- Niebo
- Borówka
- Szary
- Porzeczka
- Arbuz
- Truskawka
- Pomarańcz
- Banan
- Jabłko
- Szmaragd
- Czekolada
- Węgiel
Zaloguj się, aby obserwować
Obserwujący
0
Utrata rodziny jak się z tym pogodzić?
Przez
Jurek72, w Samotni
-
Statystyki forum
-
Tematów9 733
-
Postów263 500
-
-
Statystyki użytkowników
-
Użytkowników981
-
Najwięcej dostępnych13 845
Najnowszy użytkownik
Kunegundaduza88
Dołączył -
-
Nowe Posty
-
-
-
-
-
-
-
Przez Nafto Chłopiec · Napisano
Idź pan w chuj z bieganiem w taką pogodę 🥵 -
Przez Pieprzna · Napisano
Dopadła mnie spożywcza wersja filmu Oszukać przeznaczenie. Wczoraj wydaliśmy żółte czereśnie szwagierce, bo nie potrzebujemy w tym roku zaprawiać, a dzisiaj przyjechał kolega z pracy i przywiózł siatę czarnych czereśni 🤦🏼♀️ I znowu słoiki pójdą w ruch 😛 -
Przez Astafakasta · Napisano
czasem trzeba powiedzieć nie i myślę, że bardzo dobrze, gdyby się kiedyś jakiś lekarz o tym dowiedział, ale mają zbyt dużo spraw na głowie by słuchać swoich "pacjentów", więc napisałem tutaj, czasem trzeba powiedzieć nie. -
-
Przez Vitalinka · Napisano
Bardzo delikatny temat... Myślę, że dobrze, że tu piszesz, jeżeli to tobie w jakiś sposób pomaga. . Bardzo ciężko jest jak rodzina Cię nie wspiera, jest przeciw Tobie, ja widzę w tym przyczynę Twojej historii i co z tym się wiąże Twojego obecnego stanu... Jest tu dużo żalu, goryczy, rozczarowania, złości. Te uczucia należy wyrazić, co robisz, jednak nie skupiając się na innych (lekarzach), ale tym co się dzieje w Tobie w związku z tym co przeżyłeś. W mojej opinii chęć zemsty, nie jest uczuciem, któremu należy ulegać. Chęć zemsty stopuje Cię, natomiast danie sobie prawa do przeżycia żałoby za tym co Cię spotkało , posunie Cię naprzód. -
-
-
-
-
-
-
-
Przez Kunegundaduza88 · Napisano
Szukam sprawdzonych, niskich roślin owocowych, które dobrze rosną na grządkach i nie zajmują dużo miejsca. Myślę o truskawkach, poziomkach czy żurawinie, ale chętnie poznam też inne gatunki i odmiany warte uwagi. Zależy mi na roślinach: 🍓 łatwych w uprawie, 🌱 dobrze plonujących, ☀️ odpowiednich do słonecznych stanowisk. Co sprawdziło się u Was najlepiej? Jakie odmiany polecacie do przydomowego ogrodu lub na działkę? -
-
Przez Gość w kość · Napisano
zapamiętałem to jako bajkę dla dzieci, ale ten odcinek taki... niewychowawczy🤔 ... w dwóch minutach można tyle treści przemycić😮 -
-
-
Przez Krzysztof · Napisano
polska juz nie wytrzymuje usa usunąc 13 grudnia z polski wiadomo co sie dzieje w polsce od 2024 roku .Opzucja jest zablokowana , a w mediach oserwatywnych wszytsiego sie dowiesz tylko tak prawidłlwo naparwia sie ustrój kazdego panstwa w ue wg prawa własnego kraju a przywileje imunitety nie dawc lewadzkiej władzy zawsze jest nielegalniie .Trzeba zmienic a bedzie na swiecie lepiej .A propo mercosur .Chca zatruc narody w ue żeby mnej panstwo płaciło a sami rzadzacy w brukseli jedza naturalna zywność , a reszte narodów uurpejskicj zatruc mercosurem.Co za interes niehumanitarny nieludzki biurokracja falszywa brukselska le -
-
-
Najnowsze Tematy
-
