Skocz do zawartości

Telefonia

Zaloguj się, aby obserwować  

Forum telefoniczne. Nie wiesz co wybrać? iOS czy Android? iPhone czy Samsung? A może Nokia? A może po prostu masz jakiś problem z telefonem? Napisz tutaj a otrzymasz zapewne pomocną dłoń od któregoś z użytkowników.

54 tematów w tym forum

1. Jacenty
    Cooliberek

Aktualizacje

• 23 odpowiedzi
    • 841 wyświetleń

2. gość
    BrakLoginu
    • 15 odpowiedzi
    • 274 wyświetleń
  3. Jacenty
    RAW

Telefon z fizyczną klawiaturą

• 10 odpowiedzi
    • 1699 wyświetleń
  4. Jacenty
    RAW

Vertowe problemy

• 7 odpowiedzi
    • 755 wyświetleń
  5. Jacenty
    example123

Nieudane zakupy

• 5 odpowiedzi
    • 530 wyświetleń
  6. Pegasus
    Astafakasta
    • 5 odpowiedzi
    • 563 wyświetleń
  7. ostrzeżenie
    • 5 odpowiedzi
    • 577 wyświetleń
  8. maneckas
    BrakLoginu
    • 5 odpowiedzi
    • 890 wyświetleń
  9. Brunetka
    BrakLoginu
    • 3 odpowiedzi
    • 410 wyświetleń
  10. Hanka
    egzegeta

Tablet jaki?

• 3 odpowiedzi
    • 1919 wyświetleń
  11. Dorota
    BrakLoginu
    • 2 odpowiedzi
    • 159 wyświetleń
  12. example123
    zerojeden

Internet za free?

• 2 odpowiedzi
    • 921 wyświetleń
  13. gość
    Michał123

Co sądzicie o mobile vikings?

• 2 odpowiedzi
    • 176 wyświetleń
  14. gość
    BrakLoginu
    • 1 odpowiedź
    • 210 wyświetleń
  15. Lawendowa
    Dark

Jaki telefon ?

• 1 odpowiedź
    • 566 wyświetleń
  16. RAW
    BrakLoginu

Jakiej sieci komórkowej używasz?

• 1 odpowiedź
    • 304 wyświetleń
  17. Marian
    BrakLoginu
    • 1 odpowiedź
    • 141 wyświetleń
  18. gość
    RAW

co sądzicie o tabletach?

• 1 odpowiedź
    • 301 wyświetleń
  19. Leosia
    RAW

Najlepszy pakiet na kartę?

• 1 odpowiedź
    • 497 wyświetleń
  20. Filip
    RAW
    • 1 odpowiedź
    • 485 wyświetleń
  21. Moniczka
    rrgtrf

Telefon dla 10latki?

• 1 odpowiedź
    • 464 wyświetleń
  22. Robocik
    BrakLoginu
    • 1 odpowiedź
    • 207 wyświetleń
  23. menago
    RAW

Mapy na Nokia N5230

• 1 odpowiedź
    • 505 wyświetleń
  24. gość
    RAW

Operator zablokował telefon?

• 1 odpowiedź
    • 122 wyświetleń
  25. gość
    RAW
    • 1 odpowiedź
    • 161 wyświetleń
Zaloguj się, aby obserwować  

• Statystyki forum

• Tematów
      7438
  • Statystyki użytkowników

• Użytkowników
      339
    • Najwięcej dostępnych
      864

deborah
    Najnowszy użytkownik
    deborah

• Ręczę nogą
      Spokojnie. Admin na pewno sprawdził źródło i nie pozwoliłby, aby coś się stało kochanym forumowiczom ;).
    • hogan
      Dzięki ale nie skorzystam, link jest podejrzany a więc nie wejdę w animoto. Tym bardziej, że link podaje ktoś anonimowy.
    • hogan
      Nie wiem jakie cichy lubisz ale będąc w Anglii, swobodnie możesz przez polską stronę zamawiać choćby w Bonprix.
    • alan
      Asertywność i to, co cie odpręża po pracy. Mnie akurat wycieczka i lody.
    • Sisi
      U stóp, czy takiego, jak p. Lichocka?
    • Sisi
      Nie przeglądałam listy firm, ale z tego co czytałam (jeśli chodzi o turystykę) atrakcji w sklepie mięsnym czy z materiałami budowlanymi to ja nie widzę 😛
    • 8⁸°
      Gdzie najszybciej wysuszyć pranie????   Młotem pneumatycznym
    • Ego
    • Tomasz
      Pokazałbym środkowego palca.
    • teodor44
      Księga Rodzaju 20,1-5   "Potem wyruszył stamtąd Abraham do ziemi Negeb i mieszkał między Kadesz i Szur," Czyli potem z dąbrowy Mamre Amoryty z pod Hebronu wyruszył Abraham do ziemi Negeb i zamieszkał między Kadesz z tryskającymi źródłami wód i pustynią Szur, na południowym - zachodzie ziemi Negeb "a następnie przebywał w Gerar " Czyli a następnie przebywał w Gerar mieście - państwie Kananejczyków, na północnym zachodzie od ziemi Negeb "I mawiał Abraham o swojej żonie Sarze: Ona jest moją siostrą" Czyli i mawiał Abraham, tam gdzie przybył o swojej żonie Sarze, że jest jego siostrą. Bo Sara naprawdę była siostrą Abrahama, bo była córką Taracha ojca Abrahama, choć nie córką matki Abrahama; pomimo to, że była siostrą, została też żoną Abrahama (Rdz.20,12) "To też Abimelech, król Geraru, posłał i wziął Sarę" Czyli toteż Abimelech, król miasta - państwa Geraru, posłał sługi swoje, by wzięli i przyprowadzili, niezwykle urodziwą Sarę do króla Kananejczyków, Abimelecha "Ale Bóg przyszedł do Abimelecha we śnie tej nocy i rzekł mu: Umrzesz z powodu kobiety, którą wziąłeś, bo jest zamężna" Czyli ale Bóg Wszechmogący informuje króla Abimelecha we śnie, to jest wtedy, gdy jego umysł - wewnętrznie ukształtowany funkcjonalnie rodzaj informacji. Nie przetwarza wizji, fonii etc...dostarczanej przez zmysły - zewnętrznie ukształtowane funkcjonalnie rodzaje informacji, tamtej nocy po zachodzie słońca. I rzekł mu: słowo, dźwięk, wibracja - nośnik informacji Boga Wszechmogącego do Abimelecha. I wtedy umysł Abimelecha, poza zmysłowo odebrał informację zamieszczoną we wszechinformacji - poniesiesz śmiertelne konsekwencje z powodu kobiety - Sary , którą sobie wziąłeś do obcowania, bo ona ma męża. A co do kogo należy, do tego należeć ma "Ponieważ Abimelech nie obcował z nią, rzekł: Panie ! Czy i ludzi sprawiedliwych chcesz zabić ?" Czyli Abimelech nie obcował z Sarą żoną Abrahama, rzekł: słowo, dźwięk, wibracja - nośnik informacji Abimelecha do Boga Wszechmogącego, czy ludzi, którzy nie obcowali z kobietą, którą sobie wzięli, bo byli nieświadomi, że wzięli kobietę, która ma męża, chcesz by ponieśli śmiertelne konsekwencje ? "Wszak on sam powiedział mi: Ona jest moją siostrą" Czyli przecież on - Abraham sam powiedział królowi Geraru, że Sara jest jego siostrą "A ona też mówiła: On jest moim bratem" Czyli ona - Sara też mówiła o Abrahamie, że jest jej bratem "Uczyniłem to w prostocie serca mojego i czystymi dłońmi" Czyli posłałem swoje sługi, by wzięli tą niezwykłej urody kobietę - Sarę. Bo byłem nieświadomym, że ma męża, i moje dłonie jej nie dotykały (Rdz.20,1-5)
    • Tomasz
    • Maybe
      Największe wrzody na doopie?      W kuchence mikrofalowej. 
    • Maybe
      Mieszkam w Japonii od dziecka, nawet oczy mi się skośne zrobiły, tak już wtopiłam się w ich kulturę.    Na wakacje jedynie z ukochanym/ną czy ze znajomymi preferujesz? 
    • Dionizy
      Zaczyna się kolejny upalny dzień, kolejny tydzień z gorącem. chyba trzeba za chwilę zamoczyć się w basenie. Coś mi nie uklada się zbyt dobrze. Wiecznie coś nie tak, coś pod górkę. Ech tam   
    • Maybe
      Masz haluksy? Można to zoperowac.    A moja starsza koleżanka pojechała nawet na NFZ do sanatorium na te haluksy . Polska to piękny kraj            Sluchajcie ja dużo kupuje w sieci i tylko kilka razy zwracałam, ale najwięcej to tu w Anglii, bo jakościowo okazały się rzeczy okropne. Ale to też moja wina, bo myślałam, że można tanio fajne ciuchy kupić. Tanio tzn za ceny zbliżone do polskich cen tych średniopółkowych. A tu zonk! Chytry dwa razy traci. Na zdjęciach - cud malina. W rzeczywistości tandeta okropna. Teraz wiem, że tutaj lepiej zapłacić troszkę więcej, żeby mieć porządny ciuch. A w Polsce prawie nigdy się nie zawiodłam. Ale ja mam typową budowę i typowe stopy. Wiem też, że niemieckie ciuchy trzeba kupić zawsze rozmiar mniejsze.  Ale mam też swoje ulubione sklepy w Polsce, gdzie chodzę osobiście, bo w necie jest słaby wybór.         
    • kjkjkjkjkj
      Zapraszam wszystkich do obejrzenia tego filmiku, zapewniam, będziecie mieć bekę śmiechu https://animoto.com/play/CH4s958Q0t44UvKqeU3xXA
    • hogan
      Nie mam takich kumpli co by chcieli ze mną popijać za sklepem 😪   Owszem, zastanawiałam się jak to jest gejszą a Janusze i Grażyny? Kto to właściwie jest?
    • Cooliberek
      Dlaczego tak uważas? Ja się nie użalam nad sobą , w sumie to mi zycie za dużo dalo w 4 litery , lecz nad sobą się nie uzalam Rozmiar  i roznica wielkości stopy w moim przypadku jest duzym problemem . Bardzo często szukam butow przez miesiąc żeby coś kupić , jak są w moim rozmiarze ,to tak niewygodne że szok
    • Sany
    • Sany
      Też bałam się kupować buty w necie, ale znajoma poleciła mi jeden sprawdzony sklep i już kilka razy skorzystałam z ich oferty, i jestem zadowolona. To pewnie od tych dłuuuugich spacerów.  
    • Sany
      Trudne trochę też, bo jak pojawią się firmy z ciekawymi propozycjami to wszyscy się na nie rzucą.     Bogatym to nawet nie będzie się chciało tego aktywować bo na dzienny pobyt by im brakło.  
    • Gość w kość
      zakup butów to poważna sprawa! mówi to gość, którego nieustannie bolą stopy😬
    • Maybe
      O matko! 😅🤭🤦‍♀️
    • Gość w kość
      to prawda, że taniej, ale czasem sprzedawcy uwijają się przy mnie z dobrą godzinę (bywam niezdecydowany), że przyznam, że głupio mi wtedy podziękować i kupić w sieci, wiem, że to głupie, bo to tylko biznes, ale...🤷‍♂️   właśnie kupiłem bez mierzenia pierwsze buty w sieci, niby pasują, ale z tyłu głowy ciągle przewija się myśl: a może sąsiedni rozmiar byłby bardziej dopasowany?🤦‍♂️
    • Gość w kość
      to nic nadzwyczajnego, rzadko stopy mają identyczny rozmiar, a Ty chyba lubisz (trochę) się użalać nad sobą...🤔  
  • Najnowsze Tematy

• Popularni autorzy

1. 1
      Jacenty
      Jacenty
      19
    2. 2
      Maybe
      Maybe
      16
    3. 3
      Alma
      Alma
      15
    4. 4
      BrakLoginu
      BrakLoginu
      13
    5. 5
      hogan
      hogan
      11

Chat Nastroik

Chat Nastroik

Proszę wpisać nazwę wyświetlaną

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

W związku z Rozporządzeniem UE 2016/679 (znanym też jako „RODO”) informujemy w jaki sposób przetwarzamy dane osobowe pozostawiane podczas korzystania z forum Nastroik.pl. Zamykając ten komunikat wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych przez forum Nastroik.pl - Regulamin - Polityka prywatności