Publikujesz jako gość.
Jeśli masz konto, Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.
Już robisz ogórki? Ty wiesz, że te malutkie do słoików kosztują u nas 9 zł za kg?
Jak wszystko policzyć (ogórki, przyprawy, słoiki, gaz) to kawior taniej mnie wyjdzie.