Pieprzna 5 470 Napisano 26 Listopada 2021 8 minut temu, Midsummer Eve napisał: Coś tam czytam, rozumiem, że mam złapać jakąś Twoją aluzję ?? Raczej złapać dziecięce życzenia Piotra ? Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Midsummer Eve 949 Napisano 26 Listopada 2021 1 minutę temu, Pieprzna napisał: Raczej złapać dziecięce życzenia Piotra ? Czyli dobrze zrozumiałam... ? Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Maryyyś 1 615 Napisano 26 Listopada 2021 Jeszcz zakupy i baza - dom! Z bałaganem, ugh ? Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Pieprzna 5 470 Napisano 26 Listopada 2021 3 minuty temu, Maryyyś napisał: Jeszcz zakupy i baza - dom! Z bałaganem, ugh ? A ja właśnie odkurzyłam dokładnie regał wyciągając wszystkie książki i poutykane między nimi dziecięce śmiecioki. I jestem hepi! Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Maryyyś 1 615 Napisano 26 Listopada 2021 1 godzinę temu, Pieprzna napisał: A ja właśnie odkurzyłam dokładnie regał wyciągając wszystkie książki i poutykane między nimi dziecięce śmiecioki. I jestem hepi! Dziwna żeś ? Ja ugotuję bigosek i będę hepi ? Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Pieprzna 5 470 Napisano 26 Listopada 2021 15 minut temu, Maryyyś napisał: Dziwna żeś ? Ja ugotuję bigosek i będę hepi ? Nie lubię nieładu w książkach, ale nie lubię ich sprzątać więc jak już to zrobię to jest święto ? Dej słoik <tu powinna być emota z wielkimi oczami, która mi rozwala system> przydałby się na przyszłą niedzielę z gośćmi. Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Nafto Chłopiec 1 274 Napisano 26 Listopada 2021 2 godziny temu, Maryyyś napisał: dom! Z bałaganem, ugh ? Fujka ? Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Maryyyś 1 615 Napisano 26 Listopada 2021 (edytowany) 2 godziny temu, Pieprzna napisał: Nie lubię nieładu w książkach, ale nie lubię ich sprzątać więc jak już to zrobię to jest święto ? Dej słoik <tu powinna być emota z wielkimi oczami, która mi rozwala system> przydałby się na przyszłą niedzielę z gośćmi. Dam Ci duży słój. Chyba będzie dobry ? Specjalnie duży garnek do standardowych swoich dokupiłam. Gotuje sporo. Mrożony nic nie traci ? Edytowano 26 Listopada 2021 przez Maryyyś Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Maryyyś 1 615 Napisano 26 Listopada 2021 2 godziny temu, Nafto Chłopiec napisał: Fujka ? To mi posprzątaj ? Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Pieprzna 5 470 Napisano 26 Listopada 2021 7 minut temu, Maryyyś napisał: Mrożony nic nie traci ? W pojemniku po lodach ? Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Nafto Chłopiec 1 274 Napisano 26 Listopada 2021 31 minut temu, Maryyyś napisał: To mi posprzątaj ? Taaa już lecę ? Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Nafto Chłopiec 1 274 Napisano 26 Listopada 2021 25 minut temu, Pieprzna napisał: W pojemniku po lodach ? Koszmar dzieciństwa ? Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Pieprzna 5 470 Napisano 26 Listopada 2021 11 minut temu, Nafto Chłopiec napisał: Koszmar dzieciństwa ? A koperek był? ? Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Nafto Chłopiec 1 274 Napisano 26 Listopada 2021 1 minutę temu, Pieprzna napisał: A koperek był? ? No a jak ? Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Maryyyś 1 615 Napisano 27 Listopada 2021 2 godziny temu, Pieprzna napisał: W pojemniku po lodach ? W pojemnikach różnych, zwłaszcza tych na mrożone ? Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Maryyyś 1 615 Napisano 27 Listopada 2021 2 godziny temu, Nafto Chłopiec napisał: Taaa już lecę ? No to co gadasz fujka jak sprzątać nie chcesz, co? ? Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Aco 3 042 Napisano 27 Listopada 2021 44 minuty temu, Maryyyś napisał: No to co gadasz fujka jak sprzątać nie chcesz, co? ? Ze sprzątaniem trzeba być ostrożnym. Pamiętam zimę rok 83. Staw zamarznięty w takim stopniu, że wytrawny wędkarz żeby wydobyć karpia na wigilię, musiał jechać najpierw po dynamit do Ruskich stacjonujących w Legnicy, później po kilof do kopalni pod wezwaniem " Wielkiego impulsatora kinetycznego", a następnie wzdłuż rzeki Odry na zalew szczeciński żeby wypożyczyć lodołamacz " kruszankin" (też ruski) Jak już zdobył, to co mu potrzeba, to był marzec, a On biedny cały czas na tym zalewie szczecińskim szukał ropy do tego lodołamacza. Jak już kupił kilkaset litrów tego cennego paliwa, to się okazało, że ludzie zamiast na pasterkę idą do święconki. Więc on strzelił takiego karpia jakiego PZW nigdy wcześniej na oczy nie widział. Z całego ówczesnego bloku "przyjaźni" zjechały się na tę okoliczność dygnitarze i inni decydenci obgadać co z tym fantem zrobić. Wtedy padło hasło ""sprzątnąć"" z ust jakiegoś przewodniczącego KC. I tym sposobem sprzątnęli nam kilka ton karpia do (Kraju dobrych Rad) Także ten? "pomoc sąsiedzka z nami od dziecka" 2 Pieprzna i KapitanJackSparrow zareagowały na to Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Nafto Chłopiec 1 274 Napisano 27 Listopada 2021 8 godzin temu, Maryyyś napisał: No to co gadasz fujka jak sprzątać nie chcesz, co? ? To nie ja zrobiłem ten bałagan ? Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Maryyyś 1 615 Napisano 27 Listopada 2021 7 godzin temu, Nafto Chłopiec napisał: To nie ja zrobiłem ten bałagan ? Ja też nie, sam się zrobił ? Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Gość w kość Napisano 27 Listopada 2021 1 godzinę temu, Maryyyś napisał: Ja też nie, sam się zrobił ? i w dodatku nie wiadomo kiedy...?!?♂️ Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Maryyyś 1 615 Napisano 27 Listopada 2021 (edytowany) 1 godzinę temu, Gość w kość napisał: i w dodatku nie wiadomo kiedy...?!?♂️ Otóż to! ? Te moje cztero-lapkowe żyjątka ( ?) mają w tym swój czynny udział, nie da się zaprzeczyć ? Ps. Bigosek się gotuje już ostatni raz, tak z pół godzinki ? Edytowano 27 Listopada 2021 przez Maryyyś Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Nafto Chłopiec 1 274 Napisano 27 Listopada 2021 Ale mi się spać chce przez tą łychę ? Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Pieprzna 5 470 Napisano 27 Listopada 2021 5 minut temu, Nafto Chłopiec napisał: Ale mi się spać chce przez tą łychę ? No to hop do wyrka. Fajne są puszki coli z łychą. W sam raz dla bab ? Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Nafto Chłopiec 1 274 Napisano 27 Listopada 2021 48 minut temu, Pieprzna napisał: No to hop do wyrka. Fajne są puszki coli z łychą. W sam raz dla bab ? Okropne to jest ? 1 Pieprzna zareagowało na to Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Pieprzna 5 470 Napisano 27 Listopada 2021 7 minut temu, Nafto Chłopiec napisał: Okropne to jest ? Dla takich ochlejów ładujących bimber na pewno ? Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach