Bledny 2 397 Napisano 30 Marca 2021 1 minutę temu, Arkina napisał: Masakra jaka oszczędność kosztów ? Miałam kolegę który na randki chodził do parku bo stwierdził że randki go za dużo kosztują Do łóżka od razu iść na randkę bo czas to pieniądz ? 2 Maybe i Arkina zareagowały na to Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
BrakLoginu 7 532 Napisano 30 Marca 2021 37 minut temu, Maybe napisał: Koleżanka poszła na piwo po pracy z facetem poznanym w necie, chciała małe a on kupił jedno duże i rozlał na pół, stwierdził że tak będzie taniej niż dwa małe ? była zszokowana bo była w stanie sama sobie zapłacić za to piwo ? Akcja działa się w Szkocji, czy może w Krakowie? 1 Maybe zareagowało na to Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Arkina 3 630 Napisano 30 Marca 2021 4 minuty temu, Bledny napisał: Do łóżka od razu iść na randkę bo czas to pieniądz ? Od razu widzę małżeństwo z takim, będzie mi wydzielał po 10 zł dziennie na chleb 1 Bledny zareagowało na to Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Bledny 2 397 Napisano 30 Marca 2021 44 minuty temu, Arkina napisał: Od razu widzę małżeństwo z takim, będzie mi wydzielał po 10 zł dziennie na chleb ? Masakra. 1 1 Maybe i Arkina zareagowały na to Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Arkina 3 630 Napisano 30 Marca 2021 2 godziny temu, Bledny napisał: ? Masakra. Tu trzeba myśleć na przód i wyczytywać sygnały bo w kupie to ja nie chce się obudzić Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Bledny 2 397 Napisano 30 Marca 2021 12 minut temu, Arkina napisał: Tu trzeba myśleć na przód i wyczytywać sygnały bo w kupie to ja nie chce się obudzić I bardzo dobrze mówisz. A i w restauracji płaci facet! No chyba że to cipek to należy mu wybaczyć ? Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Arkina 3 630 Napisano 30 Marca 2021 Przed chwilą, Bledny napisał: A i w restauracji płaci facet! To zależy jakie spotkanie, bo np ostatnio jak spotkałam tego kolegę z netu to nie pozwoliłam za siebie zapłacić. Spojrzał na mnie jakoś tak dziwnie więc wyjaśniłam mu, że na randce to my nie jesteśmy 1 Maybe zareagowało na to Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Bledny 2 397 Napisano 30 Marca 2021 1 minutę temu, Arkina napisał: To zależy jakie spotkanie, bo np ostatnio jak spotkałam tego kolegę z netu to nie pozwoliłam za siebie zapłacić. Spojrzał na mnie jakoś tak dziwnie więc wyjaśniłam mu, że na randce to my nie jesteśmy Mogłaś mu to powiedzieć jak już zapłaci ? Wiem, wiem że to ty nie pozwoliłas. Tak se śmieszkuje? Wiem i zgadzam się z tobą. W każdej kwestii nawet w tej gdzie tęskniłas za mną ? Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Maybe 4 875 Napisano 30 Marca 2021 4 godziny temu, Arkina napisał: Masakra jaka oszczędność kosztów ? Miałam kolegę który na randki chodził do parku bo stwierdził że randki go za dużo kosztują I już piszę, że mnie kasa nie nęci w mężczyznach aby nie było No tak, ale trzeba umieć się jakoś zachować. Tym bardziej na pierwszej randce. Wiesz randka w parku by mnie nie odstraszyła, nawet stwierdziłbym że to oryginalne ale o ile by nie padało i nie było mrozu ??? 5 godzin temu, BrakLoginu napisał: Akcja działa się w Szkocji, czy może w Krakowie? W Bydgoszczy taki sknera! Dasz wiarę? ?? 5 godzin temu, Arkina napisał: Od razu widzę małżeństwo z takim, będzie mi wydzielał po 10 zł dziennie na chleb Drogi chleb jesz Arkina ? to nie dla ciebie mąż ? 1 godzinę temu, Arkina napisał: To zależy jakie spotkanie, bo np ostatnio jak spotkałam tego kolegę z netu to nie pozwoliłam za siebie zapłacić. Spojrzał na mnie jakoś tak dziwnie więc wyjaśniłam mu, że na randce to my nie jesteśmy Ale go brutalnie uświadomiłaś ??? Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
BrakLoginu 7 532 Napisano 30 Marca 2021 39 minut temu, Maybe napisał: W Bydgoszczy taki sknera! Dasz wiarę? ?? W BydgoszczU* Nie żebym się czepiał, ale od czasów Rostowskiego jedynie taka forma jest poprawna Ja zawsze płacę za kobietę i nie musi być to moja kobieta, czy nawet potencjalna partnerka. Wiadomo jak idzie się z kumpelą na piwo, a ona się uprze to ciężko wyperswadować. No, ale jak ktoś idzie na randkę i takie akcje odstawia facet to żenuła. Na miejscu kobiety już bym się z takim nie spotkał, nawet jakby był jakimś cudem i ogólnie pasował. 2 godziny temu, Bledny napisał: I bardzo dobrze mówisz. A i w restauracji płaci facet! No chyba że to cipek to należy mu wybaczyć ? Jaki znowu "cipek", a jak ona to sponsorka? W sumie kiedyś się zastanawiałem jak facet może pozwolić kobiecie, by go utrzymywała? Rozumiem sytuacje losowe jak np. utrata zatrudnienia, choroba itd. No, ale bycie utrzymankiem? Z drugiej strony miałem kobietę, która nie garnęła się do pracy i też mi jakoś to nie przeszkadzało, ale dobrze, by kobieta jednak się spełniała w czymś. Jeśli lubi być tzw. "kurą domową" to spoko, ale według mnie powinna mieć jakieś zajęcie, pracę, czy coś, co dawałoby jej przynajmniej jakąś satysfakcję. A dziś przeważnie młode to "leże i pachnę" i bez obrazy drogie panie, bo akurat nikogo nie wrzucam do tego worka, ale są takie przypadki i jest ich co raz więcej. Jak i też panów leżących z bro przed tv tzw. "pierdzących w stołek" 1 Maybe zareagowało na to Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Arkina 3 630 Napisano 30 Marca 2021 (edytowany) 3 godziny temu, Bledny napisał: Wiem i zgadzam się z tobą. W każdej kwestii nawet w tej gdzie tęskniłas za mną ? Ja za Toba a to niby kiedy? Mam chyba jakąś amnezję ? 1 godzinę temu, Maybe napisał: Wiesz randka w parku by mnie nie odstraszyła, nawet stwierdziłbym że to oryginalne ale o ile by nie padało i nie było mrozu ??? Bo byś nie wiedziała jaki to chyry plan jest 1 godzinę temu, Maybe napisał: W Bydgoszczy taki sknera! Dasz wiarę? ?? O Poznaniu to słyszałam ale o Bydgoszczy??? 1 godzinę temu, Maybe napisał: Drogi chleb jesz Arkina ? to nie dla ciebie mąż ? A smalec to też wliczyłam i mortadele 1 godzinę temu, Maybe napisał: Ale go brutalnie uświadomiłaś ??? Nie, nie nic z tego...to było spotkanie koleżeńskie ale chłopak chciał być dżentelmenem. W sumie mogłam mu pozwolić zapłacić ale wolę sama za siebie w takich przypadkach. 1 godzinę temu, BrakLoginu napisał: Z drugiej strony miałem kobietę, która nie garnęła się do pracy i też mi jakoś to nie przeszkadzało, ale dobrze, by kobieta jednak się spełniała w czymś. Jeśli lubi być tzw. "kurą domową" to spoko, ale według mnie powinna mieć jakieś zajęcie, pracę, czy coś, co dawałoby jej przynajmniej jakąś satysfakcję. A dziś przeważnie młode to "leże i pachnę" i bez obrazy drogie panie, bo akurat nikogo nie wrzucam do tego worka, ale są takie przypadki i jest ich co raz więcej. Jak i też panów leżących z bro przed tv tzw. "pierdzących w stołek" Akceptuję sytuację kiedy są małe dzieci i za bardzo nie ma jak pracować więc te kilka lat pierwszych można spędzić w domu ale całe życie? Umarłabym serio, non stop na garnuszku chłopa a gdzie jakas emerytura? Co zrobię jak pójdzie i znajdzie lepszy model, przecież takie sytuacje się zdarzają. Nie mogłabym żyć tak, jak zarabiam to nie ma mi się prawa wtrącać ile wydaje na kieckę Edytowano 30 Marca 2021 przez Arkina 1 Maybe zareagowało na to Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Bledny 2 397 Napisano 30 Marca 2021 1 godzinę temu, Arkina napisał: Ja za Toba a to niby kiedy? Mam chyba jakąś amnezję ? No przestań, no, aż tak? no dopszzzz zapraszam cię na lody? Jakie lubisz? Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Arkina 3 630 Napisano 30 Marca 2021 (edytowany) 6 minut temu, Bledny napisał: No przestań, no, aż tak? no dopszzzz zapraszam cię na lody? Jakie lubisz? Ej, co ci? O co cho? Nie strasz ? @BrakLoginu tłumacz ? Edytowano 30 Marca 2021 przez Arkina Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Bledny 2 397 Napisano 30 Marca 2021 47 minut temu, Arkina napisał: Ej, co ci? O co cho? Nie strasz ? @BrakLoginu tłumacz ? Ale że co? Ja cię na lody zapraszam a ty że straszę ? Bo ja na ten przykład to lubię kitkat w polewie karmelowej ? Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Arkina 3 630 Napisano 30 Marca 2021 3 minuty temu, Bledny napisał: Ale że co? Ja cię na lody zapraszam a ty że straszę ? Bo ja na ten przykład to lubię kitkat w polewie karmelowej ? Teraz nie da rady Einstein, trochę starawy jesteś ? Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Bledny 2 397 Napisano 30 Marca 2021 Przed chwilą, Arkina napisał: Teraz nie da rady Einstein, trochę starawy jesteś ? Czy ty widzisz ten nos? Znasz kogoś równie hojnie obdarzonego? ? Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Arkina 3 630 Napisano 30 Marca 2021 (edytowany) 33 minuty temu, Bledny napisał: Czy ty widzisz ten nos? Znasz kogoś równie hojnie obdarzonego? ? Zwykły kinol pomarszczony ? Manfred pewnie też Edytowano 30 Marca 2021 przez Arkina 1 Bledny zareagowało na to Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
BrakLoginu 7 532 Napisano 30 Marca 2021 5 godzin temu, Arkina napisał: Nie mogłabym żyć tak, jak zarabiam to nie ma mi się prawa wtrącać ile wydaje na kieckę Ja w kwestii tej kiecki. Ile wydałaś ostatnio?! Przyznaj się <wtrąca się> 3 godziny temu, Arkina napisał: @BrakLoginu tłumacz ? A kto zrozumie mojego Bliźnioka? No nawet ja nie dam rady <rozkłada ręce> 2 godziny temu, Bledny napisał: Czy ty widzisz ten nos? Znasz kogoś równie hojnie obdarzonego? ? Teraz wiem dlaczego mnie Bozia tak hojnie nie obdarzyła Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Arkina 3 630 Napisano 31 Marca 2021 (edytowany) 9 godzin temu, BrakLoginu napisał: Ja w kwestii tej kiecki. Ile wydałaś ostatnio?! Przyznaj się <wtrąca się> Wszystko w granicach rozsądku. Tylko raz poszalałam z butami ale nie jakimiś szpilkami czy coś. Konkretnie to były to łażenia po górach i wtedy wybrałam konkretniejszy model ? Nie mogłam się oprzeć a w głowie huczała myśl, kurcze po Tatrach chcesz biegać więc trzeba dbać o stopy bo 20 km dziennie to nie byle co więc czułam się usprawiedliwiona ? @Bledny hej ludziu, nie gniewaj się o Manfreda cio? ? Edytowano 31 Marca 2021 przez Arkina Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Bledny 2 397 Napisano 31 Marca 2021 22 minuty temu, Arkina napisał: hej ludziu, nie gniewaj się o Manfreda cio? No coś ty, arkina ! tak naprawdę umknął był mi ten komentarz ?. Z drugiej jednak strony? jak na to spojrzeć to trochę pomarszczony jest ? 1 Arkina zareagowało na to Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Bledny 2 397 Napisano 31 Marca 2021 16 godzin temu, BrakLoginu napisał: Jaki znowu "cipek", a jak ona to sponsorka? Nie bądź pan homofobem, panie. A jak facet zaprasza swego partnera?? Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Arkina 3 630 Napisano 31 Marca 2021 (edytowany) 2 godziny temu, Bledny napisał: No coś ty, arkina ! tak naprawdę umknął był mi ten komentarz ?. No to cacy, wszystko gra ? Jakby co to ja od sponsoringu umywam ręce. Edytowano 31 Marca 2021 przez Arkina Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
BrakLoginu 7 532 Napisano 31 Marca 2021 1 godzinę temu, Bledny napisał: A jak facet zaprasza swego partnera?? Nie zadawaj mi trudnych pytań 3 godziny temu, Arkina napisał: Wszystko w granicach rozsądku. Ta "kwota" mi nie wiele mówi Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Arkina 3 630 Napisano 31 Marca 2021 2 minuty temu, BrakLoginu napisał: Ta "kwota" mi nie wiele mówi Teraz musisz zbadać poziom rozsądku u mnie ? Kombinuj ? Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Bledny 2 397 Napisano 31 Marca 2021 29 minut temu, Arkina napisał: No to cacy, wszystko gra ? Jakby co to ja od sponsoringu umywam ręce. I słusznie. Trza teraz myć rączki ? 1 Arkina zareagowało na to Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach