- Niebo
- Borówka
- Szary
- Porzeczka
- Arbuz
- Truskawka
- Pomarańcz
- Banan
- Jabłko
- Szmaragd
- Czekolada
- Węgiel
Zaloguj się, aby obserwować
Obserwujący
0
Oskarażam Polski rząd o zaniechanie!
Przez
lisek, w Polityka
-
Statystyki forum
-
Tematów9 730
-
Postów263 191
-
-
Statystyki użytkowników
-
Użytkowników978
-
Najwięcej dostępnych13 845
Najnowszy użytkownik
Erazma
Dołączył -
-
Nowe Posty
-
-
Przez KapitanJackSparrow · Napisano
Wpisowe? 😁 Sama chciałaś...😎 Janosik” z 1974 normalnie zajebisty serial oglądałem tam kiedyś 😁 to opowiem. Gość lata po górach i przy okazji robi z bogaczy sponsorów biedniejszych ziomków. Normalnie taki wiesz, góralski Robin Hood, tylko z ciupagą. Klatę ma taką że na jej widok mdleją kobiety po dziś dzień. Zaczyna się, że go przymknęli na dołku za byle co i tam poznał dwóch ziomków Pydrę i Kwiczoła. Ci też nieźli komedianci i wariaty, ale takie pozytywne. No i jak jedna lasencja - księżniczka przyjechała popatrzeć na klatę Janosika to chłop wykorzystał sytuację, że miała motyle w brzuchu i normalnie nawiali z tego kicia, tj z robót na których właśnie byli. No i założyli bandę, której nie powstydziłoby się żadne osiedle na Wołominie . Kozaki z nich byli ze hej. Długo by opowiadać, raz nawet wbili się no chatę do hrabiego i tego fircyka murgrabiego. He he, Żebyście widzieli jaką minę mieli. Ha ha. Beka. A panna księżniczka to normalnie mokro miała wiadomo gdzie. Tyle, że potem Janosik zostawił ją dla innej. I wszystko by się ułożyło z happy endem gdyby nie jeden Judasz co wystawił Janosika. No i na koniec powiesili zbójnika za poślednie źebro, a Pyzdrę i Kwiczoła wychuśtali na linie za szyję. Dobre kino mówia wam.😄 -
-
-
-
-
-
-
-
-
Przez Gość w kość · Napisano
jakie okropne? przecież został oszczędzony🤨 -
Przez LadyTiger · Napisano
A co wymyślicie o emeryturach dla artystów? -
-
Przez Vitalinka · Napisano
Hahah pewnie tak! Powiedzmy, że urzekły i zachęciły mnie zdjęcia...😉 SPOILER!!! Ja zobaczę, już znalazłam w wersji po angielsku tylko, ale oglądam i daje znać🙂 -
Przez KapitanJackSparrow · Napisano
Nie chcę cię dobijać, ale złamane serce kobiety oznacza że już po tobie 🤷 -
Przez la primavera · Napisano
Nie znam, nie widziałam. Napisz co to gdy obejrzysz, czy oby Akira Kurosawa nie przewraca się w grobie na to kino?😉 Chętnie, ale najpierw przynieś całkiem niezły film warty zobaczenia, takie tu jest wpisowe. 🙂 -
-
-
-
Przez Vitalinka · Napisano
la primavera: Chyba pierwszy raz w życiu obejrzę western (?), bo są tam samuraje, a szczególnie jeden❤️ (hihi) taki piękny, zakochałam się, na razie Mads jest cały Twój😉 uwaga spoilery🙂 Wdziałaś? Sukiyaki Western Django🙂 Yoshitsune❤️ -
-
-
-
-
Przez KapitanJackSparrow · Napisano
A Monia ignoruje 😄 Ps. Wybacz że nie dam za wygraną, ale górski globtroter zawsze wywołuje u mnie sympatię. Opowiadaj własny ,,film" yyy jakie góry najczęściej są w Twoim zasięgu?
-
-
Najnowsze Tematy
-
