KapitanJackSparrow 3 767 Napisano 3 Lutego 2023 9 godzin temu, gość napisał: Chyba powinno być "uklęknij na kolanach". Nie pomyliłeś się? Często siadasz na kolanach? Ja nie, ale ty w swej bezgranicznej inteligencji siadałaś kiedyś komuś na kolanach? Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Pieprzna 5 471 Napisano 3 Lutego 2023 @Nafto Chłopiec co tam słychać przy weekendzie? Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
BrakLoginu 7 532 Napisano 3 Lutego 2023 Dnia 2.02.2023 o 21:32, Pieprzna napisał: Dawaliście mi już przepis na carbonarę 🤔 Żeby za dużo nie cytować... Dnia 2.02.2023 o 21:52, KapitanJackSparrow napisał: I fasolka po bretońsku Ten no tego... chciałem się przywitać z Kliką, ale chyba pomyliłem działy. Kulinaria czy cuś? Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Pieprzna 5 471 Napisano 3 Lutego 2023 6 minut temu, BrakLoginu napisał: Żeby za dużo nie cytować... Ten no tego... chciałem się przywitać z Kliką, ale chyba pomyliłem działy. Kulinaria czy cuś? Amnezja czy cuś? Tu króluje kuchnia i sypialnia 😄 Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
BrakLoginu 7 532 Napisano 3 Lutego 2023 1 minutę temu, Pieprzna napisał: Amnezja czy cuś? Tu króluje kuchnia i sypialnia 😄 Taaa, "amnezja" od jakiegoś czasu to moje drugie imię Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
gość Napisano 3 Lutego 2023 Bil Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
KapitanJackSparrow 3 767 Napisano 3 Lutego 2023 25 minut temu, Pieprzna napisał: Amnezja czy cuś? Tu króluje kuchnia i sypialnia 😄 32 minuty temu, BrakLoginu napisał: Żeby za dużo nie cytować... Ten no tego... chciałem się przywitać z Kliką, ale chyba pomyliłem działy. Kulinaria czy cuś? A ja tylko pociągnął... Tj połączył dwa tematy w jeden Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Gość Napisano 3 Lutego 2023 33 minuty temu, Pieprzna napisał: Tu króluje kuchnia i sypialnia Szczyt piramidy Masłowa Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
BrakLoginu 7 532 Napisano 3 Lutego 2023 8 minut temu, KapitanJackSparrow napisał: A ja tylko pociągnął... Ty mi tu Kaźmierza Pawlaka nie zgrywaj 1 KapitanJackSparrow zareagowało na to Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Pieprzna 5 471 Napisano 4 Lutego 2023 @Nafto Chłopiec moja pitca ogórkowa. Spoiler Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
KapitanJackSparrow 3 767 Napisano 4 Lutego 2023 @Nafto Chłopiecnie daj się prosić, jeśli przeze mnie nie udzielasz się to przepraszam cię. Nie to było moim zamiarem. Jeśli sobie tego życzysz to zablokuję cię i nie będę miał wglądu w twoje posty i będzie spokój. 1 BrakLoginu zareagowało na to Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Gość Napisano 4 Lutego 2023 Może następnym razem zastanowisz się czy przelać na ekran to co ci ślina na klawiaturę przynosi Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Gość Napisano 4 Lutego 2023 To nic dziwnego, że ludzkie coraz mniej zaczynają się udzielać na przystani. Tak było tutaj z każdą grupą. Po pierwszych "wow" przychodzi zwykła codzienność. Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Gość Napisano 4 Lutego 2023 51 minut temu, Gość napisał: To nic dziwnego, że ludzkie coraz mniej zaczynają się udzielać na przystani. Tak było tutaj z każdą grupą. Po pierwszych "wow" przychodzi zwykła codzienność. Jak to w rodzinie Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
BrakLoginu 7 532 Napisano 4 Lutego 2023 Dybry Kliko Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
BrakLoginu 7 532 Napisano 4 Lutego 2023 1 godzinę temu, Gość napisał: To nic dziwnego, że ludzkie coraz mniej zaczynają się udzielać na przystani. Tak było tutaj z każdą grupą. Po pierwszych "wow" przychodzi zwykła codzienność. @Pieprzna jaką grupą tutaj? Wytłumacz Ty mi proszę, bo ja wiem, że mniej bywam, ale jakieś grupy tutaj były i się zmyły? Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Pieprzna 5 471 Napisano 4 Lutego 2023 20 minut temu, BrakLoginu napisał: @Pieprzna jaką grupą tutaj? Wytłumacz Ty mi proszę, bo ja wiem, że mniej bywam, ale jakieś grupy tutaj były i się zmyły? Zauważyłam, że taki jeden domek grupy pod wspólnym dachem był w tak złym stanie technicznym, że aż go inspektor budowlany odpinezkował. A że klikę też, to pewnie oznacza złą wróżbę co do przyszłości... Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Fajnie Napisano 4 Lutego 2023 10 minut temu, Pieprzna napisał: A że klikę też, to pewnie oznacza złą wróżbę co do przyszłości... sie was czyta. Taki luzik i inaczej jak na pewnych forach. Tutaj nie ma wyzywania i panuje widac rodzinna atmosfera. Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
gość Napisano 4 Lutego 2023 8 minut temu, Pieprzna napisał: Zauważyłam, że taki jeden domek grupy pod wspólnym dachem był w tak złym stanie technicznym, że aż go inspektor budowlany odpinezkował. A że klikę też, to pewnie oznacza złą wróżbę co do przyszłości... Próbowałam znaleźć numer konta bankowego tego forum, jakiś NIP, REGON , KRS, OPP, żeby ewentualnie przekazać 1 % podatku, czy coś w tym stylu i nic nie mogę znaleźć. Czyżby pracowali charytatywnie i nie płacili podatków? Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Pieprzna 5 471 Napisano 4 Lutego 2023 13 minut temu, Fajnie napisał: sie was czyta. Taki luzik i inaczej jak na pewnych forach. Tutaj nie ma wyzywania i panuje widac rodzinna atmosfera. Co do rodzinnej atmosfery się zgodzę. Każdy kto ma rodzeństwo pewnie kiedyś nabił guza bratu lub siostrze. 1 KapitanJackSparrow zareagowało na to Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Matylda Napisano 4 Lutego 2023 W rodzinach bywa różnie, więc ostrożna bym była z tą "rodzinna atmosferą" Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Urząd Skarbowy Napisano 4 Lutego 2023 14 minut temu, gość napisał: Próbowałam znaleźć numer konta bankowego tego forum, jakiś NIP, REGON , KRS, OPP, żeby ewentualnie przekazać 1 % podatku, czy coś w tym stylu i nic nie mogę znaleźć. Czyżby pracowali charytatywnie i nie płacili podatków? Sprawdziłam. Nie zalegają z niczym Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Pieprzna 5 471 Napisano 4 Lutego 2023 23 minuty temu, gość napisał: Próbowałam znaleźć numer konta bankowego tego forum, jakiś NIP, REGON , KRS, OPP, żeby ewentualnie przekazać 1 % podatku, czy coś w tym stylu i nic nie mogę znaleźć. Czyżby pracowali charytatywnie i nie płacili podatków? Pierwsze słyszę żeby fora internetowe były w bazie 1% Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Gość Napisano 4 Lutego 2023 2 godziny temu, Pieprzna napisał: Pierwsze słyszę żeby fora internetowe były w bazie 1% Fakt. zazwyczaj są na 5% albo 40% Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
KapitanJackSparrow 3 767 Napisano 4 Lutego 2023 3 godziny temu, Fajnie napisał: sie was czyta. Taki luzik i inaczej jak na pewnych forach. Tutaj nie ma wyzywania i panuje widac rodzinna atmosfera. Zapraszamy na login Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach