Midsummer Eve 949 Napisano 4 Stycznia 2023 12 godzin temu, Pieprzna napisał: @Midsummer Eve Łe, przystojniejszego nie było? I miał być dywan(ik) Widzę, że chyba mały wysyp gości, co rzadko zwiastuje czyste intencje Szczęśliwego Nowego Roku wszystkim 🥳 3 KapitanJackSparrow, Maryyyś i Aco zareagowały na to Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Pieprzna 5 474 Napisano 4 Stycznia 2023 18 minut temu, Midsummer Eve napisał: O, a o kim mowa? 🧐 To było chyba o Argenie. Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Pieprzna 5 474 Napisano 4 Stycznia 2023 16 minut temu, Midsummer Eve napisał: Łe, przystojniejszego nie było? I miał być dywan(ik) Widzę, że chyba mały wysyp gości, co rzadko zwiastuje czyste intencje Szczęśliwego Nowego Roku wszystkim 🥳 No właśnie bieda w tej tematyce 🤷♀️ z dywanami podobnież. Może kościowy coś lepszego by wygrzebał. Goście to stali "sympatycy" a także sieroty po wyłączonych komentarzach interii. Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
***** *** Napisano 4 Stycznia 2023 2 godziny temu, Maryyyś napisał: Dzień dobry, Też mnie łapie jakas zaraza 🙄 Dnia 1.01.2023 o 23:20, Maryyyś napisał: Dobrej nocy! Dziedzi, Kaleko i Zarazo 🙂 No chyba, że to TEN zaraza to wtedy życzę powodzenia Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
KapitanJackSparrow 3 767 Napisano 4 Stycznia 2023 2 godziny temu, Midsummer Eve napisał: Żebym to jeszcze pamiętała, do czego to się odnosi Ba! Teraz mi to mówisz. Te nierozwinięte wątki spowija we mnie mrok. Się nie przejmujemy. 😊 1 Midsummer Eve zareagowało na to Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
KapitanJackSparrow 3 767 Napisano 4 Stycznia 2023 (edytowany) Maryś pokurczu kochany gdzie ty? Nadszedł czas na porcję obelg 😁 Edytowano 4 Stycznia 2023 przez KapitanJackSparrow 1 Pieprzna zareagowało na to Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Pieprzna 5 474 Napisano 4 Stycznia 2023 Nowy kebsik dostaje zielone światło do dalszych zamówień i próbowania menu 😋 Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Gość w kość Napisano 4 Stycznia 2023 3 godziny temu, Maryyyś napisał: Dzień dobry, Też mnie łapie jakas zaraza 🙄 żałować? Dnia 2.01.2023 o 22:45, Maryyyś napisał: Ja poczebuje pospać, tak z tydzień! 🙄 czy gratulować? Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Maryyyś 1 615 Napisano 4 Stycznia 2023 3 godziny temu, ***** *** napisał: No chyba, że to TEN zaraza to wtedy życzę powodzenia To była TA zaraza, akurat. Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Maryyyś 1 615 Napisano 4 Stycznia 2023 2 godziny temu, KapitanJackSparrow napisał: Maryś pokurczu kochany gdzie ty? Nadszedł czas na porcję obelg 😁 W pracy, kaleko 😴 Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Maryyyś 1 615 Napisano 4 Stycznia 2023 1 godzinę temu, Gość w kość napisał: żałować? czy gratulować? Żałować, bo to chyba znowu wredne zatoki 🙄 Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Pieprzna 5 474 Napisano 4 Stycznia 2023 4 minuty temu, Maryyyś napisał: Żałować, bo to chyba znowu wredne zatoki 🙄 Mi Misiaczek nakroił kilka ząbków czosnku do połowy słoiczka miodu i kazał brać łyżeczkę na czczo. I ci powiem, że dzisiaj migdał wziął sobie urlop od pobolewania. Ciekawe na jak długo. A ty czym kurujesz zatoki? 1 Midsummer Eve zareagowało na to Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
KapitanJackSparrow 3 767 Napisano 4 Stycznia 2023 7 minut temu, Maryyyś napisał: W pracy, kaleko 😴 W pracy? I tyle? Czego ja mam się doczepić litości Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Pieprzna 5 474 Napisano 4 Stycznia 2023 1 minutę temu, KapitanJackSparrow napisał: W pracy? I tyle? Czego ja mam się doczepić litości Zapytaj czy nadal robi foty kabaretek pod biurkiem 🤭 Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
KapitanJackSparrow 3 767 Napisano 4 Stycznia 2023 24 minuty temu, Pieprzna napisał: Zapytaj czy nadal robi foty kabaretek pod biurkiem 🤭 Nie pamiętam, ale pamiętam fotę biustu lecz nie wiem gdzie było robione i wiem że to ie był biust Maryś 😅 2 Pieprzna i Maryyyś zareagowały na to Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Aco 3 042 Napisano 4 Stycznia 2023 38 minut temu, KapitanJackSparrow napisał: Nie pamiętam, ale pamiętam fotę biustu lecz nie wiem gdzie było robione i wiem że to ie był biust Maryś 😅 A bobry🤔 1 Pieprzna zareagowało na to Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
***** *** Napisano 4 Stycznia 2023 7 minut temu, Aco napisał: A bobry🤔 Bobry też nie były Maryyyś.😴 Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
KapitanJackSparrow 3 767 Napisano 4 Stycznia 2023 1 godzinę temu, Aco napisał: A bobry🤔 Ba. Bobrze nawet kąpałem się. Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
KapitanJackSparrow 3 767 Napisano 4 Stycznia 2023 A wszystkie bobry są pod ochroną 😁 1 Aco zareagowało na to Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Pieprzna 5 474 Napisano 4 Stycznia 2023 Chłopaki, ja jestem ciekawa jakie grube teczki zgromadziliście od początków bytności na forach 😄 Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
KapitanJackSparrow 3 767 Napisano 4 Stycznia 2023 1 minutę temu, Pieprzna napisał: Chłopaki, ja jestem ciekawa jakie grube teczki zgromadziliście od początków bytności na forach 😄 To podobno kobiety na forach częściej odnajdują niż grzybów w lesie znajdują Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Midsummer Eve 949 Napisano 4 Stycznia 2023 7 godzin temu, Pieprzna napisał: To było chyba o Argenie. Niestety, tzn. kojarzę nick. Ale kojarzę go jako spokojnego i normalnego, więc na pewno został ciepło przywitany 😊 Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Midsummer Eve 949 Napisano 4 Stycznia 2023 41 minut temu, Pieprzna napisał: Chłopaki, ja jestem ciekawa jakie grube teczki zgromadziliście od początków bytności na forach 😄 Zapewne mają swoje teczki @Aco zapewne ma najgrubszą, z uwagi na spory staż i pewnie nie tylko z uwagi na niego 😎 1 2 Pieprzna, Aco i Maryyyś zareagowały na to Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Pieprzna 5 474 Napisano 4 Stycznia 2023 14 minut temu, Midsummer Eve napisał: Zapewne mają swoje teczki @Aco zapewne ma najgrubszą, z uwagi na spory staż i pewnie nie tylko z uwagi na niego 😎 Myślę, że bajerometr przy nim wariuje 😎 Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Aco 3 042 Napisano 4 Stycznia 2023 Przed chwilą, Pieprzna napisał: Myślę, że bajerometr przy nim wariuje 😎 What🧐🤔 Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach