fulla Napisano 5 Października 2021 Po trzech dniach ciemności ma zapanować globalnie Nowa Era dla świata. Nie będzie elektryczności ani paliwa do samochodów. Bardzo drogi będzie olei do lamp mieszkaniowych , masowo będą używane rowery oraz dorożki. Pozostanie czynna tylko telefonia przewodowa. Na tory powróci kolei parowa. Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Frau 4 220 Napisano 5 Października 2021 Amisze płakać będą... Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Jacennty 2 950 Napisano 5 Października 2021 2 godziny temu, fulla napisał: Po trzech dniach ciemności ma zapanować globalnie Nowa Era dla świata. Nie będzie elektryczności ani paliwa do samochodów. Bardzo drogi będzie olei do lamp mieszkaniowych , masowo będą używane rowery oraz dorożki. Pozostanie czynna tylko telefonia przewodowa. Na tory powróci kolei parowa. Możliwe,że tak będzie ale nie dla świata tylko dla naszego kraju. 1 dorka84 zareagowało na to Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Arkina 3 630 Napisano 5 Października 2021 Wczoraj padł podobno fb to zapewne pierwsze symptomy ? Jestem wygrywem bo nie zauważyłam tego faktu nawet.. Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
andromeda Napisano 5 Października 2021 1 godzinę temu, Arkina napisał: Wczoraj padł podobno fb to zapewne pierwsze symptomy ? Jestem wygrywem bo nie zauważyłam tego faktu nawet.. Jeszcze żeby wróciła moda dziewiętnastowieczna dla pań to byłoby fajnie. Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Aco 3 042 Napisano 5 Października 2021 57 minut temu, andromeda napisał: Jeszcze żeby wróciła moda dziewiętnastowieczna dla pań to byłoby fajnie. ??♂️ Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Aco 3 042 Napisano 5 Października 2021 2 godziny temu, Arkina napisał: Wczoraj padł podobno fb to zapewne pierwsze symptomy ? Jestem wygrywem bo nie zauważyłam tego faktu nawet.. Ja jestem wygrywem odkąd powstał FB.? 1 Arkina zareagowało na to Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Jacennty 2 950 Napisano 5 Października 2021 2 godziny temu, andromeda napisał: Jeszcze żeby wróciła moda dziewiętnastowieczna dla pań to byłoby fajnie. Tak...i nie myć się też. 1 1 dorka84 i Arkina zareagowały na to Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
gość x Napisano 7 Października 2021 Dnia 5.10.2021 o 20:31, Jacenty napisał: Tak...i nie myć się też. Mydła były znane już od średniowiecza a perfumy jeszcze wcześniej. Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Jacennty 2 950 Napisano 7 Października 2021 23 minuty temu, gość x napisał: Mydła były znane już od średniowiecza a perfumy jeszcze wcześniej. Ale rzadko stosowane ? 1 dorka84 zareagowało na to Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Maybe 4 886 Napisano 9 Listopada 2021 Dnia 5.10.2021 o 10:38, fulla napisał: Po trzech dniach ciemności ma zapanować globalnie Nowa Era dla świata. Nie będzie elektryczności ani paliwa do samochodów. Bardzo drogi będzie olei do lamp mieszkaniowych , masowo będą używane rowery oraz dorożki. Pozostanie czynna tylko telefonia przewodowa. Na tory powróci kolei parowa. I co był już ten kataklizm? Koleżanka mnie ciągle straszy jakimś kataklizmem w 2022 roku i tylko Polska ma przejśc przez to sucha stopą (naród wybrany, wiadomka). Pytam bo nie wiem, czy nie wracać....choć jakby nie patrzeć to jesteśmy w przededniu wojny polsko-irakijskiej, bo Prezydent uczy się języków i pary z gęby nie puszcza, więc już nie wiem ? Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
nikodem Napisano 14 Listopada 2021 Niedawno w krajach: Hiszpanii, Szwajcarii, Austrii i Niemiec pojawiły się dyrektywy UE związane z pandemią. Władze zarządziły lockdown dostaw prądu w okresie zimowym. Tylko Polska i Węgry nie zaechce brać w tym udziału. Będzie bardzo trudny powrót do innego kraju. W Hiszpanii mają dodatkowy problem gdyż uległa awarii jedna nitka gazociągu z Afryki północnej a Rosja nie spieszy się ze swymi dostawami. Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Sany 796 Napisano 14 Listopada 2021 11 minut temu, Maybe napisał: Całe szczęście, że Polska i Węgry nie chcą brać w tym udziału. Ostatnio jak w stanie wojennym brakowało prądu, to wyż demograficzny tak poszybował, że jeden rocznik mieścił się w 6 klasach po trzydziestu paru uczniów w każdej. Jakby teraz miało się znów urodzić tyłu polskich głąbów, to lepiej nie! ? Jak to przeczyta Jarek, to szlag go trafi, że tyle kasy na 500+ wydali, a wystarczyło prąd wyłączyć. 1 Maybe zareagowało na to Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Maybe 4 886 Napisano 14 Listopada 2021 4 minuty temu, Sany napisał: Jak to przeczyta Jarek, to szlag go trafi, że tyle kasy na 500+ wydali, a wystarczyło prąd wyłączyć. Mógł do mnie zadzwonić ???? Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Sany 796 Napisano 14 Listopada 2021 2 minuty temu, Maybe napisał: Mógł do mnie zadzwonić ???? No dokładnie, co za pochopny chłop. 1 Maybe zareagowało na to Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Maybe 4 886 Napisano 14 Listopada 2021 1 minutę temu, Sany napisał: No dokładnie, co za pochopny chłop. Może zgłoszę się na doradcę ?? Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Sany 796 Napisano 14 Listopada 2021 1 minutę temu, Maybe napisał: Może zgłoszę się na doradcę ?? Spróbuj. ? Ale pamiętaj! Jak mi 500+ wezmą to wiem gdzie Cię szukać. 1 Maybe zareagowało na to Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Maybe 4 886 Napisano 14 Listopada 2021 1 minutę temu, Sany napisał: Spróbuj. ? Ale pamiętaj! Jak mi 500+ wezmą to wiem gdzie Cię szukać. Ej ej ale na prądzie zaoszczędzisz! 1 Sany zareagowało na to Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Midsummer Eve 949 Napisano 14 Listopada 2021 53 minuty temu, Maybe napisał: Jakby teraz miało się znów urodzić tyłu polskich głąbów, to lepiej nie! ? Ciekawe, czy można by napisać o "islamskich głąbach" lub "murzyńskich głąbach" (oczywiście to przykład, nie prezentuję podobnego poziomu). Post bez większej nadziei, ale zostaje zgłoszony jako mowa nienawiści na tle narodowościowym. 3 Aco, Arkina i Pieprzna zareagowały na to Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Aco 3 042 Napisano 14 Listopada 2021 1 godzinę temu, Maybe napisał: Całe szczęście, że Polska i Węgry nie chcą brać w tym udziału. Ostatnio jak w stanie wojennym brakowało prądu, to wyż demograficzny tak poszybował, że jeden rocznik mieścił się w 6 klasach po trzydziestu paru uczniów w każdej. Jakby teraz miało się znów urodzić tyłu polskich głąbów, to lepiej nie! ? Na poziom intelektualny nie wpływa okres narodzin moja droga Maybe. Zwracasz uwagę ludziom o innych poglądach, a sama nie trzymasz poziomu/pionu ( w zależności czy leżysz czy stoisz) 1 Midsummer Eve zareagowało na to Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Maybe 4 886 Napisano 14 Listopada 2021 3 minuty temu, Aco napisał: Na poziom intelektualny nie wpływa okres narodzin moja droga Maybe. Zwracasz uwagę ludziom o innych poglądach, a sama nie trzymasz poziomu/pionu ( w zależności czy leżysz czy stoisz) Takie jak ty pokolenie szmalcowników trzeba nazywać po imieniu. A teraz to zgłoś ;* Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Pieprzna 5 474 Napisano 14 Listopada 2021 5 minut temu, Maybe napisał: Takie jak ty pokolenie szmalcowników trzeba nazywać po imieniu. A teraz to zgłoś ;* Widziałam twój wpis o tym, że Polacy wybiliby Żydów gdyby dostali broń od Niemców. Ty pewnie w tym czasie wpisywałabyś się na volkslistę. 2 Aco i Midsummer Eve zareagowały na to Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Midsummer Eve 949 Napisano 14 Listopada 2021 7 minut temu, Maybe napisał: Takie jak ty pokolenie szmalcowników trzeba nazywać po imieniu. A teraz to zgłoś ;* Ja jestem jednak nad zastanowieniem się nad kolejnym zgłoszeniem. Dobrze jest, gdy sama sobie wystawiasz świadectwo ? PS. Znowu całujesz kolejnego niezainteresowanego tobą mężczyznę Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Midsummer Eve 949 Napisano 14 Listopada 2021 Zastanawiałam się, skąd wynikają takie kompleksy. Stawiam, że ze stosunkowo niedługiego czasu na emigracji i/lub niskiej tam pozycji. Stąd może kompleksy na tle pochodzenia, poczucie uległości wobec narodu, który taką osobę przyjął i próba radzenia sobie z nimi poprzez opluwanie własnego narodu. Taka osoba rzeczywiście nie porozmawia sobie choćby z Vaderką, której sytuacja jest zupełnie inna i ona nie musi spuszczać głowy poza granicami. Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Aco 3 042 Napisano 14 Listopada 2021 12 minut temu, Maybe napisał: Takie jak ty pokolenie szmalcowników trzeba nazywać po imieniu. A teraz to zgłoś ;* Ja ma to w d.. moja droga Maybe? Niczego nie będę zgłaszał, bo to o czym piszesz zupełnie nie współgra z moją osobą, ani osobami, które mają inne zdanie w temacie niż Ty. Zanim użyjesz słowa "szmalcownik" cofnij się do historii i sprawdź jego znaczenie. 1 Midsummer Eve zareagowało na to Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach