Malita
Przez Astafakasta · Napisano
Przez Astafakasta · Napisano
Przez LadyTiger · Napisano
Przez Astafakasta · Napisano
Przez LadyTiger · Napisano
Przez Astafakasta · Napisano
Przez Astafakasta · Napisano
Przez Nomada · Napisano
Przez Nomada · Napisano
Przez Nomada · Napisano
Przez KapitanJackSparrow · Napisano
Przez Astafakasta · Napisano
Przez Astafakasta · Napisano
Przez LadyTiger · Napisano
Przez Astafakasta · Napisano
Przez LadyTiger · Napisano

Pięknie w tym roku wypada.
Bierzemy czwartek wolny i mamy 5 dni wolnego.
Ja już w grudniu to wyczaiłam i jadę z moim dziadygą do Szklarskiej Poręby.
5 dni laby!
Udostępnij ten post
Link to postu
Udostępnij na innych stronach