- Niebo
- Borówka
- Szary
- Porzeczka
- Arbuz
- Truskawka
- Pomarańcz
- Banan
- Jabłko
- Szmaragd
- Czekolada
- Węgiel
Zaloguj się, aby obserwować
Obserwujący
0
Prezent? Czy jednak nie?
Przez
Area, w Sprawy damsko - męskie
-
Statystyki forum
-
Tematów9 733
-
Postów263 502
-
-
Statystyki użytkowników
-
Użytkowników982
-
Najwięcej dostępnych13 845
Najnowszy użytkownik
Basiabonar90
Dołączył -
-
Nowe Posty
-
Przez Basiabonar90 · Napisano
Jeśli szukasz niskich roślin owocowych na grządki, które są łatwe w uprawie, dobrze plonują i lubią słońce, to poza truskawkami i poziomkami warto rozważyć kilka innych gatunków. Truskawki: To chyba najlepszy wybór na początek. Są stosunkowo mało wymagające, szybko zaczynają owocować i dają wysokie plony. Borówka brusznica: Niski krzew (10–30 cm), bardzo odporny i długowieczny. Wymaga kwaśnego podłoża podobnie jak żurawina. Tutaj możesz zaopatrzyć się w te rośliny owocowe: https://www.podkarpackiesady.pl/21-borowki-amerykanskie -
Przez KapitanJackSparrow · Napisano
Ciekawe. Patrzysz czasem w sklepie na termin ważności towaru? A w domu na zaprawione słoiki pewnie nie. No chyba że podpisane jakoś. -
-
-
-
-
-
-
Przez Nafto Chłopiec · Napisano
Idź pan w chuj z bieganiem w taką pogodę 🥵 -
Przez Pieprzna · Napisano
Dopadła mnie spożywcza wersja filmu Oszukać przeznaczenie. Wczoraj wydaliśmy żółte czereśnie szwagierce, bo nie potrzebujemy w tym roku zaprawiać, a dzisiaj przyjechał kolega z pracy i przywiózł siatę czarnych czereśni 🤦🏼♀️ I znowu słoiki pójdą w ruch 😛 -
Przez Astafakasta · Napisano
czasem trzeba powiedzieć nie i myślę, że bardzo dobrze, gdyby się kiedyś jakiś lekarz o tym dowiedział, ale mają zbyt dużo spraw na głowie by słuchać swoich "pacjentów", więc napisałem tutaj, czasem trzeba powiedzieć nie. -
-
Przez Vitalinka · Napisano
Bardzo delikatny temat... Myślę, że dobrze, że tu piszesz, jeżeli to tobie w jakiś sposób pomaga. . Bardzo ciężko jest jak rodzina Cię nie wspiera, jest przeciw Tobie, ja widzę w tym przyczynę Twojej historii i co z tym się wiąże Twojego obecnego stanu... Jest tu dużo żalu, goryczy, rozczarowania, złości. Te uczucia należy wyrazić, co robisz, jednak nie skupiając się na innych (lekarzach), ale tym co się dzieje w Tobie w związku z tym co przeżyłeś. W mojej opinii chęć zemsty, nie jest uczuciem, któremu należy ulegać. Chęć zemsty stopuje Cię, natomiast danie sobie prawa do przeżycia żałoby za tym co Cię spotkało , posunie Cię naprzód. -
-
-
-
-
-
-
-
Przez Kunegundaduza88 · Napisano
Szukam sprawdzonych, niskich roślin owocowych, które dobrze rosną na grządkach i nie zajmują dużo miejsca. Myślę o truskawkach, poziomkach czy żurawinie, ale chętnie poznam też inne gatunki i odmiany warte uwagi. Zależy mi na roślinach: 🍓 łatwych w uprawie, 🌱 dobrze plonujących, ☀️ odpowiednich do słonecznych stanowisk. Co sprawdziło się u Was najlepiej? Jakie odmiany polecacie do przydomowego ogrodu lub na działkę? -
-
Przez Gość w kość · Napisano
zapamiętałem to jako bajkę dla dzieci, ale ten odcinek taki... niewychowawczy🤔 ... w dwóch minutach można tyle treści przemycić😮 -
-
-
-
Najnowsze Tematy
-
