Skocz do zawartości


Zaloguj się, aby obserwować  
merkaba

6 grudnia

Polecane posty

merkaba

 

Matka Boża, objawiając się pielęgniarce Pielegrinie Gilli we Włoszech, w Montichiari,

w święto Niepokalanego Poczęcia, 8 grudnia 1947 r. powiedziała:

 

"Co roku w każdy 8 GRUDNIA od godziny 12.00 do godziny 13.00  życzę wam aby mnie czczono jako Maryję Różę Mistyczną

i matkę Kościoła". "Życzę wam, aby każdego roku w dniu 8 grudnia, w południe miała miejsce Godzina Łaski dla całego świata".
"Dzięki modlitwie zanoszonej w tej godzinie ześlę niezliczone łaski dla duszy i ciała. Będą liczne nawrócenia".

"Pan Mój i wasz  Boży Syn Jezus okaże wielkie miłosierdzie jeżeli dobrzy ludzie będą się modlić za swych grzesznych braci".
"Ci, którzy nie mogą przyjść do Kościoła, niech modlą się w domu".

"Jest moim życzeniem, aby ta Godzina Łaski była praktykowana na całym świecie".
"Wkrótce ludzie poznają wielkość tej Godziny Łaski".

Jest taka jedna godzina w roku, gdy Niebo pochyla się tak nisko nad ziemią, że Bóg jest na wyciągnięcie

ręki i Jego odwieczne skarby miłości, które chce wam udzielić.

Jest to taka jedna godzina w roku, gdy wszystko jest możliwe.
Obietnica z nią związana jest naprawdę wielka!
Oto Matka Najświętsza ogłasza, że od godz. 12-tej do 13, przez sześćdziesiąt minut w roku Niebo staje nad nami otworem,

że każdy kto w tym czasie poprosi o pomoc w modlitwie otrzyma od Boga to, co mu najbardziej potrzebne.

 

Jak mamy przeżywać Godzinę Łaski? - Maryja nie mówiła o szczegółach, wskazała, że Godzinę Łaski należy podjąć

w uroczystość Niepokalanego Poczęcia 8 grudnia o godz. 12.00.
Przekazała, że kto w tej godzinie będzie zwracał się do Niej, kto podejmie akt oddania się Niepokalanemu Sercu Maryi,

ten doświadczy otwarcia na łaski, które Bóg za Jej pośrednictwem przekazuje.
Godzina Łaski w sposób niezwykle wymowny łączy się z Godziną Miłosierdzia.
 W tej godzinie nie powinno zabraknąć też modlitwy za Ojczyznę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


hogan

Według biblijnych norm, to służebnica Szatana była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kormoran
4 minuty temu, hogan napisał:

Według biblijnych norm, to służebnica Szatana była.

Czy ty aby na pewno znasz biblijne normy?   Poza tym od kiedy to szatan  pragnie szczęścia dla kogokolwiek ?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
contemplator
12 godzin temu, merkaba napisał:

Matka Boża, objawiając się pielęgniarce Pielegrinie Gilli we Włoszech, w Montichiari,

w święto Niepokalanego Poczęcia, 8 grudnia 1947 r. powiedziała: ...

Przecież kult Maryjny jako Matki Boskiej to ciągłość tożsamych wierzeń wywodzących się z pogańskich kultów np:
- Akadyjska bogini Isztar,
- Sumeryjska bogini Inana,
- Asyryjska bogini Issar,
- Fenicko-Kaananejska bogini Asztarte,
- Egipska bogini Izyda,
- Grecka bogini Artemida
- Rzymska bogini Diana
- Frygijska bogini Kybele
- Słowiańska bogini Mokosz

 

Z Wikipedii:

Cytat

Synkretyzm religijny – łączenie ze sobą różnych tradycji religijnych wielu narodów i wyznań, powodujące zderzenia odmiennych poglądów, a także ich przemieszanie.

Cytat

 

Najstarszym znanym ośrodkiem kultu maryjnego był Efez w Azji Mniejszej, gdzie też na początku IV wieku zbudowano pierwszą bazylikę poświęconą Matce Boskiej. W 431 roku w bazylice tej trwały również obrady Soboru Efeskiego, na którym oficjalnie zaakceptowano tytułowanie Marii mianem Bogurodzicy, czyli Matki Bożej.

Związki kultu maryjnego z Efezem tłumaczy się chrześcijańską tradycją, według której to właśnie w tym mieście zmarła Maryja, która miała przybyć do Efezu z apostołem Janem. Istnieją jednak teorie, iż na pewnym etapie rozwoju chrześcijaństwa, ok. III wieku n.e., pogański kult Wielkiej Matki, Wiecznej Dziewicy i Królowej Niebios (także Izydy lub Artemidy), przerodził się w synkretyczny kult maryjny. Przesłanką za tym miałaby być jedność miejsca, a także np. fakt, że istnieją podobieństwa między wizerunkami tych bogiń i późniejszą ikonografią maryjną.

 

 

10 godzin temu, hogan napisał:

Według biblijnych norm, to służebnica Szatana była.

No, prawie bym się zgodził ... według moich wierzeń, pod szyldem kultu Matek Boskich występuje istota demoniczna podległa szatanowi. Jest to istota niematerialna, zmiennokształtna.

 

10 godzin temu, kormoran napisał:

Czy ty aby na pewno znasz biblijne normy?   Poza tym od kiedy to szatan  pragnie szczęścia dla kogokolwiek ?

 

Skoro mowa o biblijnych normach... to gdzie w biblii wprost pisze o kulcie Matki Boskiej, - albo że Maria nią była?

Co do szatana to przecież napisano o nim, iż...

"Sam bowiem szatan podaje się za anioła światłości." (2 List do Koryntian 11:14), oraz "...szatan, zwodzący całą zamieszkałą ziemię,..." (Księga Apokalipsy 12:9). Zatem wniosek jest taki, iż szatan przychodzi pod szyldem dobrych bóstw i przybiera pozory kultu cieszącego się uznaniem Boga. A ludzie dają się nabrać. Żeby złapać rybę na haczyk, to wpierw trzeba jej zanęcić coś dobrego, co lubi.

  • Lubię to! 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
icona

Ta która porodziła Syna Bożego Jezusa,  jest tylko jedna jedyna na całym świecie  , _ _ _ kontemplacyjny contemplatorze. 

Jej rodzice Joachim i Anna są znani i zapisani w księdze rodowodu Jezusa w st wśród wszystkich spisanych rodów aż od Adama i Ewy aż do samego Jezusa.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie oczytany

6 grudnia  i 8 grudnia są w takim razie trochę podobne.  W  dniu  6 grudnia  prezenty rozdaje Mikołaj a  8 -mego  przez godzinę  dary szczęśliwego losu rozdaje Maryja.

Największy problem aby uwierzyć w dobro z nieba.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
syn fubu
Dnia 6.12.2020 o 13:57, merkaba napisał:

pielęgniarce Pielegrinie

 

Czy włosi wiedzą że po naszemu pielęgniarka to prawie jak Pielegrinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
contemplator
12 godzin temu, icona napisał:

Ta która porodziła Syna Bożego Jezusa,  jest tylko jedna jedyna na całym świecie  , _ _ _ kontemplacyjny contemplatorze. 

Jej rodzice Joachim i Anna są znani i zapisani w księdze rodowodu Jezusa w st wśród wszystkich spisanych rodów aż od Adama i Ewy aż do samego Jezusa.

 

 

No i cóż z tego? Któraś kobieta i tak musiała to zrobić, a że akurat padło na Marię, bo taka była wola Boga i tak zapowiadały to proroctwa, iż Mesjasz narodzi się jako człowiek z potomstwa Króla Dawida (zarówno Maria jak i Józef byli potomkami z rodowodu Króla Dawida). Co do rodziców Marii, to Ewangelie kanoniczne nie podają żadnej informacji na temat rodziców Mari. Wszelkie informacje na ten temat pochodzą z apokryfów i tradycji, więc są nie biblijne, - a skoro nie są biblijne, to pochodzą od szatana. Więc to co piszesz to kłamstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
contemplator
iliria


zbliża się Godzina Łaski – która przypada 8 grudnia od 12.00,  w dniu święta Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny.
Dzień ten łączy się z objawieniem Maryi.
 – To 8 grudnia 1947 r. w Montichiari we Włoszech Maryja powiedziała:
" .. Życzę wam, aby każdego roku w dniu 8 grudnia, w południe obchodzono Godzinę Łaski dla całego świata. Dzięki modlitwie do Boga w tej godzinie, ześlę wiele łask dla duszy i ciała.
Będą masowe nawrócenia. Wiele nieszczęściom będzie można zapobiec . Dusze zatwardziałe i zimne jak marmur poruszone będą łaską Bożą i znów staną się wierne i miłujące Boga.
Wiele spraw niemożliwych np. trudnych uzdrowień , staną się po modlitwach realne do spełnienia w krótkim czasie.
Jest moim życzeniem, aby ta Godzina była rozpowszechniona, by jak najwięcej ludzi , wierzących czy wątpiących,  znalazło  pomoc.

Wkrótce ludzie poznają wielkość tej Godziny Łaski.
Jeśli ktoś nie może w tym czasie przyjść do kościoła, niech modli się w domu.. "

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hogan
Dnia 6.12.2020 o 15:58, kormoran napisał:

Czy ty aby na pewno znasz biblijne normy?   Poza tym od kiedy to szatan  pragnie szczęścia dla kogokolwiek ?

 

Przeczytaj biblię chociaż raz, to się o tym dowiesz a przede wszystkim, nie była uznana przez Jezusa jako święta a nawet wyparł się jako matki. Co do Szatana... a skąd wiesz czy chce źle? Każdy kto mu się oddaje, nie ma źle. Ma lepiej niż ten co oddaje się innym bożkom. Nie darmo Szatan w biblii nazwany jest gwiazdą poranną.

https://presume.pl/lucyfer-gwiazda-poranna-czy-szatan

Edytowano przez hogan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kormoran

To hogan nie wierzysz nawet w świętego Mikołaja ani nawet w choinkę bożonarodzeniową ?

O ile wiem to właśnie wy protestanci wprowadziliście jako pierwsi choinkę do świąt już dawno temu .

Nie wiem do jakiego rodzaju  protestantów należysz, bo głównych jest aż 13 a pomniejszych odłamów ponad 20,  ale Pierwsi protestanci Kalwin , Luter  nie odrzucali ani choinki ani prezentów Mikołajkowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hogan

Do nikogo nie należę, nie potrzebuję wiary w wyimaginowany świat. Wierzę w siebie i dopóki tak jest, nam czysty umysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciowa
3 godziny temu, hogan napisał:

Do nikogo nie należę, nie potrzebuję wiary w wyimaginowany świat. Wierzę w siebie i dopóki tak jest, nam czysty umysł.

To jesteś istotą niematerialną że musisz w siebie wierzyć. Bo ja wystarczy że sie do lusterka popatrzę i wiem że jestem. Widzę się, nie musze wierzyć, bo wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikodem

Istnieje  jeszcze  świat baśniowy,  który nie pyta się czy w niego wierzysz,  bo podlegają mu wszyscy.

 On też ma swe prawa życiowe i mimo że niekiedy dość dramatycznie to jednak prowadzi ludzi do ich przeznaczenia. 

Prawdziwa miłość tam zawsze zwycięża, a obłuda i kłamstwo przegrywa.

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hogan
5 godzin temu, Gosciowa napisał:

To jesteś istotą niematerialną że musisz w siebie wierzyć. Bo ja wystarczy że sie do lusterka popatrzę i wiem że jestem. Widzę się, nie musze wierzyć, bo wiem.

A Twoje wierzenia są materialne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciowa
1 godzinę temu, hogan napisał:

A Twoje wierzenia są materialne?

Moje?

Tak! Wierzę że ta pięknota  w lustrze to ja. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Publikujesz jako gość. Jeśli masz konto, Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować  





Chat Nastroik

Chat Nastroik

Proszę wpisać nazwę wyświetlaną

×
×
  • Utwórz nowe...