Nafto Chłopiec 1 279 Napisano 9 Maja Nie wiem skąd to zdziwienie. Ciężko powstrzymać odruch wymiotny gdy wkładają ci rurę przez gardło do połowy żołądka 😂 https://zapodaj.net/plik-B7LgQy9ZGv Ciuchy przygotowane, oby pogoda dopisała 😉 Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
KapitanJackSparrow 3 767 Napisano 9 Maja Kto się pisze na koloniskopię? Monika ty wszystko lepiej wiesz, jak myślisz na żywca czy narkoza 😎 Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Gość w kość Napisano 9 Maja 9 minut temu, KapitanJackSparrow napisał: Kto się pisze na koloniskopię? Monika ty wszystko lepiej wiesz, jak myślisz na żywca czy narkoza 😎 najpierw kolacja🤨 Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Gość w kość Napisano 9 Maja 1 godzinę temu, Nafto Chłopiec napisał: Ciuchy przygotowane nie zapomnij o spodenkach, Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
KapitanJackSparrow 3 767 Napisano 10 Maja 11 godzin temu, Gość w kość napisał: najpierw kolacja🤨 Najpierw lewatywa Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Nafto Chłopiec 1 279 Napisano 10 Maja No i niemal nowe bialutkie buty we krwi 😭 Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Nafto Chłopiec 1 279 Napisano 10 Maja 13 godzin temu, Gość w kość napisał: nie zapomnij o spodenkach, Pies jebał te spodenki. Za krótkie były i cały bieg się podwijały. Całe uda mam starte. 1 Vitalinka zareagowało na to Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Pieprzna 5 474 Napisano 10 Maja @Nafto Chłopiec przyjedź za rok do Poznania na Wings for life. Będziemy cię wypatrywać w transmisji na tvn24 😁 Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Nafto Chłopiec 1 279 Napisano 10 Maja 1 godzinę temu, Pieprzna napisał: @Nafto Chłopiec przyjedź za rok do Poznania na Wings for life. Będziemy cię wypatrywać w transmisji na tvn24 😁 A daj ty mi spokój. 21 km to dla mnie wystarczający wysiłek 😴 Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Pieprzna 5 474 Napisano 10 Maja 3 minuty temu, Nafto Chłopiec napisał: A daj ty mi spokój. 21 km to dla mnie wystarczający wysiłek 😴 Ale ja ci nie każę bić rekordu 😄 Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Nafto Chłopiec 1 279 Napisano 10 Maja 18 minut temu, Pieprzna napisał: Ale ja ci nie każę bić rekordu 😄 Ale tam chyba trzeba dużo biegać? To nie jest bieg na określony dystans tylko jak najwięcej km w danym czasie? Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Gość w kość Napisano 10 Maja 3 godziny temu, Nafto Chłopiec napisał: No i niemal nowe bialutkie buty we krwi 😭 jedna para ze stu😴 2 godziny temu, Nafto Chłopiec napisał: Całe uda mam starte. może przynajmniej sutki się ostały?😬 w każdym razie są na to sposoby, a tak w ogóle to był happy end?🧐 Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Pieprzna 5 474 Napisano 10 Maja 1 godzinę temu, Nafto Chłopiec napisał: Ale tam chyba trzeba dużo biegać? To nie jest bieg na określony dystans tylko jak najwięcej km w danym czasie? Możesz przebiec ile dasz radę, nawet symboliczne kilometry, więc myślę, że dla ciebie to by był idealny bieg. Cały trik polega na tym, że meta jest ruchoma. Biegacze startują a samochód prowadzony przez Małysza zaczyna ich gonić pół godziny później. Kończysz w momencie kiedy Małysz mija cię samochodem. 1 Vitalinka zareagowało na to Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Vitalinka 367 Napisano 10 Maja 42 minuty temu, Pieprzna napisał: Możesz przebiec ile dasz radę, nawet symboliczne kilometry, więc myślę, że dla ciebie to by był idealny bieg. Cały trik polega na tym, że meta jest ruchoma. Biegacze startują a samochód prowadzony przez Małysza zaczyna ich gonić pół godziny później. Kończysz w momencie kiedy Małysz mija cię samochodem. Czyli na szybkość, a on nie może tak. Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Vitalinka 367 Napisano 10 Maja 19 godzin temu, Nafto Chłopiec napisał: Nie wiem skąd to zdziwienie. Ciężko powstrzymać odruch wymiotny gdy wkładają ci rurę przez gardło do połowy żołądka 😂 https://zapodaj.net/plik-B7LgQy9ZGv Ciuchy przygotowane, oby pogoda dopisała 😉 Kurde, nie pisz w jednym poście, dwóch rzeczy na które chcę dać osobno reakcje: lubię to i przykro mi😄 Super ten komplecik, kurczę naprawdę i ważki i kolorki🤗 Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Vitalinka 367 Napisano 10 Maja 17 godzin temu, Gość w kość napisał: nie zapomnij o spodenkach, Przecież ma, wiszą na oparciu. Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Nafto Chłopiec 1 279 Napisano 10 Maja 41 minut temu, Vitalinka napisał: Przecież ma, wiszą na oparciu. To nie są spodenki 😂 1 Vitalinka zareagowało na to Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Vitalinka 367 Napisano 10 Maja Przed chwilą, Nafto Chłopiec napisał: To nie są spodenki 😂 hahah a co?😄 Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Vitalinka 367 Napisano 10 Maja Myślałam, że takie złożone bokiem, a gumka od nich za oparciem😄 Czyli jednak biegałeś bez?🙃😉 Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Vitalinka 367 Napisano 10 Maja 4 minuty temu, Nafto Chłopiec napisał: To nie są spodenki 😂 Chustka na głowę? Nooo weź napisz🙂 Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Vitalinka 367 Napisano 10 Maja ...i nie napisze łobuz, a ja jeszcze taka zachwycona, że taki piękny komplecik ma, ważki, motyli, jaskółki...kolorki😄 Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Nafto Chłopiec 1 279 Napisano 10 Maja 2 godziny temu, Vitalinka napisał: Chustka na głowę? Nooo weź napisz🙂 Chusta, komin, opaska do włosów. Wiele zastosowań 😛 1 Vitalinka zareagowało na to Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Pieprzna 5 474 Napisano 10 Maja 3 godziny temu, Vitalinka napisał: Czyli na szybkość, a on nie może tak. Tam się głównie liczy szczytny cel. Jeśli wie ile km jest w stanie przebiec, to sobie dostosuje tempo. Niektórzy kończą już po 5 km a najlepsi biegną dalej niż maraton. 1 Vitalinka zareagowało na to Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Nafto Chłopiec 1 279 Napisano 11 Maja 2 godziny do pociągu, po wizycie w ZOO nie ma co robić więc człowiek idzie do galerii bo kobita chce na buty popatrzeć. Efekt taki, że...wyszedłem z kolejną parą butów do biegania 🤦 1 1 Vitalinka i Pieprzna zareagowały na to Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Pieprzna 5 474 Napisano 11 Maja 1 godzinę temu, Nafto Chłopiec napisał: 2 godziny do pociągu, po wizycie w ZOO nie ma co robić więc człowiek idzie do galerii bo kobita chce na buty popatrzeć. Efekt taki, że...wyszedłem z kolejną parą butów do biegania 🤦 Ty lepiej nie wydawaj na buty tylko oszczędzaj na podologa 😛 1 Vitalinka zareagowało na to Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach