KapitanJackSparrow 3 767 Napisano 22 Stycznia 2023 Jak dobrze że jesteś bo twe dłużyzny w absencji powodują że wychodzę że strefy komfortu hehehe 1 Bledny zareagowało na to Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Nafto Chłopiec 1 277 Napisano 22 Stycznia 2023 39 minut temu, KapitanJackSparrow napisał: Yyy zastanówmy się przez chwilę a gdyby się mylił? I gdyby ciągnął się za dziewczyną jakiś złośliwy przytyk który nieuczciwie i zlośliwie nagłośnił w ,,jego" pracy koleś który by dostał kosza od Magdy w jakiś spektakularny paradny sposób? I w akcie zemsty zrobił z niej puszczalską. Bozie ile takich rzeczy się dzieje czasem. To jak ty wyglądasz z tymi lajkami? 😴 Poza tym chcę zauwazyć ty zawierzyłaś beztrosko osobie której nigdy na oczy nie widziałaś. 😴 I kto bez winy niech pierwszy rzuci kamień. Żeby ci uświadomić twój błąd napomknę tylko że Jezus którego tak czcisz pierwszy stanął w obronie Marii Magdaleny ( nomen omen 😁🖐️) Obrońca uciśnionych 😴 Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Bledny 2 397 Napisano 22 Stycznia 2023 Dobra. Zostawmy temat. Czas coś zjeść. Co macie na śniadanie? Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Bledny 2 397 Napisano 22 Stycznia 2023 43 minuty temu, KapitanJackSparrow napisał: Nie wiem co ale też chcę razem z tobą😛 Biere cię kapitanie 😁 Zawsze i wszędzie😂 Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Pieprzna 5 471 Napisano 22 Stycznia 2023 @KapitanJackSparrow masz trochę racji, ale... Czy twoja reakcja nie jest przesadzona? Wydaje mi się, że gdyby to samo napisała inna osoba, obyłoby się bez wyzwisk. Ale, że Chłopca nie lubisz, to znalazła się okazja żeby mu dowalić na maksa. Poza tym dziwne jest pouczanie z ust osoby, której marzą się gwałty na kobietach z podbitych krajów. Może mam pociągnąć ten temat i też cię zwyzywać? Wczoraj ugryzłam się w język. Miłej niedzieli wszystkim. 1 Nafto Chłopiec zareagowało na to Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Nafto Chłopiec 1 277 Napisano 22 Stycznia 2023 35 minut temu, Pieprzna napisał: @KapitanJackSparrow masz trochę racji, ale... Czy twoja reakcja nie jest przesadzona? Wydaje mi się, że gdyby to samo napisała inna osoba, obyłoby się bez wyzwisk. Ale, że Chłopca nie lubisz, to znalazła się okazja żeby mu dowalić na maksa. Poza tym dziwne jest pouczanie z ust osoby, której marzą się gwałty na kobietach z podbitych krajów. Może mam pociągnąć ten temat i też cię zwyzywać? Wczoraj ugryzłam się w język. Miłej niedzieli wszystkim. Chłopakowi po prostu zabrakło dystansu o który tak mnie prosił jeszcze niedawno 😴 Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
KapitanJackSparrow 3 767 Napisano 22 Stycznia 2023 42 minuty temu, Pieprzna napisał: @KapitanJackSparrow masz trochę racji, ale... Czy twoja reakcja nie jest przesadzona? Wydaje mi się, że gdyby to samo napisała inna osoba, obyłoby się bez wyzwisk. Ale, że Chłopca nie lubisz, to znalazła się okazja żeby mu dowalić na maksa. Poza tym dziwne jest pouczanie z ust osoby, której marzą się gwałty na kobietach z podbitych krajów. Może mam pociągnąć ten temat i też cię zwyzywać? Wczoraj ugryzłam się w język. Miłej niedzieli wszystkim. No wiesz chcesz mi teraz powiedzieć że chłopiec żartował sobie? Bo ja będąc ,,ministrem wojny " tak hehe Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
KapitanJackSparrow 3 767 Napisano 22 Stycznia 2023 (edytowany) 23 minuty temu, Nafto Chłopiec napisał: Chłopakowi po prostu zabrakło dystansu o który tak mnie prosił jeszcze niedawno 😴 Wiesz ty tu jesteś anonimowy. Tobie dowalić dobrze się nie da bo masz tarczę anonimowości poza tym masz możliwość odszczekania np naczelnym ruchaczem ( notabene nie wiem czemu tylko mi zarzucono chamstwo) i do sedna ty wymieniłeś konkretną osobę z imienia i nazwiska i kto wie może ktoś z jej bliskich dziś mieć ochotę wejść na nastroik. I próbuję wczuć się w sytuacji samej Magdaleny której by przyszło czytać tę wypociny o sobie od byłego kolegi z pracy. Pfff no ale co począć że taki empatycznie pojebany jestem. Edytowano 22 Stycznia 2023 przez KapitanJackSparrow Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Nafto Chłopiec 1 277 Napisano 22 Stycznia 2023 28 minut temu, KapitanJackSparrow napisał: Wiesz ty tu jesteś anonimowy. Tobie dowalić dobrze się nie da bo masz tarczę anonimowości poza tym masz możliwość odszczekania np naczelnym ruchaczem ( notabene nie wiem czemu tylko mi zarzucono chamstwo) i do sedna ty wymieniłeś konkretną osobę z imienia i nazwiska i kto wie może ktoś z jej bliskich dziś mieć ochotę wejść na nastroik. I próbuję wczuć się w sytuacji samej Magdaleny której by przyszło czytać tę wypociny o sobie od byłego kolegi z pracy. Pfff no ale co począć że taki empatycznie pojebany jestem. Ok, przesadziłem, fakt, choć nie był to żaden hejt. Natomiast ty jesteś ostatnią osobą która może kogoś umoralniać w tej kwestii. Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Nafto Chłopiec 1 277 Napisano 22 Stycznia 2023 Empatyczny, taak, no chyba że masz do kogoś/o kogoś ból dupy co nie? 😴 Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
gość Napisano 22 Stycznia 2023 Na czym według was polega wierność? Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Pieprzna 5 471 Napisano 22 Stycznia 2023 40 minut temu, KapitanJackSparrow napisał: no ale co począć że taki empatycznie pojebany jestem Fajnie, czasem coś człowiek szybciej napisze niż pomyśli i dobrze jeśli ktoś go naprostuje. Ale wystarczyło zrobić to w takiej formie jak dzisiaj z argumentacją do przemyśleń a bez obraźliwych epitetów. 46 minut temu, KapitanJackSparrow napisał: No wiesz chcesz mi teraz powiedzieć że chłopiec żartował sobie? Bo ja będąc ,,ministrem wojny " tak hehe Co nie zmienia faktu, że niektóre żarty są wyjątkowo niesmaczne i nie na miejscu, tym bardziej w czasie, gdy niedaleko od nas to się dzieje realnie. Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
KapitanJackSparrow 3 767 Napisano 22 Stycznia 2023 13 minut temu, Nafto Chłopiec napisał: Ok, przesadziłem, fakt, choć nie był to żaden hejt. Natomiast ty jesteś ostatnią osobą która może kogoś umoralniać w tej kwestii. Rozumiem że boli 😴 Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Nafto Chłopiec 1 277 Napisano 22 Stycznia 2023 1 minutę temu, KapitanJackSparrow napisał: Rozumiem że boli 😴 Twoja osoba? Zgadza się 😴 1 KapitanJackSparrow zareagowało na to Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
KapitanJackSparrow 3 767 Napisano 22 Stycznia 2023 2 minuty temu, Pieprzna napisał: Fajnie, czasem coś człowiek szybciej napisze niż pomyśli i dobrze jeśli ktoś go naprostuje. Ale wystarczyło zrobić to w takiej formie jak dzisiaj z argumentacją do przemyśleń a bez obraźliwych epitetów. Co nie zmienia faktu, że niektóre żarty są wyjątkowo niesmaczne i nie na miejscu, tym bardziej w czasie, gdy niedaleko od nas to się dzieje realnie. Chwilunia 😂 mój najazd na wschód przewidywał wzrost populacji poprzez otwarte chętne uda ( gdzieś to jest poszukaj sobie hehe) Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
KapitanJackSparrow 3 767 Napisano 22 Stycznia 2023 Ciekawie przebiega dyskusja i próby odsunięcia optyki sedna sprawy na moją osobę 😂 Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
KapitanJackSparrow 3 767 Napisano 22 Stycznia 2023 Ja tam zadowolony z siebie jestem bo może dzięki tej dyskusji ktoś się zastanowi nad złem 👿 i świat stanie się lepszy Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
KapitanJackSparrow 3 767 Napisano 22 Stycznia 2023 16 minut temu, Pieprzna napisał: a bez obraźliwych epitetów. Tu jestem w stanie uderzyć się w pierś. Sorry. Ale zdenerwowało mnie u niego brak refleksji na to jak spokojnie zwróciłem mu uwagę że to nie fair. Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
KapitanJackSparrow 3 767 Napisano 22 Stycznia 2023 Jakby co uważam temat za zakończony jeśli ktoś chce zyć tym dalej to wybaczcie beze mnie 😴 Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
gość Napisano 22 Stycznia 2023 2 godziny temu, KapitanJackSparrow napisał: Wiesz ty tu jesteś anonimowy. Tobie dowalić dobrze się nie da bo masz tarczę anonimowości poza tym masz możliwość odszczekania np naczelnym ruchaczem ( notabene nie wiem czemu tylko mi zarzucono chamstwo) i do sedna ty wymieniłeś konkretną osobę z imienia i nazwiska i kto wie może ktoś z jej bliskich dziś mieć ochotę wejść na nastroik. I próbuję wczuć się w sytuacji samej Magdaleny której by przyszło czytać tę wypociny o sobie od byłego kolegi z pracy. Pfff no ale co począć że taki empatycznie pojebany jestem. Nie miejcie złudzeń, nie jesteście anonimowi. Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Gość w kość Napisano 22 Stycznia 2023 Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Maryyyś 1 615 Napisano 22 Stycznia 2023 Spokój, dziedzi kochane 🙂 Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
KapitanJackSparrow 3 767 Napisano 22 Stycznia 2023 1 godzinę temu, Maryyyś napisał: Spokój, dziedzi kochane 🙂 Myślałem że przyjdziesz z paskiem zaprowadzać porządek Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Pieprzna 5 471 Napisano 22 Stycznia 2023 20 minut temu, KapitanJackSparrow napisał: Myślałem że przyjdziesz z paskiem zaprowadzać porządek Od pończoch? Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Zuzia 947 Napisano 22 Stycznia 2023 Co robicie z tak pięknym niedzielnym wieczorem? Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach