Skocz do zawartości


Zaloguj się, aby obserwować  
navigator

Chińskie "triady" kontra syjonistyczne korporacje

Polecane posty

navigator

Mafia włoska z początku XX zyskała wielki rozgłos za sprawą mediów. Ale czy sprawiedliwie? Może wcale nie należał się taki medialny splendor Włochom?
Co mówią fakty i dokumenty?

Według najnowszych publikacji historycznych dot. historii nowożytnej oraz odtajnieniu akt agencji federalnych Stanów Zjednoczonych obraz mafii włoskiej z Nowego Jorku, Chicago i Detroit jest całkowicie odmienny od obowiązujących stereotypów i legend w społeczeństwie.
Pierwszy przekręt mafii żydowskiej:
Według współczesnych opinii - mafia włoska była tylko kontraktorem i "słupem" innego syndykatu świata przestępczego - czyli żydowskiej finansjery, która nie miała narzędzi do działań w "terenie".

Funkcjonująca tradycyjna mafia włoska a zwłaszcza sycylijska, nadawała się doskonale do przeniesienia na grunt USA i rozbudowy jej struktury przestępczej. Należało tylko w nią zainwestować oraz skutecznie ochronić przed policją (poprzez korupcję lokalnych polityków).

Prywatne korporacyjne banki inwestycyjne należące do "Fed" (Federal Reserve – quasi odpowiednik Banku Centralnego w USA)) skutecznie wpompowały duże środki finansowe w zbudowanie struktur mafijnych, na wzór tych sycylijskich - używając do tego naturalnych włoskich drobnych rzezimieszków! (Analogiczna historia z Polski: kiedy polski wywiad i polska policja zbudowała z drobnych rzezimieszków i cinkciarzy z PRL-u duże mafie z Pruszkowa, Wołomina czy Trójmiasta). "Fed" oraz syjonistyczna "Lichwa Corporation" przekazały ogromne środki takim włoskim indywiduum jak Al Capone z Chicago czy "Lucky" Luciano z Nowego Jorku. Oczywiście takich “sponsorowanych włoskich mafiozów” było o wiele więcej!

Ale był warunek! Żydowska finansjera zażądała aby w każdej sponsorowanej przez nich tzw. włoskiej mafii - znalazł się Żyd, który będzie łącznikiem pomiędzy żydowską finansjerą a włoską mafią. Dla przykładu w mafii nowojorskiej takim łącznikiem był Meyer Lansky. Oficjalnie Lansky zarządzał finansami włoskiej mafii, której był członkiem... ale nieoficjalnie Lansky nigdy nie należał do żadnej włoskiej mafii - tylko należał do żydowskiej finansjery, która oddelegowała go "do pracy w terenie".

Włosi nigdy nie wpuszczali kogoś z zewnątrz, zwłaszcza gdy nie był Włochem. Dlaczego mieliby uczynić wyjątek i wpuścić Żyda Lansky’ego? Włosi nie chcieli Żyda, ale gdyby odmówili jego przyjęcia do mafii - to nie dostaliby 'dotacji' od żydowskiej finansjery. Meyer Lansky kontrolował ich dochody.

Każdy Sycylijczyk w Nowym Jorku pytał: "po co przyjęli Żyda"... nikt mu nie ufał. Włoska mafia z Nowego Jorku traciła zaufanie i poważanie wśród Sycylijczyków, więc wymyślono historyjkę jak to niby przed laty młody Żyd Lansky wdał się w bójkę z młodym "Lucky" Luciano ponieważ nie chciał płacić haraczu za "ochronę"... i wtedy "Lucky" Luciano polubił "rzekomo odważnego" żydowskiego chłopaka i wciągnął do włoskiej mafii - przecież to historyjka dla idiotów!

Krążyły też plotki, że Meyer Lansky poprzez swój rzekomy "zmysł analityczny" zbudował włoskie fortuny oraz zbudował i kasyna, etc. Otóż Lansky niczego nie analizował - tylko przekazywał dyrektywy i plany dla mafii włoskiej od syjonistycznej New World Order - i to cała tajemnica!

Włosi realizowali żydowskie plany. A Lansky to żaden geniusz finansowy tylko zwykły kurier! Syjoniści znowuż zbudowali historię o "turbo-Żydzie".

Pytanie: Dlaczego Włosi poszli na taki układ z Żydami?
Odpowiedź: Z prostego powodu; Włosi byli biedni.
Pytanie: Dlaczego Żydzi zainwestowali w biednych włoskich rzezimieszków?
Odpowiedź: Z prostego powodu; szukali "słupów" i to wyspecjalizowanych.

I tak powstał niezwykle groźny 'tandem' przestępczy włosko-żydowski... za który tylko Włosi zapłacili wizerunkowo i prawnie. Żydzi - jak zwykle - ukryci za cudzymi plecami, liczyli tylko zyski lichwy wygenerowane przez Włochów.
‘Zużytych’ włoskich mafiosów wymieniano (czytaj: odstrzeliwano) w taki sposób jak w Polsce policja i wywiad odstrzelił zużytego "Pershinga".

Tylko idiota uwierzy, że włoska mafia podzielona i rozbita w Nowym Jorku czy Chicago zdobyła tak ogromne środki finansowe, aby zbudować na pustyni całe miasto z kasynami, strukturą turystyczną, autostradą, lotniskiem, irygacją... które nazywa się Las Vegas!

Taka inwestycja przekraczała zasoby średniozamożnych lokalnych włoskich mafiozów.

 • Tak duża inwestycja mogła być tylko zrealizowana przez duże banki inwestycyjne "Fed-u" oraz "Lichwa Corporation”!
 • Tak duża inwestycja wymagała specjalnych pozwoleń, które mogły wydać tylko urzędy federalne i stanowe stanu Nevada, gdzie nowojorscy mafiozi raczej wstępu nie mieli.


No i jeszcze niezbędne poparcie skorumpowanych polityków... . Las Vegas nie zbudowali włoscy mafiozi. To duża inwestycja!

Budowanie legendy
Korporacyjne banki inwestycyjne Fed (Federal Reserve - w całości prywatne) i jego żydowscy finansiści nie mogli sobie pozwolić na wizerunkową katastrofę; więc zaprzęgnięto cały żydowski przemysł filmowy w Kalifornii do produkcji licznych kłamliwych filmów o "paskudnych i złych Włochach", którzy skrzywdzili obywateli USA.

Za wszystkie przekręty włosko-żydowskie zapłacili tylko Włosi; ponieważ żydowski przemysł filmowy tak wmówił widzom i społeczeństwom... m. in. w nagrodzonym Oscarem filmie o Don Corleone.
A gawiedź - jak to gawiedź - uwierzyła. Nawet krytycy filmowi z akademii sztuki filmowej uwierzyli... i dali Oscary.
"Amnezja pomroczna" a może "pomroczność jasna".

Drugi przekręt mafii żydowskiej (nieudany)
Identyczny przekręt z "opcją mafijną" próbowano zastosować powtórnie pół wieku później. Tylko Włochów mieli zastąpić Chińczycy. W tym celu prywatne syjonistyczne banki inwestycyjne z "Fed" przeniosły ogromne środki finansowe i produkcyjne - w sposób bez precedensu w historii - z USA do Chin. Dla "zmyłki" całą tę operację finansową nazwano dumnie "globalizacją".

Żydzi próbowali wykorzystać niezamożne chińskie triady mafijne tak samo, jak wykorzystały wcześniej mafie włoskie w USA. Ale plany i oczekiwania były o wiele większe w stosunku do chińskich mafii! Oczekiwano, że 'modus operandi' (sposób działania) będzie identyczny jak mafii włoskiej - ale z tą różnicą, że chińskie triady osaczą swoją mafią całe kontynenty.

 • Chińczycy mają jednak swoich zwolenników konfucjanizmu i - mówiąc kolokwialnie - wyrolowali pejsatych zwolenników talmudu. Chińczycy wzięli kasę a potem kazali syjonistom się odpier...lić!
 • Zresztą wcześniej w identycznym tonie syjonistycznym bankom z "Fed" i New World Order odpowiedziała w Japonii mafia Yakuza, kiedy syjoniści próbowali wejść w japoński system finansowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dołącz do rozmowy

Publikujesz jako gość. Jeśli masz konto, Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować  

 • Witamy na forum Nastroik.pl

  Jeśli jesteś nową osobą na forum, zachęcamy do rejestracji! Zajmie ci to tylko 30 sekund a dzięki rejestracji zyskasz:

   

  • Dostęp do Chatbox'u
  • PW - system prywatnych wiadomości.
   • Można wyłączyć jeśli ktoś sobie nie życzy prywatnych wiadomości.
  • Możliwość edycji Swoich tematów i odpowiedzi.
  • Dostęp do wszystkich tematów i odpowiedzi, które zostały napisane przez Ciebie
  • Przejrzenie listy Użytkowników online.
  • Twoje kanały aktywności.
  • Rankingi Użytkowników.
  • Brak irytującego reCAPTCHA.
  • Możliwość pisania statusów na forum.
  • Możliwość wybrania Naszego aktualnego nastroju na forum.
  • System powiadomień (Działa z przeglądarką Chrome i Firefox)
  • Możliwość wspominania Użytkowników - wygląda to tak: @Rawik
  • Możliwość ustawienia sygnaturki pod Swoimi postami. (Można je ignorować)
  • Własne wyróżniające się zdjęcie profilowe.
  • Dostęp do profili Użytkowników.
  • Możliwość obserwowania Znajomych.

               Oraz wiele więcej niewymienionych funkcji.

   

  Życzymy miło spędzonych chwil na naszym wspólnym forum Ekipa Forum Nastroik.pl

 • Nowe Posty

  • RAW
   Wydaje mi się że oryginał lepszy od remixu   Paul van Dyk - Nothing But You    
  • Mptiness
   Architects - Doomsday  
  • Amani
   Ty jak zwykle czuwasz 🙂 no tak, dla mnie był wiecznie młody duchem i policzyłam, ze w 42 się urodził i... dwie dychy tym mu odjelam.   tak masz rację, trzeba jednak przeczytać całe przemówienie, by to zrozumieć. 🙂      
  • aliada
   Był trochę po siedemdziesiątce, ale przemawiał świetnie. Dwadzieścia lat póżniej zresztą też. 
  • Zuzia
   Hej! Ja ostatnio namalowałam obraz, wszyscy podziwiają, ale nie wszystkim się przyznaję że to było... artimento - malowanie po numerach Tak czy inaczej, namalowałam obraz. Polecam.
  • Amani
   @alan a ile lat miał Bartoszewski, kiedy przemawiał w tym Bundestagu? 70? Daj dokładna datę i podaj rok urodzenia Bartoszewskiego. Mnie wychodzi, ze miał sporo mniej. Poza tym słowa są wyciągnięte mocno z kontekstu. Bartoszewski pięknie tam podsumował okres wojny, również krzywdę polskiego narodu. Coz to za stwierdzenie, ze go nikt o to nie prosił? Miał wtedy właściwą funkcję i miał p prawo odnieść się również do kwestii wysiedleń. Choć akurat na ten temat powiedział może jedno zdanie. Rzeczywiście rzutuje na całe przemówienie.  Wybacz, ale Bartoszewskiego trzeba rozumieć... może masz z tym problem?   co do panny z posagiem, to właśnie dowód, ze nie rozumiesz i powielasz bzdety. Bartoszewski powiedział: . Jeśli panna nie jest piękna i posażna, to powinna być choć sympatyczna, a nie nabzdyczona.- teraz poszukaj sobie całego wywiadu, może załapiesz, co miał na myśli.   dyplomatolki? Tak tez bym ich nazwała. Mądre i trafne   do reszty mi się już odnosić nie chce....  
  • Maybe
   Ja też uważam że Polacy przyczynili się do mordów na Żydach, choć wielu z nich im pomagało. Jednak nie można udawać że nie mordowali Żydów...nie jesteśmy kryształowi. Może milczał, bo zwyczajnie był obiektywny, a nie w swym patriotyzmie zakłamany.
  • BrakLoginu
   Biało-Czerwoni wygrali z Hiszpanią 3:0 (25:18, 25:13, 25:16) w 1/8 finału mistrzostw Europy. W ćwierćfinale siatkarze Vitala Heynena zmierzą się z reprezentacją Niemiec, która wcześniej wygrała z Holandią.
  • Maybe
   Nie, nie byłam. Jestem w Anglii od 2 tygodni dopiero Ale skoro polecasz to kiedyś się wybiorę.
  • alan
   Kiedy był w Knesecie Parlamencie Izraelskim jako nasz minister milczał kiedy część posłów i wiceprzewodniczący Parlamentu zaatakowali Polaków jako rzekomych współpracowników Niemców w ludobójstwie. On milczał zamiast bronić swojego kraju. Co ciekawe jedyny protest jaki w tedy się pojawił pochodził od uczciwych żydów, a nie naszego rodaka. Wielokrotnie milczał w czasie rozsiewania na świecie antypolonizmu. Nie protestował kiedy obrażano Zofię Kossak jako antysemitkę itp., która założyła między innymi Żegotę. Była jego przełożoną w czasie kiedy Żegota czynnie działała. Słowa typu "dyplomatołków" którzy "szmacą kraj. Na temat Polski "stara panna bez posagu". Żydom w Izraelu mówił "Ciemniaki na prowincji w Polsce są tacy antyżydowscy" W Bundestagu przepraszał Niemców za wysiedlenie mimo, że nikt go nie upoważnił do tego. Było to wbrew interesom Polski. Przyjął złoty medal Gustawa Stresemanna człowieka, który otwarcie walczył z Polską jeszcze za nim wybuchła 2 W.Św. Tzw. prekursor Hitlera, który mówił o nas "polskie świnie". Wywołał wojnę celną z zamiarem zniszczenia Polski. Miał roszczenia terytorialne większe od Hitlera (Gdańsk, Prusy, cały Śląsk i większość Małopolski) Szef zarządu Lotu, którego jedynym doświadczeniem w kwestii lotnictwa były loty samolotem. Na pewno w ostatnich latach życia miał dzięki PO zapewniony świetny pijar.   Kiedy zaczął jeździć na stypendia i wykłady do Niemiec odbierać od nich nagrody przestał wstawiać się za Polską, a zaczął bagatelizować i relatywizować politykę Niemiec wobec Polski. Tak, tą wcześniejszą jak i obecną Do końca lat siedemdziesiątych miał wspaniałą kartę życia. Niestety później wszystko roztrwonił. Nawet jedna z jego studentek mówiła, że niektórzy jak żyją zbyt długo to sami zaczynają siebie niszczyć.         Ja bym nie chciał. Powyżej masz trochę przykładów
 • Najnowsze Tematy

 • Popularni autorzy

  1. 1
   Layne
   Layne
   23
  2. 2
   BrakLoginu
   BrakLoginu
   20
  3. 3
   cyganka
   cyganka
   18
  4. 4
   Maybe
   Maybe
   18
  5. 5
   Jacekz
   Jacekz
   17

Chat Nastroik

Chat Nastroik

Proszę wpisać nazwę wyświetlaną

×
×
 • Utwórz nowe...

Ważne informacje

W związku z Rozporządzeniem UE 2016/679 (znanym też jako „RODO”) informujemy w jaki sposób przetwarzamy dane osobowe pozostawiane podczas korzystania z forum Nastroik.pl. Zamykając ten komunikat wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych przez forum Nastroik.pl - Regulamin - Polityka prywatności