Skocz do zawartości


Tablica liderów


Popularna zawartość

Pokazuje zawartość z najwyższą reputacją od 23.04.2024 we wszystkich miejscach

 1. 2 punkty
  4 odsłony ironii

  Chi

  Dzień dobry 😊 Taki piękny poranek...niech ktoś zarządzi dzień wolny od pracy 😎 nie da się? No to chociaż Mrozu niech umili zbieranie się do szarej rzeczywistości 🖐
 2. 2 punkty
  A górale wiedzą czy będą brzoskwinie w tym roku? 😁
 3. 2 punkty
 4. 1 punkt
  Chłopy jakby się udało wam kupić smakowitą butelkę whisky, to nie wahajcie się dokupić drugą flachę 😁
 5. 1 punkt
  Pewnie nie jest debilem ten co komentuje bez zrozumienia istoty sprawy. Jest zwyczajnym chujem, który szuka okazji do wyżycia się.
 6. 1 punkt
 7. 1 punkt
  Nie wiem gdzie jesteś ale wiem gdzie wkrótce będziesz...😜😁 W konfesjonale gęsto będziesz się tłumaczyć z mowy nienawiści 😂
 8. 1 punkt
  Regina di Roma 💪 🎾🏆
 9. 1 punkt
  Quill

  Chi

  A to też 😉 Dzięki i wzajemnie 🙂
 10. 1 punkt
  Razem z drugą połówką kupiliśmy sobie z okazji Dnia Dziecka. Kolekcja owadów 😎
 11. 1 punkt
  Chi

  Chi

  Bardzo udanego weekendu
 12. 1 punkt
  Akurat jeżeli chodzi o jakiekolwiek symbole religijne, to uważam że w urzędach takowych nie powinno być.
 13. 1 punkt
  Quill

  Chi

  Zwał jak zwał, komu w drogę temu...benzyna 😃 Miłego popołudnia 🙂
 14. 1 punkt
  czy Wam się nie wbiły? Ja jeszcze nigdy nie miałam
 15. 1 punkt
  Z tych opcji zdecydowanie sama. Z byle kim raczej nigdzie i nic.
 16. 1 punkt
  Też się takim prowadzę 😴
 17. 1 punkt
 18. 1 punkt
  Jak tam Wam minęła majówka? "Pogłos" był😁
 19. 1 punkt
  Znowu horror ale 🏆🎾💪
 20. 1 punkt
  W czasie suszy szosa sucha.
 21. 1 punkt
  Weź trochę sadzy poupychaj w pudełeczka, sprzedasz do czernienia brwi 😄
 22. 1 punkt
  Pięknie napisane i oczywiście trudno się z tobą nie zgodzić. Poza może jednym drobnym zastrzeżeniem co do aktywności forumowej ,,kłócić". Kłócić spierać, udowadniać swoje racje, owszem tak. Czasami mając w tym medium do czynienia z oczywistym patusem, który ewidentnie nastaje na twoją godność i honor nie sposób pozostać biernym. Wówczas komunikacja nabiera formy pojedynku, a w szranki staje się nierzadko w obronie choćby atakowanych niewiast. Czy uważasz, że należy udawać i nie reagować na zło? Poza tym mówienie mi dziś nie wolno się ,,kłócić" ,,być zlośliwym* wpisuje mi się w twoją narrację j/w , tą o dzieciach, że nie wolno biegać, krzyczeć .... Dorośli to duże dzieci też gdzieś upust emocji dać muszą. Zatem ustaliliśmy kłotnie swary taaak 😁 . Ważny jest poziom komunikacji tych sprzeczek, cel, geneza ale przede wszystkim dystans. Tak z takich sporów przynajmniej ja potrafię wyniesć wiele. Posługując się ironią szyderą można sprawić sobie wiele radości ucierając czyjeś butne nosy. Ale generalnie jesteśmy tu dla celu o którym.piszesz czyli dobrze bawić w miłej atmosferze. Zadalaś pytanie czemu pytam o ciebie. Hmm. Komunikując się z kimś przez jakiś czas na forum bez tych fizycznych czynników, które pozwalają rozpoznać ludzi w realnym życiu, mózg stara zapełnić tą niewiedzę pustkę jakimś obrazem pod hasłami Monika- forum. Pytam bo mój mózg pyta. Musi strzorzyć wizualizację człowieka bez wizualizacji a więc złożonej z cech. myśli, dążeń, tej osoby.
 23. 1 punkt
 24. 1 punkt
 25. 1 punkt
  Chi

