Bledny 2 397 Napisano 23 Stycznia 2023 38 minut temu, Pieprzna napisał: Ja jestem na etapie oswajania się. Dzisiaj nawet mi podchodzi. A próbowała kimci? Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Dionizy 1 822 Napisano 23 Stycznia 2023 30 minut temu, Pieprzna napisał: Cześć @Dionizy. Wrócisz dokładać rupieci? Mam bardzo poważne klopoty z okiem tym ostatnim czynnym. W miarę możliwości będę pisać. Dziękuję 2 Maryyyś i Pieprzna zareagowały na to Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Pieprzna 5 471 Napisano 23 Stycznia 2023 16 minut temu, Bledny napisał: A próbowała kimci? Nie. Brzmi paskudnie 😄 Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Bledny 2 397 Napisano 23 Stycznia 2023 14 minut temu, Pieprzna napisał: Nie. Brzmi paskudnie 😄 Tak jak napisałaś. Trzeba się oswoić ze smakiem a potem jest doskonale. 😊 Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Maryyyś 1 615 Napisano 23 Stycznia 2023 (edytowany) Oj dziedzi...jaka ja jestem zatylona ze wszystkim! Ta ciemnota źle na mnie wpływa. Jeszcze miesiąc, wytrzymać! Ale papryka i seler zasiane! 😁 Edytowano 23 Stycznia 2023 przez Maryyyś 1 Pieprzna zareagowało na to Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Dionizy 1 822 Napisano 23 Stycznia 2023 3 minuty temu, Maryyyś napisał: Oj dziedzi...jaka ja jestem zatylona ze wszystkim! Ta ciemnota źle na mnie wpływa. Jeszcze miesiąc, wytrzymać! Ale papryka i seler zasiane! 😁 Papryka i seler????? W tym śniegu????? Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Pieprzna 5 471 Napisano 23 Stycznia 2023 8 minut temu, Maryyyś napisał: Ale papryka i seler zasiane! 😁 Sadzonki w domku robisz? Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Maryyyś 1 615 Napisano 23 Stycznia 2023 (edytowany) 31 minut temu, Dionizy napisał: Papryka i seler????? W tym śniegu????? W domu 😁 na Mazowszu śniegu jak na lekarstwo. Ale pietruszki i czosnku w gruncie jeszcze nie mam. Edytowano 23 Stycznia 2023 przez Maryyyś Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Maryyyś 1 615 Napisano 23 Stycznia 2023 24 minuty temu, Pieprzna napisał: Sadzonki w domku robisz? Tak. Lubię to. Jeszcze bakłażana muszę kupić, ze 2 krzaczki chciałabym mieć. Na musake i na grilla🙂 Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Pieprzna 5 471 Napisano 23 Stycznia 2023 3 minuty temu, Maryyyś napisał: Tak. Lubię to. Jeszcze bakłażana muszę kupić, ze 2 krzaczki chciałabym mieć. Na musake i na grilla🙂 Zrób więcej, sprzedasz potem na targu 😁 Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Maryyyś 1 615 Napisano 23 Stycznia 2023 8 minut temu, Pieprzna napisał: Zrób więcej, sprzedasz potem na targu 😁 Aż tyle parapetu od południa nie mam 😁 1 Pieprzna zareagowało na to Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Pieprzna 5 471 Napisano 23 Stycznia 2023 3 minuty temu, Maryyyś napisał: Aż tyle parapetu od południa nie mam 😁 1 Maryyyś zareagowało na to Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
gość Napisano 23 Stycznia 2023 Dnia 9.12.2022 o 23:02, Nafto Chłopiec napisał: Co to za moda na strzelanie karnych jak pizda. Nie da się na to patrzeć. Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Bledny 2 397 Napisano 23 Stycznia 2023 43 minuty temu, Maryyyś napisał: W domu 😁 na Mazowszu śniegu jak na lekarstwo. Ale pietruszki i czosnku w gruncie jeszcze nie mam. Ja wiem! Ja wiem gdzie są!!!! Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Maryyyś 1 615 Napisano 23 Stycznia 2023 5 minut temu, Bledny napisał: Ja wiem! Ja wiem gdzie są!!!! Na wszelki wypadek nie będę pytać. Tak mi coś podpowiada 😁 1 Bledny zareagowało na to Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Bledny 2 397 Napisano 23 Stycznia 2023 5 minut temu, Maryyyś napisał: Na wszelki wypadek nie będę pytać. Tak mi coś podpowiada 😁 Hmmmmm Wy mnie już za dobrze znacie 😁 Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
gość Napisano 23 Stycznia 2023 Dnia 10.12.2022 o 08:09, Maryyyś napisał: Wtedy Tobie się spsuje dooopka od owczarka 😎 😁😂🤣🤭👍 Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
gość Napisano 23 Stycznia 2023 Dnia 14.12.2022 o 23:02, Maryyyś napisał: Daj mnie wytchnąć od angielskiego mojego kosmatego, co? No miej litość nad ludźmi, co mają w grudniu zap***l jak w kopalni torfu... 🙄 Pisz do mnie tekstem, polskim, bardzo poproszę 🙂 To się nadaje na Wikicytaty😁😂🤣 Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
gość Napisano 23 Stycznia 2023 Dnia 16.12.2022 o 23:27, Pieprzna napisał: Tak intensywnie piszecie, że z kibla zejść nie mogę 🤣 Miejmy nadzieję, że do dzisiaj już zeszłaś🤣😂😁 Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
gość Napisano 24 Stycznia 2023 Dnia 17.12.2022 o 22:38, Nafto Chłopiec napisał: W ciągu dwóch miesięcy wydałem prawie 1500 zł na ciuchy 😅 Kupiłeś parę skarpetek?🙄 Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
gość Napisano 24 Stycznia 2023 Dnia 17.12.2022 o 22:29, Nafto Chłopiec napisał: Nie, akurat wtedy gdy dostałem na urodziny perfumy za trzy stówy 🤣 Yves Saint Laurent? Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
***** *** Napisano 24 Stycznia 2023 Seks to nie wszystko, jest jeszcze Dzień dobry Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Bledny 2 397 Napisano 24 Stycznia 2023 6 godzin temu, gość napisał: Przepraszam bardzo ale mam za ciasna skórę. Kiedy zamykam oczy to naciąga mi się ona z okolic tyłka i ...no wiecie dlatego jak czasami coś napiszę to smierdzi 🙄 Rety, to wiele tłumaczy. Przykro nam 🥺 Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Bledny 2 397 Napisano 24 Stycznia 2023 Też uważacie że poprawianie cytowanego tekstu powinno być zablokowane? 1 Dionizy zareagowało na to Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Pieprzna 5 471 Napisano 24 Stycznia 2023 34 minuty temu, Bledny napisał: Też uważacie że poprawianie cytowanego tekstu powinno być zablokowane? Tak. Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach