaż nie można powiedzieć że torrenty są same w sobie nie legalne, ponieważ często jest też używany do pobierania dystrybucji Linux'a, ale pobieranie gier z crackami, filmów czy muzyki jest już nielegalne.
 30. 1 punkt
  Jak rozumieć :Brak cielesności...? Tylko duchy, zjawy (w które nie wierzę) mogą nie mieć cielesności. Sprecyzuj o co ci chodzi.
 31. 1 punkt
  Nie drażni mnie zachowanie klasyfikowane jako miłe. Mnie mało co drażni.
 32. 1 punkt
  Metallica - Harvester of Sorrow
 33. 1 punkt
 34. 1 punkt
  O, tak bym chciała mieszkać... ? Jacek Yerka
 35. 1 punkt
  Jeszcze zdarzają się takie małżeństwa, które pod presją społeczeństwa biorą ślub z obawy na wytykanie palcami itd.? Myślałem, że te czasy już minęły, ale możliwe, że na mniejszych wioskach jeszcze ludzie w inny sposób myślą, bo tam każdy każdego zna. Jestem przeciwnikiem zakładania rodziny jedynie dlatego, że kobieta jest w ciąży, bo będąc razem jedynie dla dziecka niczego dobrego nie wróży. Bo do tanga trzeba dwojga, jak dwoje ludzi chce pracować nad związkiem, pragną być razem, to zawsze przezwyciężą kryzysy, które w najlepszych małżeństwach prędzej czy później się pojawią. Szczera rozmowa jest dobra na wszystko
 36. 1 punkt
  Dla mnie takie dwa w jednym. Nawet w udanym małżeństwie niemało dni było pod górkę. Kwestia przezwyciężenia kryzysów, pójścia na kompromis, przyzwyczajenie i takie tam. W końcu: "W życiu piękne są tylko chwile". W małżeństwie też.
 37. 1 punkt
  Pewnie że tak, co tu więcej można dodać. Jedynie potwierdzić co wcześniej napisałem. Powodzenia
 38. 0 punktów
  Rocznik, który by mnie interesował, to już mało co włosów ma, a jak ma to siwe albo szpakowate, tak że za dużego wyboru nie mam.
 39. 0 punktów
  Spokojnie w całą noc nadrobię wszystkie ekranizację i zresztą nie ma ich dużo
 40. 0 punktów
  No przecież tyle filmów w TV o tym leci. Moim zdaniem to wiedza powszechna. Tak mi się wydaje, ale pewności nie mam. Bo nie oglądam telenowel.
 41. 0 punktów
  Pluton z 1986 znowu
 42. 0 punktów
  Może i tak, ale za to największy Psuj Jak Aniu on będzie próbował Ci coś pomóc z kompem itd. to nie ryzykuj Jeszcze tylko mi przypomnij z której strony, ale pewnie tak
 43. 0 punktów
  Czyli jesteś moim wujkiem Zenkiem?!
 44. 0 punktów
  Oni, zdecydowanie oni <poprawia aureolę>
 45. 0 punktów
  Hehe Nigdy tego nie słyszałam.
 46. 0 punktów
  Zagraj na organkach o tak! Organek - Głupi ja Właśnie, że nie mogę, ponieważ leci w zbyt męską stronę Gdzie ja będę wśród Dam takie rzeczy robił
 47. 0 punktów
  Co ci na myśl przychodzi. Może być disco polo
 48. 0 punktów
  Tych co nie mają dzieci, to powinno ich zmotywować do działania
 49. 0 punktów
  @Mptiness szuflowała, szuflowała ten śnieg. Każdy się dziwił, po co i dlaczego, aż się zdziwili...
 50. 0 punktów
  Jak tak czytam niektórych, to w takich momentach żałuję, że mi stwórca nie ofiarował talentu.
Tablica liderów jest ustawiona na Warszawa/GMT+01:00

Chat Nastroik

Chat Nastroik

Proszę wpisać nazwę wyświetlaną

×
×
 • Utwórz nowe...

Ważne informacje

W związku z Rozporządzeniem UE 2016/679 (znanym też jako „RODO”) informujemy w jaki sposób przetwarzamy dane osobowe pozostawiane podczas korzystania z forum Nastroik.pl. Zamykając ten komunikat wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych przez forum Nastroik.pl - Regulamin - Polityka prywatności