  Chi

  Nalej mi snu i zagraj mi melodię A ja poradzę sobie dopóki mam piosenkę Beth ❤️
 26. 1 punkt
 27. 1 punkt
 28. 1 punkt
 29. 1 punkt
 30. 1 punkt
 31. 1 punkt
 32. 1 punkt
 33. 1 punkt
 34. 1 punkt
 35. 1 punkt
 36. 1 punkt
 37. 1 punkt
 38. 1 punkt
  Chi

  Chi

  A kiedyś, gdy miałam całkiem niewiele lat, grało mi tak
 39. 1 punkt
  Chi

  Chi

  Wierząc, że los jeszcze nieznany
 40. 1 punkt
  Chi

  Chi

  Hej hej Matrix to ja, ale nie pamiętałam hasła, więc sobie pograłam bez logowania. Dzięki, że jesteście. Pomału nadrobię zaległości w wolnych chwilach i jak nie będę padać na twarz Cześć. Gramy ?
 41. 1 punkt
  Nie dałbym rady się przebić przez te tłumy 😂 Jutro na szczęście ostatnia, tym razem krótka wycieczka i powrót do domu 😅
 42. 1 punkt
  Pardon W tortach mistrzynią jest @Helenka Zy
 43. 1 punkt
  Polska źle robi, że wtrąca się do cudzej wojny, w cudzym kraju. To nie jest wojna Polski i Polaków i ja tak uważałem od samego początku rozpoczęcia wojny ukraińskiej. To jest sprawa tylko, między: Ukrainą, a Rosją i tylko tyle. Tak naprawdę to żaden kraj w Europie nic do nie swojej wojny nie ma. Tak, jak teraz w Izraelu z Palestyną jest wojną, gdzie biją się ze sobą i to jest sprawa Izraela, a nie Polski i Unii Europejskiej. Czym to się różni, jeżeli chodzi o wojnę ukraińską? Bo Ukraina ma granicę z Polską? Czy ma coś to do rzeczy? Nie ważne, jak przebiega wojna na Ukrainie i kto tam jest tego winien, czy nie jest winien, to jest sprawa tylko Ukrainy i Rosji i tak powinno zostać. Nas nie interesuję, że tam jest konflikt zbrojny i nic do tego nie mamy. Polska ma obowiązek sie zajmować własnymi problemami i sprawami, bo w Polsce jest nie mało problemów do rozwiązania i od tego sa politycy i jest rząd, jaki by on nie był. Nie ma dla mnie tak szczerze znaczenia, jakie są w Polsce rządy. Nie ma większego znaczenia nazwa partii. Ma znaczenie jakość polityki i rządu dla kraju i społeczeństwa. Polska wyjdzie źle na tym, że wtrąca się do nie swojego konfliktu, a Polska już pomogła dużo Ukrainie i już dosyć tego. Sami, Polacy dużo pomogli ludziom ukraińskim w Polsce, z dobrej woli, ale to też ma, gdzieś swoje granice. A czy Ukraina ma prawdziwą wdzięczność teraz dla Polski za okazaną pomoc? Jak prezydent ukraiński teraz traktuję Polskę i Polaków? Wyzwał Polaków, że "współpracują z Rosją" i inne takie rzeczy obraźliwe. Czy Polska ma prawo takie rzeczy tolerować? Są, gdzieś jakieś granice czegoś... Polska dla dobra Polaków najlepiej powinna zakończyć jakiekolwiek relacje z Ukrainą, a w Polsce mieszka ileś milionów ludzi ukraińskich. Polska zawsze najchętniej była w Europie wybierana ( może obok Słowacji i Czech ) do życia i mieszkania przez ludzi ukraińskich.
 44. 1 punkt
  Bardzo dobrze napisane Miejscowy.
 45. 0 punktów
Tablica liderów jest ustawiona na Warszawa/GMT+02:00

Chat Nastroik

Chat Nastroik

Proszę wpisać nazwę wyświetlaną

×
×
 • Utwórz nowe...