Skocz do zawartości


Tablica liderów


Popularna zawartość

Pokazuje zawartość z najwyższą reputacją od 14.09.2019 we wszystkich miejscach

 1. 5 punktów
  1 września forumowicze rozpoczęli rok szkolny i z tej okazji chciałem złożyć fotorelację. Trochę to zajęło, bo trzeba było wykraść z prywatnych archiwów zdjęcia naszych szkrabów Ojciec Dyzio @Dionizy niczym Dyrektor (nie mylić z pewnym "świętym" dostojnikiem z Torunia) zaprowadził wszystkich do szkoły. Zizi (@Zuzia) jak zwykle z balonami, nie wiem co ona się tak do nich podczepiła. Do tego nasza Szarownica tfuu Czarowdziejka @example123 nie lepsza. Rawik @RAW już za młodu miał tendencję rosnących rogów... a tutaj w przebraniu, ale proszę się nie sugerować sztucznymi rogami, zapewniam, tam pod spodem rosną prawdziwe Niektóre dziewczynki @aliada i @omam jakby były znudzone nowym rokiem szkolnym... @monalisa woli być bliżej gwiazd i poza tym NASA wie wszystko, więc szkoła niezbyt jej się przyda. Do dziś krążą legendy, że to są 2 dziewczynki. Mona i Lisa, jedna trochę nieśmiała, a drugiej nie da się przegadać @cyganka i @la primavera jak zawsze zaczytane... @słoneczna ukryła się gdzieś na polu w nadziei, że 1 września jakoś ją ominie. @Mptiness ani myślała kończyć wakacji. Chciała się jeszcze bawić, skakać po drzewach, a nie przerabiać lektury. @Głodny to wiadomo... tutaj nie potrzeba żadnego komentarza, no może poza tym, że liczył na coś pożywniejszego, a nie danie dla królika! Radunia @Radunia zamiast zająć się nauką, to znowu dorwała się do... @Layne i @Vertlain jakby się nie przejęli nowym rokiem szkolnym... Julia @Dżiulia, Sisi @Sisi i Lawendowa @Lawendowa poszły tradycyjnie na wagary, a zabrały ze sobą @endriu. Rutlawski @Rutlawski niczym wytrawny detektyw był na ich tropie i zdawał się być niezauważony. Tylko Jacek @Jacekz jakby był zadowolony z pójścia do szkoły, ale ten uśmieszek zdradzał, że miał jakiś chytry plan. Ja oczywiście jakże, by inaczej... szkoła może zaczekać, grunt to dobra zabawa Niektórzy rozpoczęli 2 rok, ale jest trochę nowych w szkole Nastroikowej. W tym roku nasi pierwszoklasiści błyszczeli. @Maybe, @Amani i @Kahlan Alan @alan nawet nie chciał słyszeć o tym, że ma iść na rozpoczęcie roku szkolnego! To samo @SNOWDOG odstawiający "arię" od samego rana, na którą @Wiochmen znalazł sposób . Zdjęcia ukryte w spoilerach żeby nie zabierały za dużo miejsca na stronie. Jeśli kogoś pominąłem, to przepraszam, ale myślę, że będzie ciąg dalszy
 2. 2 punkty
  Każdy ma prawo wyglądać jak chce. Żadna skrajność, a tym bardziej ideologia nie jest dobra. We wszystkim najlepiej, chwycić swój własny umiar. Osobiście, nie jestem fanką Chodakowskiej, Lewandowskiej i innych podobnych postaci. Najnowsze badania, inaczej definiują zdrowe żywienie. Nie lubię też coachingu i gadania jak to daleko się zajdzie
 3. 2 punkty
 4. 2 punkty
  Trochę malancholijne Dobre. Ale nie zaśniesz
 5. 1 punkt
  Adoruję dziś czerwone wino by humorek zły mi minął.
 6. 1 punkt
  Elektorat to PiS ma już w całej Polsce. Tyle, ze w mniejszych miastach i wsiach. Większe z małymi wyjątkami PiS nie chcą. Problem polega na tym, ze również we wschodniej Polsce frekwencja jest niska. Zachodowi PiS więcej dać nie może. Musiałby bowiem 500 plus podwyższyć, albo rzeczywiście zacząć budować mieszkania, a to za drogie przedsięwzięcia są. Placa minimalna jest PiS-owi na rękę, ponieważ im większe podatki i świadczenia odprowadzi pracodawca tym wiećj wpada do kasy i ludzie więcej wydają. PiS wiec pokazuje się od strony dobrego Pana, a jednocześnie znajduje sposób na łatanie dziur, przy okazji pobudza elektorat by ruszył do urn i z miemieckich czy holenderskich plantacji wrócił do kraju. problem w tym, ze dziś wyborców PIS nie stać, by pójść z dziećmi do cukierni i zafundować im drożdżówki... będzie wiec stać, kiedy drożdżówka podrożeje do owych pięciu złotych? to pokazuje tez jak nieudolny w rządzeniu jest PiS. Gdyby bowiem stworzył lepsze warunki dla przedsiębiorców, to ci sami byliby zainteresowani podwyższeniem płac. To jednak wymaga czasu i nakładów finansowych, a jednego i drugiego PiS zwyczajnie nie ma
 7. 1 punkt
  A my, czy możemy naprawdę pomóc drugiemu człowiekowi, jeżeli sami pomocy potrzebujemy, jeżeli cierpimy? Przecież tym, czym jesteśmy wewnątrz, tym jesteśmy na zewnątrz, i jeżeli jesteśmy wewnątrz jedną krwawą raną, jedną wielką gulą cierpienia, to przecież wszystko, co dajmy drugiemu człowiekowi, jest tym cierpieniem napiętnowane naznaczone zarażone. Trzeba by być jak Słońce samym światłem, samym blaskiem, samym ciepłem, samym dobrem, samą miłością - żeby móc komukolwiek pomóc. Prawdziwie pomóc, nie tak, jak pomagamy: niezdarnie marnie ślamazarnie chwilowo ułamkowo ułomnie znikomie bezowocnie. Czy można być Słońcem? Edward Stachura (z książki Się)
 8. 1 punkt
 9. 1 punkt
  Na dobry dzień Annie Lennox - Loneliness
 10. 1 punkt
  Jeszcze łudząc się czekam na takowy. Jakieś piękne były ale napisać nie mogę bo administrator zaraz przyleci i wszystko usunie ;-) albo Rawik z regulaminem forumowym.. A może jeden napiszę: Gdy już miałem dosyć siedzenia wiele godzin bezproduktywnie w przedszkolu i bardzo chciałem do domu a wychowawczyni nie zwracała uwagi na moje jęczenia ...i przyszła mama,zabrała mnie z tego tłumu rozwydrzonych bachorów.Do dzisiaj pamiętam,że pachniała perfumami chyba "Być może".
 11. 1 punkt
 12. 1 punkt
  Nie zaproszę od czapy okazjonalnie dobrodusznie, bo to by było sztuczne. Ale gdyby kołatał, to bym otworzył i wpuścił do środka. Czego najczęściej zapominasz gdy wychodzisz z domu ?
 13. 1 punkt
 14. 1 punkt
  Aż mi humor tym poprawiłeś. Super pomysł i w sumie pasuje.
 15. 1 punkt
  Zachwyciła mnie ta piosenka.
 16. 1 punkt
  Dziękuję już jest lepiej
 17. 1 punkt
  a nooo idzą ida jak przecinaki chłopaki. Oby nie popadli w samozachwyt bo to może być i zgubne.
 18. 1 punkt
  No właśnie, ja tego nie popieram, ale... no właśnie to "ale", bo skoro tak utrudniają ludziom adopcje, co jest ze szkodą głównie dla dzieci, to w sumie się nie dziwię, że ludzie znaleźli sobie "furtkę", by to przyspieszyć i jak wspomniałaś, że tego prawnie nie da się ogarnąć, a udowodnienie takiego procederu wręcz graniczy z cudem. Nikt przecież nie będzie robił każdemu ojcu badań DNA czy jest faktycznie biologicznym ojcem. Matka wskazuje go, on uznaje dziecko i od strony prawnej wszystko gra, reszta też się dzieje w imię prawa Tu jedynie mogą coś zrobić z adopcjami formalną i do końca legalną drogą, ale wątpię żeby to zmienili.
 19. 1 punkt
  To ja źle zrozumiałam Nie bardzo chyba się da to wyregulować prawnie. Oczywiście nie popieram takich procederów. Natomiast słyszałam, że procedury adopcyjne są bardzo zawikłane, stąd pewnie takie postępowanie. Myślę, że w tej sprawie nie będę radykalna jak zawsze Jestem po części w stanie to zrozumieć.
 20. 1 punkt
  Pierwsza moja reakcja, to parsknęłam śmiechem... Jeszcze na żadnym forum nie spotkałam się z takim wesołym przekazem obrazkowym, udał się temat, super, tylko ja nie zgadzam się na takiego łachmaniarza dyrektora szkoły, bo to żaden autorytet... Wolałabym Ciebie Brak Loginu, ale przecież to to samo, więc wszystko jedno, bo ja tutaj tylko czytam... Nie będę się uczyła (tupnęłam nogą) i basta...
 21. 1 punkt
  Dzień dobry... Within Temptation & Piotr Rogucki - Whole World Is Watching...
 22. 1 punkt
  "Religia jest dla ludzi, którzy obawiają się piekła. Duchowość jest dla tych, którzy tam byli." Bowie
 23. 1 punkt
 24. 1 punkt
  Zajebiste są te moje różowe okulary, nadal je mam.
 25. 1 punkt
  Dlatego nie hoduję pszczół Nie mam warunków, a one obcych wyczuwają w lot ! Tego też lubię do snu sobie dołożyć.
 26. 1 punkt
  Tak, można by wymienić wiele osób. Ja skupiłam się raczej na tych tematach, gdzie muzyka jest uporządkowana pod względem gatunkowym lub tematycznym, bo dla mnie stanowi to dużą wartość.
 27. 1 punkt
  Mi akurat nie chodzi o atmosferę, chociaż jestem zwolennikiem, by było bardziej wesoło. akurat nie lubię szukania dziury w całym. Wieczne powtarzanie, że nie odpisze jeden z drugim gościom, ale głównie akurat im odpisują. Forum jest od dyskutowania i nie ważne kto jakie ma zdanie, bo zdarzy się, że w temat wejdzie X ludzi z całkowicie odmiennym podejściem, ale według mnie szacunek jest najważniejszy, bo jednak po drugiej stronie siedzi człowiek i nie interesuje mnie jaki ma kolor skóry, płeć, wiek, jakiego wyznania itd. Taki przykład człowieka, któremu tylko zależy na jakiejś taniej sensacji przez obrażanie innych, który myśli, że zjadł wszystkie rozumy masz wyżej. W takich przypadkach mnie interesują konkretne fakty/dowody, bo wrzucanie wszystkich do jednego worka jest śmieszne. Już była mowa o innym problemie, mimo, że dana osoba nawet nie ma zielonego pojęcia, to na siłę będzie chciała zrobić z innych głupców Dla mnie koniec tematu, bo jednak on był o czymś innym.
 28. 1 punkt
  @BrakLoginu moim zdaniem Jaki wcale nie ma zdolności oratorskich i brakuje mu wiedzy. Jego słownictwo czasem przypomina Pana, który właśnie brzozową pod sklepikiem wypił. Jaki jednak miał wypłynąć na komisji do. Reprywatyzacji. Kaczyński myślał, ze to właśnie sukcesywne odzyskiwanie kamienic, przywracanie lokatorom mieszkań i spokoju da Jakiemu wygrana. Dlatego chciano okręg powiększać, by przyłączać biedaków i dać im głos. Komisja wcale takich sukcesów nie miała. Pani (zapomniałam nazwiska) która rzekomo została spalona przez kamienicznika, zginęła w całkiem innych okolicznościach... Jaki nie miał szans, mimo ze Trzaskowski, nie oszukujmy się, był jeszcze słabszym kandydatem. Ja myśle ze Ziobro wtedy za tym stał i przekonał Jarka, ze wygrają. ..a Jaki nie poszedłeś do europarlamentu? Bo chyba startował, czy mi się jakaś mizeria zrobiła? Jasne, słupki PiS ma wysokie. Jednak ich kampania, dalsze obiecanki wskazuje, ze jednak gdzieś czegoś pewni nie są. Jaki może na tym zyskać.
 29. 1 punkt
  https://zapodaj.net/images/1856dc992a937.png
 30. 1 punkt
  To jeszcze pokaże moje dwie fotomanipulacje...choć nie wiem czy w temacie się mieszczą Na parkingu po pracy... Dzie czymś w studni...
 31. 1 punkt
 32. 1 punkt
  On jest wszystkim, co nadaje mojemu życiu sens. Gdyby wszystko inne zginęło, lecz zostałby on, ja wciąż bym istniała. Gdyby zaś wszystko inne pozostało, a on był unicestwiony, wszechświat stałby się dla mnie czymś nieskończenie obcym; nie czułabym, że do niego należę... Emily Jane Brontë (z książki Wichrowe Wzgórza)
