Skocz do zawartości


Zaloguj się, aby obserwować  
navigator

Chińskie "triady" kontra syjonistyczne korporacje

Polecane posty

navigator

Mafia włoska z początku XX zyskała wielki rozgłos za sprawą mediów. Ale czy sprawiedliwie? Może wcale nie należał się taki medialny splendor Włochom?
Co mówią fakty i dokumenty?

Według najnowszych publikacji historycznych dot. historii nowożytnej oraz odtajnieniu akt agencji federalnych Stanów Zjednoczonych obraz mafii włoskiej z Nowego Jorku, Chicago i Detroit jest całkowicie odmienny od obowiązujących stereotypów i legend w społeczeństwie.
Pierwszy przekręt mafii żydowskiej:
Według współczesnych opinii - mafia włoska była tylko kontraktorem i "słupem" innego syndykatu świata przestępczego - czyli żydowskiej finansjery, która nie miała narzędzi do działań w "terenie".

Funkcjonująca tradycyjna mafia włoska a zwłaszcza sycylijska, nadawała się doskonale do przeniesienia na grunt USA i rozbudowy jej struktury przestępczej. Należało tylko w nią zainwestować oraz skutecznie ochronić przed policją (poprzez korupcję lokalnych polityków).

Prywatne korporacyjne banki inwestycyjne należące do "Fed" (Federal Reserve – quasi odpowiednik Banku Centralnego w USA)) skutecznie wpompowały duże środki finansowe w zbudowanie struktur mafijnych, na wzór tych sycylijskich - używając do tego naturalnych włoskich drobnych rzezimieszków! (Analogiczna historia z Polski: kiedy polski wywiad i polska policja zbudowała z drobnych rzezimieszków i cinkciarzy z PRL-u duże mafie z Pruszkowa, Wołomina czy Trójmiasta). "Fed" oraz syjonistyczna "Lichwa Corporation" przekazały ogromne środki takim włoskim indywiduum jak Al Capone z Chicago czy "Lucky" Luciano z Nowego Jorku. Oczywiście takich “sponsorowanych włoskich mafiozów” było o wiele więcej!

Ale był warunek! Żydowska finansjera zażądała aby w każdej sponsorowanej przez nich tzw. włoskiej mafii - znalazł się Żyd, który będzie łącznikiem pomiędzy żydowską finansjerą a włoską mafią. Dla przykładu w mafii nowojorskiej takim łącznikiem był Meyer Lansky. Oficjalnie Lansky zarządzał finansami włoskiej mafii, której był członkiem... ale nieoficjalnie Lansky nigdy nie należał do żadnej włoskiej mafii - tylko należał do żydowskiej finansjery, która oddelegowała go "do pracy w terenie".

Włosi nigdy nie wpuszczali kogoś z zewnątrz, zwłaszcza gdy nie był Włochem. Dlaczego mieliby uczynić wyjątek i wpuścić Żyda Lansky’ego? Włosi nie chcieli Żyda, ale gdyby odmówili jego przyjęcia do mafii - to nie dostaliby 'dotacji' od żydowskiej finansjery. Meyer Lansky kontrolował ich dochody.

Każdy Sycylijczyk w Nowym Jorku pytał: "po co przyjęli Żyda"... nikt mu nie ufał. Włoska mafia z Nowego Jorku traciła zaufanie i poważanie wśród Sycylijczyków, więc wymyślono historyjkę jak to niby przed laty młody Żyd Lansky wdał się w bójkę z młodym "Lucky" Luciano ponieważ nie chciał płacić haraczu za "ochronę"... i wtedy "Lucky" Luciano polubił "rzekomo odważnego" żydowskiego chłopaka i wciągnął do włoskiej mafii - przecież to historyjka dla idiotów!

Krążyły też plotki, że Meyer Lansky poprzez swój rzekomy "zmysł analityczny" zbudował włoskie fortuny oraz zbudował i kasyna, etc. Otóż Lansky niczego nie analizował - tylko przekazywał dyrektywy i plany dla mafii włoskiej od syjonistycznej New World Order - i to cała tajemnica!

Włosi realizowali żydowskie plany. A Lansky to żaden geniusz finansowy tylko zwykły kurier! Syjoniści znowuż zbudowali historię o "turbo-Żydzie".

Pytanie: Dlaczego Włosi poszli na taki układ z Żydami?
Odpowiedź: Z prostego powodu; Włosi byli biedni.
Pytanie: Dlaczego Żydzi zainwestowali w biednych włoskich rzezimieszków?
Odpowiedź: Z prostego powodu; szukali "słupów" i to wyspecjalizowanych.

I tak powstał niezwykle groźny 'tandem' przestępczy włosko-żydowski... za który tylko Włosi zapłacili wizerunkowo i prawnie. Żydzi - jak zwykle - ukryci za cudzymi plecami, liczyli tylko zyski lichwy wygenerowane przez Włochów.
‘Zużytych’ włoskich mafiosów wymieniano (czytaj: odstrzeliwano) w taki sposób jak w Polsce policja i wywiad odstrzelił zużytego "Pershinga".

Tylko idiota uwierzy, że włoska mafia podzielona i rozbita w Nowym Jorku czy Chicago zdobyła tak ogromne środki finansowe, aby zbudować na pustyni całe miasto z kasynami, strukturą turystyczną, autostradą, lotniskiem, irygacją... które nazywa się Las Vegas!

Taka inwestycja przekraczała zasoby średniozamożnych lokalnych włoskich mafiozów.

  • Tak duża inwestycja mogła być tylko zrealizowana przez duże banki inwestycyjne "Fed-u" oraz "Lichwa Corporation”!
  • Tak duża inwestycja wymagała specjalnych pozwoleń, które mogły wydać tylko urzędy federalne i stanowe stanu Nevada, gdzie nowojorscy mafiozi raczej wstępu nie mieli.


No i jeszcze niezbędne poparcie skorumpowanych polityków... . Las Vegas nie zbudowali włoscy mafiozi. To duża inwestycja!

Budowanie legendy
Korporacyjne banki inwestycyjne Fed (Federal Reserve - w całości prywatne) i jego żydowscy finansiści nie mogli sobie pozwolić na wizerunkową katastrofę; więc zaprzęgnięto cały żydowski przemysł filmowy w Kalifornii do produkcji licznych kłamliwych filmów o "paskudnych i złych Włochach", którzy skrzywdzili obywateli USA.

Za wszystkie przekręty włosko-żydowskie zapłacili tylko Włosi; ponieważ żydowski przemysł filmowy tak wmówił widzom i społeczeństwom... m. in. w nagrodzonym Oscarem filmie o Don Corleone.
A gawiedź - jak to gawiedź - uwierzyła. Nawet krytycy filmowi z akademii sztuki filmowej uwierzyli... i dali Oscary.
"Amnezja pomroczna" a może "pomroczność jasna".

Drugi przekręt mafii żydowskiej (nieudany)
Identyczny przekręt z "opcją mafijną" próbowano zastosować powtórnie pół wieku później. Tylko Włochów mieli zastąpić Chińczycy. W tym celu prywatne syjonistyczne banki inwestycyjne z "Fed" przeniosły ogromne środki finansowe i produkcyjne - w sposób bez precedensu w historii - z USA do Chin. Dla "zmyłki" całą tę operację finansową nazwano dumnie "globalizacją".

Żydzi próbowali wykorzystać niezamożne chińskie triady mafijne tak samo, jak wykorzystały wcześniej mafie włoskie w USA. Ale plany i oczekiwania były o wiele większe w stosunku do chińskich mafii! Oczekiwano, że 'modus operandi' (sposób działania) będzie identyczny jak mafii włoskiej - ale z tą różnicą, że chińskie triady osaczą swoją mafią całe kontynenty.

  • Chińczycy mają jednak swoich zwolenników konfucjanizmu i - mówiąc kolokwialnie - wyrolowali pejsatych zwolenników talmudu. Chińczycy wzięli kasę a potem kazali syjonistom się odpier...lić!
  • Zresztą wcześniej w identycznym tonie syjonistycznym bankom z "Fed" i New World Order odpowiedziała w Japonii mafia Yakuza, kiedy syjoniści próbowali wejść w japoński system finansowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Astafakasta

Polish naturlisch mafia war żonę ok.

Polish naturlisch mafia war zone ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować  

Chat Nastroik

Chat Nastroik

Proszę wpisać nazwę wyświetlaną

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

W związku z Rozporządzeniem UE 2016/679 (znanym też jako „RODO”) informujemy w jaki sposób przetwarzamy dane osobowe pozostawiane podczas korzystania z forum Nastroik.pl. Zamykając ten komunikat wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych przez forum Nastroik.pl - Regulamin - Polityka prywatności