kociak
Przez Astafakasta · Napisano
Przez Astafakasta · Napisano
Przez LadyTiger · Napisano
Przez Astafakasta · Napisano
Przez LadyTiger · Napisano
Przez Astafakasta · Napisano
Przez Astafakasta · Napisano
Przez Nomada · Napisano
Przez Nomada · Napisano
Przez Nomada · Napisano
Przez KapitanJackSparrow · Napisano
Przez Astafakasta · Napisano
Przez Astafakasta · Napisano
Przez LadyTiger · Napisano
Przez Astafakasta · Napisano
Przez LadyTiger · Napisano

Mieszkam w małym mieście ale nie najmniejszym i raczej nie chciałabym mieszkać w większym, na pewno nie sama. Tu się czuje bezpiecznie i oswojona. Trochę dziwie się innym że potrafią się wyprowadzić nawet za granicę. Może taka jest moja osobowość czy coś?
Udostępnij ten post
Link to postu
Udostępnij na innych stronach