 33. 1 punkt
  Zgadzam się z tym, ale nie przyczepiłaś się wpisów, ale kwestii zakładania tematów. Sama założyłaś tylko jeden, więc ta krytyka jest trochę nie na miejscu. Gdyby nie tematy gości.. nie miałabyś o czym pisać.
 34. 1 punkt
  Myśle, ze nie tylko to. Zwyczajnie mogą zacząć się zwolnienia. Jeśli sekretarka była np. Odciazona w pracy asystentka, to przy nowych warunkach otrzyma większy zakres obowiązków, a asystentce podziękują. Na taśmie zwiększy się akord itd. Gdzieś będą zmuszeni szukać oszczędności. A ZUS dla przedsiębiorców znów w górę. W tym roku była podwyżka i w przyszłym znowu jest planowana...
 35. 1 punkt
  Dla mnie to już abstrakcja... Mam np. takową....na swoim koncie Powiem ci że jak coś robię to nie zastanawiam się w jakim stylu, rozróżniam swoje prace jedynie na mroczne i mniej mroczne, na abstrakcje i prace surrealistyczne.... I parę mam takich efekciarsko-ozdobnych, np ptaki, choć mimo wszystko z nutką mroczności
 36. 1 punkt
  A dlaczego nie było innego wyjścia? Zrobiłaś to bo chciałaś alimenty na siebie czy może mieszkanie czy może pozbawić ojca praw do dzieci? Czy tylko dla własnej satysfakcji żeby udowodnić mu że był gnojem? Gnój nigdy się nie przyzna do winy, a wręcz przeciwnie, jeszcze będzie manipulował i udowadniał winę tobie, więc nie ma co się smucić.
 37. 1 punkt
  Jeszcze ślicznie zatańczę i powiem miłego popołudnia wszystkim... Sasha Lazard - Tell Me Why...
 38. 0 punktów
  Nie będę brutalna. Muszę znaleźć inny sposób, żeby dostał natchnienia.
 39. 0 punktów
  Nie wymiguj się.
 40. 0 punktów
  Ja w lustro nie patrzyłabym, bo od tych feromonów ładniejsza bym się nie stała i co jeśli w lustrze zobaczyłabym swój celulit? Czar i pewność siebie pęka jak bańka mydlana i co z tego że amant oszalały z pożądania, skoro ja cala w kompleksach nadal
 41. 0 punktów
  Oj oj. Chociaż w sumie trochę racji masz, bo przy zakupach bywam niezdecydowana.
 42. 0 punktów
  Już lecę!!! Dobrze wiedzieć. Mieszkałem kiedyś w Salford, skąd się wywodzili.
 43. 0 punktów
  Następnym razem wrzucę do fotoszopa i będziesz miała tak:
 44. 0 punktów
  Ten pan wygląda i na dyrektora zielonej szkoły. Wycieczki, biwaki, lekcje w plenerze, więc mi to pasuje. Proponuję na początek wypad w góry, a po drodze wstąpimy do Piekła odwiedzić @RAW.
 45. 0 punktów
 46. 0 punktów
  Dużo roboty "ktoś" w to włożył..! Podobny ja..ale zapomniał dodać,że zawsze miałem za ciężki tornister.
 47. 0 punktów
  Ja krwiste kanapki zawsze jadłem. Mięso w prawie każdej postaci a nie jakaś bio zdrowa zielenina. Se wypraszam !
 48. 0 punktów
  Głównie hardcore punk i jego podgatunki, trochę też amerykańskiego rapu, ociupinkę mocniejszego elektroniki jak neurofunk, agresywniejszy dubstep Taa granie na flecie A z tym to się zgodzę
 49. 0 punktów
 50. 0 punktów
  @Amani Zabija po wypiciu alko swoich towarzyszy doli i niedoli alkoholixowej, a ja po skoszeniu trawy
Tablica liderów jest ustawiona na Warszawa/GMT+02:00

Chat Nastroik

Chat Nastroik

Proszę wpisać nazwę wyświetlaną

×
×
 • Utwórz nowe...

Ważne informacje

W związku z Rozporządzeniem UE 2016/679 (znanym też jako „RODO”) informujemy w jaki sposób przetwarzamy dane osobowe pozostawiane podczas korzystania z forum Nastroik.pl. Zamykając ten komunikat wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych przez forum Nastroik.pl - Regulamin - Polityka prywatności