RAW 788 Napisano 4 Września 2019 Przed chwilą, Layne napisał: Odpaliłem nie dawno Rivals. Wczoraj też chwilę pograłem. Dobra część. Troszeczkę podchodzi pod most wanted. W Rivalsa parę lat po premierze gra się spoko, bo załatali go przynajmniej A chodzi ci o Most Wanted te z 2012 czy te klasyczne z 2005? W sumie nie na darmo powstały przeróbki w stylu o Rivalsie Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Layne 1 036 Napisano 4 Września 2019 3 minuty temu, RAW napisał: klasyczne z 2005 Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
RAW 788 Napisano 4 Września 2019 Przed chwilą, Layne napisał: No to w sumie jedynie zgodzę się z Policją, no bo jazda totalnie inna, auto nie da się tuningować z wyglądu Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Layne 1 036 Napisano 4 Września 2019 Przed chwilą, RAW napisał: No to w sumie jedynie zgodzę się z Policją, no bo jazda totalnie inna, auto nie da się tuningować z wyglądu Jest tuning. W sensie zmiana koloru, felgi, naklejki itd. No i też trzeba jakieś zadania wykonać. No i napisałem TROSZECZKĘ Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
BrakLoginu 7 532 Napisano 4 Września 2019 Nie mogę Was czytać, bo sam nabieram chęci odkurzenia kompa i starych ulubionych gier, ale obawiam się, że by mi to pochłonęło dużą część czasu. Nie raz grałem bez opamiętania, nie licząc czasu, jakbym przeniknął do jakiegoś innego świata, ale pewnie to po części i o to chodzi Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Layne 1 036 Napisano 4 Września 2019 Się czepiasz ;✓ Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
RAW 788 Napisano 4 Września 2019 Przed chwilą, Layne napisał: Jest tuning. W sensie zmiana koloru, felgi, naklejki itd. No i też trzeba jakieś zadania wykonać. Ale bodykitów już nie założysz Zadań w sumie w MW nie było, a kamienie milowe i seria prób Przed chwilą, BrakLoginu napisał: Nie mogę Was czytać, bo sam nabieram chęci odkurzenia kompa i starych ulubionych gier, ale obawiam się, że by mi to pochłonęło dużą część czasu. Nie raz grałem bez opamiętania, nie licząc czasu, jakbym przeniknął do jakiegoś innego świata, ale pewnie to po części i o to chodzi No bo Łojciec o to chodzi w gierkach Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Layne 1 036 Napisano 4 Września 2019 1 minutę temu, RAW napisał: Ale bodykitów już nie założysz Zadań w sumie w MW nie było, a kamienie milowe i seria prób Idź stąd ;# 2 minuty temu, BrakLoginu napisał: bo sam nabieram chęci odkurzenia kompa i starych ulubionych gier Jeden weekendzik przy kompie nie zaszkodzi ;] Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
RAW 788 Napisano 4 Września 2019 Przed chwilą, Layne napisał: Idź stąd ;# No dobra 1 Layne zareagowało na to Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
BrakLoginu 7 532 Napisano 4 Września 2019 Przed chwilą, Layne napisał: Jeden weekendzik przy kompie nie zaszkodzi ;] Nałogowcem raczej nie byłem, ale bywały dni i tygodnie, że się grało. Żeby nie inne obowiązki, to pewnie komp, by mnie pochłonął 4 minuty temu, RAW napisał: No bo Łojciec o to chodzi w gierkach W sumie, może czas zrobić sobie dłuższy urlop i pograć Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
pientryk 18 Napisano 18 Września 2019 Dnia 4.09.2019 o 22:07, BrakLoginu napisał: Nie mogę Was czytać, bo sam nabieram chęci odkurzenia kompa i starych ulubionych gier, ale obawiam się, że by mi to pochłonęło dużą część czasu. Nie raz grałem bez opamiętania, nie licząc czasu, jakbym przeniknął do jakiegoś innego świata, ale pewnie to po części i o to chodzi Nostalgia za czymś co było kiedyś dział jak dobry narkotyk Jak wciągnie to trzyma.. Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach