Skocz do zawartości


Zaloguj się, aby obserwować  
skosik

55 mln zł dla firmy działającej od 10 dni

Polecane posty

gość
18 godzin temu, Miejscowy napisał:

Dlatego dla mnie każdy rząd jest lepszy od PiS W tym kraju. 

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Zadowolony
Miejscowy
18 godzin temu, gość napisał:

Jesteś jakimiś mega nieudacznikiem życiowym, któremu się nie powiodło i swoje gorzkie żale wylewa na jakimś niszowym forum.

Spójrz chociażby na taką Roksanę Węgiel. Niedawno skończyła 18 lat, a już jest multimilionerką. Zamiast klepać na forum, robi swoje.  Czy to też wina PiSu?

Nie będę tego komentował. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zadowolony
Miejscowy

Rządy PiS-owskie okradają społeczeństwo jak tylko się da. 

Oni rozdają takie miliardy, nie tylko dla swoich wyborców, ale też dla swojej "bandy" i sami siebie finansują z ogromnych pieniędzy. 

To wszystko budżet coraz więcej kosztuje. Zaczyna brakować w budżecie, no to wyciągają swoje, brudne łapska po kolejne, jeszcze wyższe podatki i opłaty. 

Oczywiście, nie zabierają wszystkim podatnikom więcej, ale większość podatników płaci coraz to wyższe podatki i opłaty różne. 

Tak jak wspomniałem wcześniej: jednym jakiś obniżą, skromnie podatek, ale drugim "dowalą" znacznie wyższy podatek i to jest nierówność podatkowa i to jest dzielenie podatników. 

Praktycznie w każdej partii, poza PiS mówią, co te rządy robią ze społeczeństwem. 

W Konfederacji mówią i sprzeciwiają się wszystkiemu, co w PiS wyprawiają i w każdym wystąpieniu Konfederacji politycy tej partii wytykają wszystko to, co w PiS jest złe. 

Konfederacja jest rządem typowo - prawicowym, ale to jest prawdziwy rząd prawicowy, a nie to, co PiS. 

Konfederacja kieruję się pewną swoją ideologią i są w tym prawdziwi i to widać. 

W PiS natomiast, z nazwy są "Prawicowi", ale tak naprawdę zachowują się socjalistycznie i nie mają praktycznie nic wspólnego z prawdziwym rządem prawicowym. 

Bo prawdziwe rządy prawicowe na świecie, które rządzą, dbają o gospodarkę w krajach, są oszczędne, nie rozdają żadnych pieniędzy na społeczeństwo, nie marnują żadnych pieniędzy publicznych i promują pracowitość ludzi, aby ludzie sami zarabiali, swoją uczciwą pracą. 

Ja nie mam nic przeciwko i nie miałem nigdy rządom prawicowym. Jeśli są to prawdziwe i normalne rządy, które dbają o społeczeństwo i o kraj, to ja to popieram. 

Ale PiS to jest "fanatyk", to jest bandzior, który nie jest prawdziwym rządem prawicowym, a tylko udaje, że takim rządem jest. 

Oni psują Polskę i gospodarkę od prawie 8 lat, razem ze swoim prezydentem, Dudą. 

Sam Kaczyński, chory człowiek przyznał, że "on nie lubi ludzi pracujących i nie lubi przedsiębiorców". Czyli to świadczy o tym, że on ma gdzieś ludzi pracujących uczciwie, bo promuję w Polsce nieróbstwo i sięga chętnie swoimi "łapami" po coraz wyższe podatki od społeczeństwa. 

A do tego kradnie z budżetu, jak tylko i ile się tylko da. 

Nie wiem, jak można było takiego "bandziora" dopuścić do rządów, nawet już pierwszy raz, w 2005 roku? Ale przede wszystkim w 2015 roku, bo najwięcej szkód i złych rzeczy oni narobili w tych latach, gdzie rządzą od prawie 8 lat. 

To był moim zdaniem ogromny błąd każdego wyborcy, który zgodził się, i to jeszcze za parę marnych złotych z programów głosować na takie rządy. 

Jasne, oczywiście niektórzy głosują na kogo chcą w demokracji, ale nie może "demokracja" też wykluczać: sprawiedliwości, normalnego prawa, jakiejś uczciwości i moralności w kraju. 

PiS jest niemoralnym i złym rządem. Zostali wybrani demokratycznie, ale rządzą nie demokratycznie i złodziejsko. 

Zresztą oni są już tak uzależnieni od "żarła" i zdeprawowani, że już teraz będą się dopuszczali fałszowania w wyborach. 

Bo do tego to prowadzi, jak się polityk: jeden z drugim uzależnia od przywilejów i "koryta". 

Teraz tak niektórzy "wrzeszczą" i oskarżają Platformę i inne partie polityczne, ale to jest trochę głupie moim zdaniem, że niektórzy tak robią. 

Bo, jakie były rządy poprzednie w Polsce, to były i, jakie są teraz inne partie polityczne, to sobie są, ale przynajmniej były takie rzeczy, których nie wyprawiali, jak wyprawiają w podłym PiS. 

I kilka tego przykładów podam, dla jasności: nie były samorządy okradzione z podatku PIT i ten podatek był płacony do samorządów w całości. 

Nie było żadnego "złodziejskiego ładu" za żadnego rządu poprzedniego i tam nie było żadnych przekrętów. 

Nie było tylu podatków, jakie są teraz, za PiS i nie było podwyższania podatków. 

Bo PiS zaczął prawie od początku swoich rządów wprowadzać nowe, różne podatki, a niektóre, istniejące już podatki zwiększył. 

Nie było tego za żadnego rządu poprzedniego i to są fakty, a ktoś może to sobie przeinaczać albo i nie przeinaczać. 

Po prostu rządy poprzednie nie okradały prawie wcale społeczeństwa polskiego. Oczywiście, zdarzały się jakieś nieprawidłowości za rządów poprzednich, ale to nie było tak, jak to jest teraz i nie na taką skalę. 

Może ktoś się z tym zgodzić lub też nie, lecz takie są tego fakty. 

Rządy poprzednie nie wprowadziły ani jednego rozdawania kasy i nie było żadnych takich programów. 

Ani za SLD i PSL, ani za PO. Jeśli trafiali się w tamtych rządach poprzednich jacyś politycy nieuczciwi, to nie kradli na taką skalę, jak to ma miejsce w PiS. A trzeba mieć świadomość, że w każdym rządzie, jaki by to nie był rząd, trafi się jakiś polityk pazerny i nieuczciwy, bo ludzie są różni wszędzie i w każdym rządzie. 

I pytanie, czy za to odpowiada karnie taki polityk? Czy jest tylko sama, wina, a nie ma kary? 

To już jest inna sprawa. 

I tu można by jeszcze wymienić kilka innych rzeczy, jakich nie było za rządów poprzednich, a jakie są za PiS. 

Więc, to różni rządy poprzednie, a także obecne partie polityczne od PiS. 

Jak ktoś nie widzi takiej różnicy w rządach i partiach, to już nie jest mój problem. 

 

Szacują ekonomiści i politolodzy, że liczba podatków wprowadzonych przez PiS-owskie rządy przez prawie 8 lat rządów, to ok. 50 różnych opłat i podatków, w tym też "ukryte" podatki, o których nawet nie wiedzą ludzie i podatnicy, że płacą takie podatki. 

Bo PiS "łupie" też ludzi z takich właśnie podatków. 

Nie wspomnę już o podatku inflacyjnym, bez zgody społeczeństwa, który jest wynikiem wyższej inflacji, nie z winy żadnego podatnika i społeczeństwa. 

Bo na inflacji także społeczeństwo jest okradane, a najbardziej to odczuwa biedniejsze społeczeństwo. 

Nie każdy to jeszcze rozumie w Polsce, bo są ludzie, którzy nie wiedzą, co to jest dokładnie inflacja i nie wiedzą, jak to działa. 

Są ludzie, którzy, nie obrażając nie mają pojęcia prawie żadnego o ekonomii i dlatego tacy też łatwo dają się ogłupiać złodziejskim rządom, bo tak to wygląda. 

 

Tak jak jest bardzo trafione powiedzenie, które sprawdza się w życiu: nieznajomość prawa szkodzi. 

Jeśli ktoś nie zna podstawy prawa, to łatwo może dać się oszukać, okraść i wykorzystać. 

I tak się dzieje w niektórych przypadkach. 

 

No a co do PiS-owskich rządów, to cóż... szukają, gdzie się tylko i ile się da kasy i wszędzie wtykają swoje paluchy brudne, aby zabierać i "napychać" tym budżet, żeby z tego rozdawać w kolejnych programach i rozdawać swoim. 

Bo złodziejstwo polega na tym, że ktoś, kto kradnie to kradnie nie swoje, tylko cudze, na które nie zapracował żadną pracą. 

Po prostu sobie zbiera od kogoś i tyle. Bez pytania i zgody kogoś. 

I tak samo robią to w PiS. 

A złodziej nie liczy się z nikim i z niczym. Liczy się tylko sam ze sobą. 

I oni, w PiS są w stanie nie tylko okradać uczciwych podatników, ale też potrafią okradać z jakichś funduszy, które są w jakimś celu stworzone i potrzebne, aby z tych środków finansować swoich kolesi i swoich wyborców, aby ich przekupywać. 

To jest kradzież, bo inaczej się to nie nazywa. 

I to prowadzi do niszczenia Polski, do osłabiania gospodarki. 

Bo oni już nie mają z czego rozdawać i to widzą. Widzą, że budżet kraju się kurczy, bo wydatki są znacznie wyższe niż wpływy do budżetu. Tylko oni to też specjalnie przed społeczeństwem ukrywają, żeby społeczeństwo nie wiedziało. 

I to wszystko się podoba ich wyborcom, co ich rząd robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pieprzna

Myślicie, że @Miejscowy może po kolejnych przegranych przez PO wyborach zabić kogoś z kręgu PiS? Stopień sprania jego mózgu każe zastanowić się nad tym problemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aco
20 minut temu, Pieprzna napisał:

Myślicie, że @Miejscowy może po kolejnych przegranych przez PO wyborach zabić kogoś z kręgu PiS? Stopień sprania jego mózgu każe zastanowić się nad tym problemem.

Nie wiadomo co siedzi w głowach ludzi. Sam bym wyrzucił wielu polityków z sejmu na zbity pysk, ale pewnie są tacy którzy poszli by "o jeden most za daleko"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RabinChan7
3 godziny temu, Pieprzna napisał:

Myślicie, że @Miejscowy może po kolejnych przegranych przez PO wyborach zabić kogoś z kręgu PiS? Stopień sprania jego mózgu każe zastanowić się nad tym problemem.

Nie myślę :D Z tego co zauważyłem, nie przejawia on żadnej agresji względem ludzi inaczej myślących. Może i ma bzika na punkcie polityki, jak wielu ludzi w tym kraju, ale wydaje mi się że nie posunąłby się do morderstw politycznych.

 

Na starym forum interii, był taki jeden polityczny świr antyPiSowski. Gdy choć raz nie zgodziło się z jego zdaniem, od razu w jego mniemaniu było się PiSowcem. Trzeba było mieć we wszystkim takie samo zdanie jak on, bo jeśli nie, to wtedy w ruch szła cała trollowska machina, jego kilkanaście kont plus do tego anonimowa działalność, czyli wyzwiska, pomówienia, życzenia śmiertelnych chorób, czy nawet śmierci, ogólnie stalkował inaczej myślących.

Wydaje mi się że tamten człowiek akurat mógłby być zdolny do zrobienia krzywdy komuś z kręgów PiS, i nie tylko PiS, w upośledzony sposób pojmował on ten świat polityki.

Ale możliwe że w realnym życiu nie miał on żadnych kontaktów z wyborcami PiSu, więc za cel życiowy wybrał sobie prowadzenie wulgarnej i agresywnej krucjaty antyPiSowskiej na forach internetowych :)

 

Niektórzy ludzie chyba wiedzą kogo mam na myśli :)

Edytowano przez RabinChan7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pieprzna
1 godzinę temu, RabinChan7 napisał:

Gdy choć raz nie zgodziło się z jego zdaniem, od razu w jego mniemaniu było się PiSowcem

To akurat częste 😄 Wszyscy dzielimy się na wyznawców Tuska i pisiorów, nie ma niczego innego 😄

  • Lubię to! 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aliada
7 godzin temu, Pieprzna napisał:

Myślicie, że @Miejscowy może po kolejnych przegranych przez PO wyborach zabić kogoś z kręgu PiS? Stopień sprania jego mózgu każe zastanowić się nad tym problemem.

Nie jest nawet na tyle zajadły, żeby zadawać podobne pytania, więc nie.

  • Lubię to! 1
  • Super 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aco
4 godziny temu, Pieprzna napisał:

To akurat częste 😄 Wszyscy dzielimy się na wyznawców Tuska i pisiorów, nie ma niczego innego 😄

Zapomniałaś o lewakach i konefkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pieprzna
14 minut temu, Aco napisał:

Zapomniałaś o lewakach i konefkach

Jak już to lewaki i ruskie onuce 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aco
22 minuty temu, Pieprzna napisał:

Jak już to lewaki i ruskie onuce 😉

To też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zadowolony
Miejscowy

Kradną jak tylko mogą nie swoje. 

Środki publiczne nie są i nigdy nie będą własnością żadnego rządu. Rządy tylko dysponują środkami podatników, bo takie mają zadanie, ale nie wolno im przywłaszczyć tychże środków. 

Jeśli to robią, są złodziejami. Tak samo Włodarze lokalnych samorządów dysponują budżetem lokalnym i środkami podatników. 

Niestety, PiS-owi się pozwoliło kraść i teraz są tego skutki. 

Pretensje powinni mieć wyborcy tych rządów do siebie, ale pewnie też mają to gdzieś, że są okradani przez swój rząd. 

Jak się komuś pozwala na bezkarność, to ktoś będzie się czuł bezkarny. 

Jak się złodziejowi pozwala kraść nie swoje, to będzie złodziej kradł, bo ma okazję do tego. 

Uważam, że w niektórych sytuacjach winny nie jest tylko sam złodziej i oszust, ale też ten, który mu na to pozwala. 

Tak to wygląda w przypadku różnego rodzaju oszustw i kradzieży przez Internet, co jest teraz, w tych czasach bardzo modne i popularne. 

Sam, Internauta daje się podpuszczać, namówić na coś i daje się nabierać oszustowi, więc potem jest oszukiwany i wykorzystany. 

 

Tak to działa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RabinChan7
Dnia 11.04.2023 o 16:41, Pieprzna napisał:

To akurat częste 😄 Wszyscy dzielimy się na wyznawców Tuska i pisiorów, nie ma niczego innego 😄

I na faszystów konfederackich :) Tak jakby nie było niczego pomiędzy. Czasami jest mi wstyd się przyznać do tego, że jestem prawicowcem (gospodarczym co prawda), bo od razu jestem kojarzony z PiSem albo z Konfederacją, a od tych partii trzymam się bardzo daleko, trzymam się "jak najdalej z dala" jak mawiał Liroy w jednym ze swoich starych kawałków :)

 

Póki co, nie ma w Polsce partii, na którą chętnie oddałbym mój głos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pieprzna
20 minut temu, RabinChan7 napisał:

bo od razu jestem kojarzony z PiSem albo z Konfederacją

Nawet jeśli będziesz się zapierał, to i tak powiedzą, że co innego gadasz a co innego robisz z kartą do głosowania 😄 Bo wszyscy niegłosujący na Tuska są przekupieni przez Kaczora 😉

  • Lubię to! 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RabinChan7
31 minut temu, Pieprzna napisał:

Nawet jeśli będziesz się zapierał, to i tak powiedzą, że co innego gadasz a co innego robisz z kartą do głosowania 😄 Bo wszyscy niegłosujący na Tuska są przekupieni przez Kaczora 😉

Ja się nie zapieram, i chyba nie głosuję :) Ostatnie wybory w których brałem udział, to były wybory bodajże w 2011 roku, zagłosowałem wtedy na kumpla mojego ojca, z PSL (chociaż nie wiem czemu on do tej partii wstąpił, rolnikiem nigdy nie był) :D

 

A w 2005 roku, podczas moich pierwszych (i jednych z ostatnich) wyborów prezydenckich, gdy moje poglądy nie były ugruntowane, i nie wiedziałem czego chcę, zagłosowałem na Lecha Kaczyńskiego :) 

 

Ja, i nie tylko ja, jesteśmy jak te polskie tzw koty Schrödingera, jednocześnie jesteśmy i nie jesteśmy za PiSem, a zależy to od tego kto nas ocenia, PiSowiec czy POwiec :D PiSowiec nigdy nie uzna nas za swoich, POwiec też. 

Dobitnie dowiedliśmy że w Polsce można być za PiSem, a nawet przeciw nim. Lech Wałęsa miał rację :D 

 

No dobra, cała wypowiedź Lecha Wałęsy, bez wyrywania zdań z kontekstu, brzmiała inaczej.

 

"Jestem z masami, bo mają rację, ale jestem też z rządem, bo rządzić trzeba. Czyli jestem za, a nawet przeciw" :D

 

Najgorzej będzie, gdy do władzy dojdzie Konfederacja (wolnościowcy gospodarczy dogadali się z ciemiężcami światopoglądowymi i ideowymi), ich program gospodarczy w wielu kwestiach mi się podoba, ale światopoglądowo są nie do przyjęcia. Co mi po niższych podatkach i po wspomaganiu przedsiębiorców, jak mnie mogą wyeksmitować z tego kraju, czy coś w ten deseń :D

 

P.S. Sławomira Mentzena pamiętam z czasów studyjnych kopernikowskich, wydawał się wtedy normalny, niepotrzebnie dał się opętać zamordystom światopoglądowym :)

Edytowano przez RabinChan7
  • Lubię to! 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RabinChan7
1 godzinę temu, RabinChan7 napisał:

Ja się nie zapieram, i chyba nie głosuję :) Ostatnie wybory w których brałem udział, to były wybory bodajże w 2011 roku, zagłosowałem wtedy na kumpla mojego ojca, z PSL (chociaż nie wiem czemu on do tej partii wstąpił, rolnikiem nigdy nie był) :D

 

A w 2005 roku, podczas moich pierwszych (i jednych z ostatnich) wyborów prezydenckich, gdy moje poglądy nie były ugruntowane, i nie wiedziałem czego chcę, zagłosowałem na Lecha Kaczyńskiego :) 

 

Ja, i nie tylko ja, jesteśmy jak te polskie tzw koty Schrödingera, jednocześnie jesteśmy i nie jesteśmy za PiSem, a zależy to od tego kto nas ocenia, PiSowiec czy POwiec :D PiSowiec nigdy nie uzna nas za swoich, POwiec też. 

Dobitnie dowiedliśmy że w Polsce można być za PiSem, a nawet przeciw nim. Lech Wałęsa miał rację :D 

 

No dobra, cała wypowiedź Lecha Wałęsy, bez wyrywania zdań z kontekstu, brzmiała inaczej.

 

"Jestem z masami, bo mają rację, ale jestem też z rządem, bo rządzić trzeba. Czyli jestem za, a nawet przeciw" :D

 

Najgorzej będzie, gdy do władzy dojdzie Konfederacja (wolnościowcy gospodarczy dogadali się z ciemiężcami światopoglądowymi i ideowymi), ich program gospodarczy w wielu kwestiach mi się podoba, ale światopoglądowo są nie do przyjęcia. Co mi po niższych podatkach i po wspomaganiu przedsiębiorców, jak mnie mogą wyeksmitować z tego kraju, czy coś w ten deseń :D

 

P.S. Sławomira Mentzena pamiętam z czasów studyjnych kopernikowskich, wydawał się wtedy normalny, niepotrzebnie dał się opętać zamordystom światopoglądowym :)

P.S. 2 A program gospodarczy Konfederacji na dziś dzień, w wielu kwestiach jest nie do wykonania, na to potrzeba lat, dekad nawet. Zatem można ich uznać za fantastów :D Grzmiałem na PiS, który powoli unicestwia polską klasę średnią (według zachodnich standardów uznawaną za biedaków), Konfederacja u sterów zrobiłaby to jeszcze szybciej :D A skąd pieniądze na konfederackie pomysły? Wydrukujemy jeszcze więcej, już za PiSu drukarka non stop robi brum brum :D

 

Ja mam też obawy, że po wyborach Konfederacja dogada się z PiSem, światopoglądowo bardzo blisko jednym do drugich.

Edytowano przez RabinChan7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pieprzna
8 godzin temu, RabinChan7 napisał:

Ja mam też obawy, że po wyborach Konfederacja dogada się z PiSem, światopoglądowo bardzo blisko jednym do drugich

Pisowcy twierdzą, że konfa dogada się z PO, a lemingi, że konfa dogada się z PiS. A będzie tak, że wybiorą wygodne siedzenie w opozycji gdzie za nic się nie odpowiada, można dalej bajki opowiadać o swoim wspaniałym programie i zainkasować subwencję. Jedno ministerstwo czy parę spółek skarbu państwa nie jest warte świętego spokoju wiecznych opozycjonistów 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Analiza
8 godzin temu, RabinChan7 napisał:

Ja mam też obawy, że po wyborach Konfederacja dogada się z PiSem, światopoglądowo bardzo blisko jednym do drugich.

Ja mam obawy, że Con Donek, żeby wygrać wybory, będzie chciał dogadać się z Jarosławem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zadowolony
Miejscowy

Wiadomo, że tam gdzie są bandy przestępcze, złodzieje, kombinatorzy to tam jest też szybka i duża kasa za nic. 

Tak jest właśnie w PiS przestępczym. 

Każdy, kto się zadaje z tą "bandą", dostaje dużą kasę za "nic nie robienie". 

Jeżeli jakaś fundacja albo firma dostaje tak ogromne, wielomilionowe jakieś dofinansowanie, to znaczy, że to jest jakiś... "wał... ". 

Uczciwie nikt nigdy by nie dostał takich milionów dofinansowania. 

I to wszystko idzie z podatków, bo ani PiS, ani żaden inny rząd nie mają żadnych własnych środków. 

Zawsze tak było i zawsze tak będzie, że tam, gdzie są oszustwa, przekręty, kradzieże, to będzie też: szybka, duża kasa w krótkim czasie. 

Bo złodziej i oszust nie pójdzie do uczciwej, normalnej pracy, aby tam zarabiał normalną pensję, tylko on woli kraść i oszukiwać za cztery razy więcej, w kilka dni, a nie w miesiąc. 

Na tym polega różnica, pomiędzy: pracą uczciwą, a złodziejstwem, oszustwem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aco
Dnia 11.09.2023 o 13:30, RabinChan7 napisał:

P.S. 2 A program gospodarczy Konfederacji na dziś dzień, w wielu kwestiach jest nie do wykonania, na to potrzeba lat, dekad nawet. Zatem można ich uznać za fantastów :D Grzmiałem na PiS, który powoli unicestwia polską klasę średnią (według zachodnich standardów uznawaną za biedaków), Konfederacja u sterów zrobiłaby to jeszcze szybciej :D A skąd pieniądze na konfederackie pomysły? Wydrukujemy jeszcze więcej, już za PiSu drukarka non stop robi brum brum :D

 

Ja mam też obawy, że po wyborach Konfederacja dogada się z PiSem, światopoglądowo bardzo blisko jednym do drugich.

Rzadko oglądam ostatnio  wiadomości i politykę w Tv, bo szczujnia jednych na drugich przyprawia mnie o mdłości. Mam dość PiSu, Koalicji i tego całego teatru. Wiadomo, że w wyborach liczą się tak naprawdę tylko te dwa twory od lat i nic tutaj się nie zmieni. Konfederacja też nie jest mi bliska, ale wolę swój głos oddać na nich pomimo świadomości, że nic tak naprawdę to nie zmieni na miejscu pierwszym i drugim, bo ludzie nadal będą glosować na młot i kowadło.

  • Lubię to! 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamiejscowa

Liczyłam na to, że wszystkie te łobuzy z Przestępczej Organizacji, ci cwaniacy i kombinatorzy,  w ciągu 8 lat praworządnych rządów PiS, trafi do programu Cela+. Niestety tak się nie stało. Przystępna Organizacja przygotowała do ochrony swoich funkcjonariuszy ustawę 1066. Gdyby taki np. DT trafił do pudła , w ciągu kilku minut na Polskę spadłyby rakiety Putina i Webera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zadowolony
Miejscowy

To jasne i oczywiste, ludzie, że jak ktoś dostaję tyle milionów dofinansowania do jakiejś tam firmy, która była otwarta przez kilak dni albo przez tydzień czasu, to jest... wał... jakiś... 

Uczciwie i w normalnej sytuacji nikt by nie otrzymał tak ogromnego dofinansowania, o ile w ogóle. 

To są metody przestępcze i tutaj nie trzeba być jakimś "znawcą", zeby o tym wiedzieć. 

To pokazuję, że PiS był od początku: zorganizowaną grupą przestępczą, który jednocześnie to połączył z rządem w polityce. 

I dopuszczenie takich ludzi do rządu, było niszczące dla Polski. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RabinChan7
Dnia 11.09.2023 o 21:52, Analiza napisał:

Ja mam obawy, że Con Donek, żeby wygrać wybory, będzie chciał dogadać się z Jarosławem.

Obawy obawami 😉 To był 11 września, ponad miesiąc przed wyborami. Gdyby kondomfa zdobyła około 15%, jakieś 3 mln głosów, to PiSowcy dogadywaliby się teraz z konfederacją targowicką.

 

Donald Tusk jak i pozostali nie chcieliby się dogadywać z Jarosławem Wielkim Żoliborskim, jedynie Konfederacja Targowicka jakoś mogłaby, i z czasem dogadałaby się z nim. Na szczęście wybory te okazały się zwycięską porażką dla PiS (oby jak najwięcej takich zwycięstw Jarosławie Pyrrusie) i dla Konfy.

Edytowano przez RabinChan7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RabinChan7
Dnia 12.09.2023 o 18:37, Aco napisał:

Rzadko oglądam ostatnio  wiadomości i politykę w Tv, bo szczujnia jednych na drugich przyprawia mnie o mdłości. Mam dość PiSu, Koalicji i tego całego teatru. Wiadomo, że w wyborach liczą się tak naprawdę tylko te dwa twory od lat i nic tutaj się nie zmieni. Konfederacja też nie jest mi bliska, ale wolę swój głos oddać na nich pomimo świadomości, że nic tak naprawdę to nie zmieni na miejscu pierwszym i drugim, bo ludzie nadal będą glosować na młot i kowadło.

Ja natomiast nie poszedłem na wybory :-) A polską polityką też dawno temu przestałem się interesować, ale trochę wiadomości przebija się do mnie.

 

Co do szczucia jednych na drugich, masz rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zadowolony
Miejscowy

Jeżeli ktoś dostaje za nic duże pieniądze i w grę wchodzą miliony, to znaczy, że to jest podejrzane... 

W normalnej sytuacji nikt nigdy nie dostanie tak dużych pieniędzy, tylko, jeżeli zakłada jakąś działalność, firmę, to się dorabia latami na swojej, ciężkiej pracy. 

A i nie zawsze uda się komuś czegoś dorobić, bo różnie bywa na rynku i niektóre firmy są zamykane lub bankrutują. 

Wszędzie tam, gdzie jest środowisko przestępcze, bandyckie, to i są też nielegalne, duże pieniądze. 

Legalnie nikt takich pieniędzy nie otrzymuję. 

Przestępcze bandy, grupy przestępcze zdobywają nieuczciwie pieniądze duże, również na krzywdzie innych ludzi i nie płacą od tego żadnego podatku. 

Jeżeli coś jest: nielegalne, to jest niedozwolone, niezgodne z prawem i bez żadnych podatków uczciwych. 

Nie znam złodzieja i przestępcy żadnego, który oddawałby podatki uczciwie od swoich dochodów. 

Al Capone nie płacił podatków i miał to gdzieś i za to poszedł siedzieć. 

No a był bandytą i przestępcą. 

 

PiS od samego początku powstania tej partii, w 2001 roku był przestępczą partią. 

Kaczyńscy to byli... bandziory, a teraz został jeden... 

PiS powstał tylko po to, aby połączyć: partię, potem rząd, z grupą przestępczą. 

Tam każdy, kto poszedł do tej partii, to nie poszedł dla dobra kraju, dla dobra społeczeństwa, ale dla własnego dobra, by kraść pieniądze podatników. 

Jak to w ogóle możliwe było, żeby taką partię dopuścić do polityki, a tym bardziej do rządu? 

Nie jestem w stanie tego zrozumieć... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Publikujesz jako gość. Jeśli masz konto, Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować  





Chat Nastroik

Chat Nastroik

Proszę wpisać nazwę wyświetlaną

×
×
  • Utwórz nowe...