Skocz do zawartości


Inne

Pozostałe

Fora

  1. Dom i Ogród

    Forum Budowlane. Forum Ogrody. Forum Dom. Dyskusje na temat remontów naszych domów, urządzania ogródka. Pomysły na dekoracje naszych wnętrz.

    1 301
    postów
  2. Bazar

    Forum Bazar. Forum Ogłoszenia.

    82
    postów




  • Statystyki forum

    • Tematów
      9 441
    • Postów
      244 876
  • Statystyki użytkowników

    • Użytkowników
      749
    • Najwięcej dostępnych
      8 206

    Asia75
    Najnowszy użytkownik
    Asia75
    Dołączył
  • Nowe Posty

    • Gość w kość
      nie mam zielonego pojęcia, na razie...   ... ale ścieżka zacna🤨    
    • Gość w kość
      duchowi chyba wolno🤔    
    • Chi
    • Chi
    • Chi
    • Chi
    • Chi
      Uwaga konkurs. Kto wie w jakim serialu wykorzystano powyższe cztery utwory, ten otrzyma nagrodę specjalną.  Uścisk prezesa i bon na mikrofalówkę
    • Chi
    • Chi
    • Chi
    • Chi
      Po cienkim lodzie stąpasz Waść
    • Gość w kość
      nie było mowy o kiju, ... o kołku tylko...🤷‍♂️    
    • Miejscowy
      Kaczyński swoimi kłamstwami przekona prawie każdego swojego wyborcę do swoich racji i robi to od 10 lat.  Bo tyle lat rządził.  Zresztą, nawet jak on jest partią w opozycji, to też kłamie i obwinia wszystkich wokół, ale nie samego siebie.  On to robił od początku powstania swojej partii. Czyli od 23 lat.  Jak Kaczyński powie wyborcom "To Tusk i PO jest wszystkiemu winien, a nie ja", to jego wyborcy w to najczęściej wierzą i tak myślą.  Nie ma znaczenia dla jego wyborców, że nie ma dowodów i potwierdzenia winy Tuska i PO.  Ważne sa same słowa Kaczyńskiego w które zawsze należy wierzyć.    I potem, tacy jak Ty w takie rzeczy wierzą, bo przestępca bez sumienia i godności tak powie i trzeba wierzyć przestępcy we wszystko.  Bo zły człowiek, który ma zło w sobie zawsze będzie kłamał i manipulował, bo taki ma cel w swoim życiu.  I tym się zawsze kierował Pan Kaczyński.  I nie tylko on, bo także większość jego ludzi.    Czas otworzyć oczy na prawdę i rzeczywistość i to moja, dobra rada.    Ale ja mogę tylko radzić i nic więcej. 
    • Miejscowy
      Ale kto doprowadził do tego, że jest teraz zła sytuacja w spółkach, w budżecie i w finansach? Kto rządził przez ostatnie 8 lat: Platforma czy PiS?  Kto podejmuje decyzje polityczne, gospodarcze: rząd który był wybrany i rządzi, czy partia opozycyjna?  Czyli, PiS jest niewinny tego co robił przez 8 lat, tak?  A skąd Najwyższa Izba Kontroli zarówno za rządów jeszcze Kaczyńskiego, jak i teraz wykazuje tyle uchybień, patologii i rozkradania budżetu? Wymyślają to sobie poważni pracownicy NIK i kontrolerzy i podają nieprawdziwe informacje o stanie państwa, budżetu oraz spółkach?  Ile "afer" było przez 8 lat za ich rządów?  To są dobre i fajne rzeczy i nie szkodziły Polsce?  Kto "maczał paluchy" w wyborach kopertowych, wizach dla obcokrajowców, niekontrolowanemu importowi nie wiadomo jakich produktów z Ukrainy do Polski?  Czy PiS o tym wszystkim nie wiedział, skoro rządził?  Ale Kaczyński powie swoim wyborcom "To wszystko wina, jak zawsze... Tuska, Platformy, a nie Nasza i to nie My rządziliśmy od 2015 roku do 2023 roku, ale to Tusk i Platforma rządziła".  Ten człowiek nic innego nie robi przez ponad 20 lat w Polsce, jak tylko oskarża i obwinia za swoje zło Tuska, Platformę, Leppera, Lewicę...  Tylko nie on jest winien.  Trzeba być nie myślącym, aby tego nie widzieć...  Ja nie uważam, że Tusk i Platforma to jest wspaniały, kochany rząd i partia, bo nigdy nie byli tacy.  Mają swoje grzechy i będą dalej mieli. Nie ma w Polsce całkiem dobrej i uczciwej partii i rządu i trzeba się z tym pogodzić i tyle.  Ja życzyłbym sobie takiego rządu, który byłby tylko dobry i uczciwy, ale nie ma i nie będzie rządu takiego, niezależnie od partii.  Polacy, wyborcy nie mają i mieć nie będą na to wpływu, pomimo że demokratycznie głosują i wybierają.  Ale to jest za mało.  Ja potrafię krytykować i wytykać błędy każdemu rządowi, jaki rządzi, bo od tego jest wyborca, zwykły mieszkaniec, aby oceniał codziennie rząd, jaki wybiera.  Polityka i rząd się ocenia po jego czynach politycznych. Po tym, co i jak mówi polityk i każdy ma prawo oceniać rząd, bo o tym mówi Konstytucja.      No ale wracając do PiS i Kaczyńskiego.    Oni zostawili kraj i budżet w fatalnym stanie i mają to głęboko gdzieś.  Okradali przez 8 lat budżet i zabierali nie swoje środki.  Zmarnowali miliardy i szacuje się ( to też pokazuje Najwyższa Izba Kontroli ), że ponad sto miliardów złotych publicznych środków, ogólnie zostało przez nich zmarnowane.  Czy myślisz, że budżet to teraz odzyska z powrotem?  Bardzo małą część może budżet z tego odzyska.  Czy "upolitycznianie" w demokratycznym kraju: mediów państwowych, prokuratury, sądów, urzędów państwowych jest legalne i zgodne z prawem?  Pokaż mi normalny kraj w Europie i świecie, z normalnym rządem, gdzie tam się upolitycznia państwowe instytucje?  Konstytucja tego zabrania.  PiS i Duda gwałcili polską Konstytucję i za to nie mają kary.    Ja już dziesiątki razy się wypowiedziałem na taki temat... polityczny, gospodarczy, co w Polsce wyrabiał PiS... 
    • Nomada
      WHO przyznaje, że ospa małpia jest „skutkiem ubocznym” szczepionki na Covid     https://www.europereloaded.com/who-admits-monkeypox-is-side-effect-of-covid-vaccine/
    • Nomada
      zejście
    • Nomada
    • Nomada
      Materiał długi ale może komuś coś rozjaśni    
    • Chi
      Taaa. Wszystkim nawijam jaki to sen jest ważny dla funkcjonowania naszego organizmu,  a później zamiast iść spać    Spokojnych, dobrych snów      
    • Chi
      Wpadłam w znajomy rytm     
    • Chi
    • Chi
    • Chi
    • Chi
    • Chi
  • Najnowsze Tematy

Chat Nastroik

Chat Nastroik

Proszę wpisać nazwę wyświetlaną

×
×
  • Utwórz nowe...