Skocz do zawartości


Technologia

Forum o Technologii

Fora

 1. Komputery

  Forum komputerowe. Masz problem z komputerem? Poszukujesz jakiegoś programu? A może po prostu porady? Napisz tutaj, a na pewno otrzymasz pomoc od któregoś z forumowiczów.

  499
  postów
 2. Telefonia

  Forum telefoniczne. Nie wiesz co wybrać? iOS czy Android? iPhone czy Samsung? A może Nokia? A może po prostu masz jakiś problem z telefonem? Napisz tutaj a otrzymasz zapewne pomocną dłoń od któregoś z użytkowników.

  164
  postów
 3. Gry i Konsole

  Forum o grach, konsolach i sprzęcie do grania. Porozmawiaj z użytkownikami forum o swoich ulubionych grach, lub podyskutuj o konsolach do gier. 

  246
  postów
 4. Pozostałe

  Forum o pozostałej elektronice. W tym dziale możemy zakładać tematy i zadawać pytania, które nie pasują do powyższych kategorii, ale nadal są w "zasięgu" technologii.

  227
  postów
 • Statystyki forum

  • Tematów
   7542
  • Postów
   69804
 • Statystyki użytkowników

  • Użytkowników
   365
  • Najwięcej dostępnych
   903

  kaszana1966
  Najnowszy użytkownik
  kaszana1966
  Dołączył
 • Nowe Posty

  • gość
   Radzę cudowna hogan sprawdzić.  Idź jako wolontariuszka na ten oddział gdzie  umierają.  Sprawdzisz czy twa obecność może naprawdę pomoże.. Ja w to wierzę.  
  • BrakLoginu
   Zachowują się jak ich zwierzęta. Niby to takie miłe i do przytulania, ale czasem się wydaje, że mogą połknąć w całości
  • za grobelny
   Lepiej nie pozostawiać tego doświadczenia na koniec, na ten dzień, gdy tunelem wejdziemy w zaświaty.  Lepiej się już teraz co nieco przygotować,  bo nie będzie nam łatwo  ominąć krążące tam i zwodzące istoty.  Będą nam obrzydzać widoczną niedaleko jasną bramę niebios i zapraszać na swoje podziemne "posiadłości".    
  • Arkina
   Każdy odchylenie od normy nie jest porządne i rodzi jakieś tarcia z innymi. Generalnie ludzie też są bardzo różni między sobą. Grunt to szanowac przestrzeń osobista innych i samemu dbać aby też nikt nie przekraczał naszej  granicy. Traktuj innych jakbyś chciał sam być traktowany a wtedy życie staje się prostsze    
  • Arkina
   Czy istnieje? Zobaczymy... 
  • Arkina
   Nie pamiętam jakoś szczególnie tego momentu chyba nie wywarło na mnie sz wrażenia Może ów Pan był nie w moim do końca guście  
  • Arkina
   Płacą im aby mówić że są przepełnione a w rzeczywistosci są puste? Ciekawe że ja na to nie wpadłam 🙉   Myślę że dobrnelysmy do końca dyskusji bo twoje argumenty już coraz mniej dla mnie merytoryczne. Twoje życie to Twój wybór podobnie jak i mój. Szczepienia są dobrowolne na koronawirusa    
  • hogan
   Bo im za to płacą?   Kobieto, mam codziennie styczność z medycyną i nie widzę ani jednego przypadku z Covidem a mimo to, ludzie w moim otoczeniu umierają na Covid- 19, cud jakowyś czy jak?
  • hogan
   Nie podlizuję się, nauczono mnie, że nawet dla idioty trzeba być uprzejmym. Dobrze, posłucham Twojej rady i poprawię sobie słomę... uwielbiam jeździć na wieś w lato!
  • Arkina
   Tylko dlaczego osoby które znam i pracują w szpitalach mówią co innego? Nikt nie mówi że było wcześniej idealnie ale teraz jest jeszcze gorzej 🤷‍♀️
  • hogan
   Weź przestań Służba zdrowia zawsze była nieudolna, to raz a dwa, teraz praktycznie w ogóle nie pracuje. I nigdy nie było za Covida takiej sytuacji aby w szpitalach miejsc brakowało, szpitale są puste i tylko echo się odbija od ścian
  • 451
   Nie podlizuj się. No cóż po raz kolejny zostało ci udowodnione, że nie masz racji, to nie dziwne, że ci nerwy puszczają. Ale do tego, że sypiesz facenewsami albo pleciesz trzy po trzy na forum już się raczej większość przyzwyczaiła. Acha, popraw sobie buty, bo słoma zaczyna wyłazić...
  • Arkina
   Nikt nie straszy nazwa tylko skutkami zdrowotnymi. Jakoś służba zdrowia nie daje rady i staje się niewydolna, bywało że miejsc w szpitalach brakowało i ludzie umierali w karetkach. To są fakty i nie dotyczy tylko Polski.  Poczytaj internet, codziennie podawane są dane na całym świecie. Jeżeli chcesz mi powiedzieć że jest to mistyfikacja to brzmisz dla mnie jak Edyta Górniak która mówi że w szpitalach są statyści. 
  • hogan
   Arkina, no ja czekam na dowody na to, że ktoś umarł na Covid- 19 i też jakoś ich nie widzę.   Nic nie chcę powiedzieć, nie Tobie, bo do Ciebie i tak nic nie dociera. Nikt też nie twierdzi, że wirusa nie ma ale nie taki, jak go media przestawiają.
  • Arkina
   Podobnie mogę powiedzieć że mam podobne odczucie w związku z Toba Chcecie powiedzieć że cały świat oszalal tylko wy widzicie prawdę?  Chesz powiedzieć że masz dowody że osoby umierają z powodu szczepionki a nie z powodu wirusa nie ma? Wciąż czekam na owe dowody zgonów z powodu szczepionki i jakiś ich nie widzę od nikogo 🤷‍♀️ Gdybyś mnie czytała to byś wiedziała że ja w swoim otoczeniu znam osoby które zmarły na koronawirusa ale nikt nie doznał poważnych uszczerbow na zdrowiu z powodu szczepionki u tych osób które się zaszczepiły 🤷‍♀️  
  • hogan
   Masz czas aby to zmienić
  • hogan
   Mój gabinet też jest na tej mapie
  • hogan
   Anonimowy idiota, bardzo mi miło że mogłam Ciebie poznać Ale nie sądziłam, że zmieniłam płeć. Łoczytany to Ty jesteś, baaaardzo aż bije od Ciebie stęchłymi kartkami.
  • hogan
   Tylko nadal nie rozumiem Kochaniutka, co Oni chcą od osób nieśmiałych i co z resztą w temacie zostało przedstawione, że Autor tematu myli wrażliwość z nadwrażliwością. To są dwie odrębne sprawy. A jak chodzi o nieśmiałość, to lepiej być nieśmiałym, niż zbyt śmiałym. Śmiały skoczy w przepaść, nieśmiały się powstrzyma.
  • hogan
   Dyskusja z Tobą, to jak dyskusja ateisty z wierzącym do których nie przemawiają żadne argumenty. Nieprawdą jest, że podaję jakieś tam informacje antyszczepionkowców, bo do nich nie należę. Podawałam też mnóstwo informacji o tym, że na przykład antyszczepionkowcy przeginają lub, że wprowadzają w błąd. Bardzo często zdrazyło się, że nie zgadzałam się z wypowiedziami Alana, wystarczy, że prześledzisz moje posty. Mam podobne podejście jak Dżulia. Nie jestem antyszczepionkowcem ale mam swój rozum i wiem, że szczepienia od Covid- 19 nie są niczym dobrym. Tak jak też zauważył Contemplator, nie ma też żadnych potwierdzeń na to, że "powszechny wirus" kogoś zabił. To prawda, wirus jest i choroby współistniejące w połączeniu z koranaW to często zgon ale gdyby koronaW nie było, taka osoba mogłaby pożyć dłużej. Ale jednak zdarzają się przypadki, gdzie komuś wpisuje się Covid-19 bez chorób współistniejących i mam na to przykłady z bliskiego otoczenia. Syn mojej siostry był u lekarza i na zakończenie wizyty, lekarz dosłownie się zapytał, czy może wpisać Covid- 19.
  • alan
   Jeżeli nasz układ odpornościowy radzi sobie z wirusem w 99.7% przypadków (oficjalne dane CDC i innych o środków badawczych), a szczepionka firmy Pfizer w 95%, to dla czego nie mamy skorzystać z naturalnej ochrony tylko stosować środki zapobiegawcze, które nie tylko dają słabszą ochronę to jeszcze powodują szereg powikłań łącznię ze śmiertelnymi. Podejrzewam, że ilość powikłań śmiertelnych po szczepionce może nie tylko się zbliżyć do ilości ofiar korono wirusa ale ma potencjał aby je przewyższyć
  • alan
   Co prawda zahaczamy tu o aspekt wiary. Jednak z perspektywy czasu kiedy obserwuję naukę, która miota się nieporadnie niejednokrotnie sama sobie zaprzeczając. Kiedy jedni naukowcy podważają osiągnięcia innych. Oraz kiedy za obecny stan wiedzy naukowej odpowiadają masoni to uważam, że wiara w inteligentne stworze jest bardziej racjonalna chociażby z powodu, że jest niezmienna i trwała. Kto wie, co nauka będzie nam mówić za rok, pięć, pięćdziesiąt czy sto lat.
  • alan
   Interaktywna mapa otwierających się biznesów: https://newsmap.pl/biznes/ Choć to i tak pewnie nie wszystkie. Jutro idę na pizzę w Wawie by zjeść jak człowiek w lokalu  
  • alan
   A kto tu twierdzi, że wirusa nie ma? Takie samo spustoszenie sieje i siała grypa przy powikłaniach. My nie szukamy dziury tylko uwidaczniamy nadużycia i manipulacje podawane codziennie przez mainstream. W większości przypadków nie robi się sekcji zwłok. W Polsce do tej pory były tylko pojedyncze przypadki przeprowadzenia sekcji w celu potwierdzenia lub wykluczenia tej choroby.
  • Prawiczek 36 lat
   Nigdy się nie całowałem 😥
 • Najnowsze Tematy

Chat Nastroik

Chat Nastroik

Proszę wpisać nazwę wyświetlaną

×
×
 • Utwórz nowe...

Ważne informacje

W związku z Rozporządzeniem UE 2016/679 (znanym też jako „RODO”) informujemy w jaki sposób przetwarzamy dane osobowe pozostawiane podczas korzystania z forum Nastroik.pl. Zamykając ten komunikat wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych przez forum Nastroik.pl - Regulamin - Polityka prywatności