Green Napisano 30 Maja 2018 Czy ktoś uprawia zioła na balkonie? Jakie się do tego nadają najbardziej? Ja rok temu zasadziłam kilka rodzajów ziół.. wszystkie wzeszły, ale później całą doniczkę zdominowała bazylia i reszta uschła w tym roku spróbuję bazylię posadzić oddzielnie.. Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach