Skocz do zawartości

Zaloguj się, aby obserwować  
BrakLoginu

55. KFPP w Opolu - Przebój na mundial

Polecane posty

Zadowolony
BrakLoginu

Po raz pierwszy w historii KFPP opolski amfiteatr zmieni się w strefę kibica. W trakcie koncertu rozpocznie się transmisja meczu towarzyskiego reprezentacji Polski z drużyną Chile. Tymczasem publiczność usłyszy dawne przeboje towarzyszące światowym rozgrywkom piłkarskim - na scenie wystąpią Maryla Rodowicz, Bednarek Band, Andrzej Dąbrowski, Liber&InoRos, Golden Life, Bogdan Łazuka, Złe Psy i Krzysztof Krawczyk. Wybrana zostanie także piosenka na tegoroczny mundial. Swoje propozycje zaprezentują Pectus, InoRos, Rudnik, Orły.PL, Kombii, Chucho & HCR oraz Blondyn i polscy fani z Irlandii. Gospodarzami wieczoru będą Izabella Krzan, Rafał Brzozowski, Maciej Kurzajewski i Rafał Patyra.

Teraz w TVP 1

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować  

• Statystyki forum

• Tematów
      7015
  • Statystyki użytkowników

• Użytkowników
      292
    • Najwięcej dostępnych
      711

Pełne żyto
    Najnowszy użytkownik
    Pełne żyto

• Górna granica
      A tu widzę jakiś nowy patent. Też dobre! Biegać Absolutnie Lubię Oczywiście Nieczęsto   MOSTEK
    • Mptiness
      Na krawędzi (1993) darmowe obrazki
    • Mptiness
      No sporo jej to zajęło, ale lepiej późno niż wcale. 
    • Jacekz
      Trochę późno to zrobiła..
    • Mptiness
      Taką stylizację polecam jedynie na motor, o czym wspomniał powyżej Gość w kość. Skóra dobrze wygląda jako dodatek lub 1, 2  elementy garderoby, ponieważ wszystkie z tego materiału.. wyglądają zbyt ciężko. To tak jakbyś do koronkowej czarnej sukienki ubrała czarne rajstopy z wzorami i jeszcze szpilki z ażurowym wzorem. Fatalnie by to wyglądało, więc raczej ubierzesz gładkie pończochy.. ewentualnie z zakończeniem koronkowym, który będzie niewidoczny.. pod sukienką. I tak jest nie tylko ze skórą, ale ze wszystkimi materiałami. Trzeba więc subtelnie dobierać tego typu rzeczy. W ramach ciekawostki powiem, że królowa Elżbieta II zrezygnowała z noszenia naturalnych futer. Jest to formą sprzeciwu wobec okrucieństwa, z jakim wiąże się hodowla zwierząt futerkowych. 
    • WtomiGraj
      Czytałam trochę objawienia bł. Anny Katarzynie Emmerich i jak dla mnie to nijak się one mają do realiów historycznych i nijak do archeologii biblijnej (zaznaczam - prowadzonej przez ludzi wierzących a nie ateistów). Dzisiaj możemy te wizje skonfrontować z dowodami historycznymi. W jej czasach ludzie takiej wiedzy nie mieli. Dla mnie objawienia bł. Anny Katarzynie Emmerich to groch z kapustą - wymieszanie postaci, które żyły w odmiennych czasach i inne anachronizmy, nazwy władców i krajów wyssane z palca.   Weźmy jako przykład fragment dotyczącym Starego Testamentu, gdzie  bł. umieszcza Semiramidę. A gdzie znowu w ST mamy postać Sammu-ramat? Skąd ona nagle się wzięła w objawieniach? Czy błogosławiona czytała jakieś bliskowschodnie podania czy Herodota albo Diodora Sycylijskiego?  
    • BrakLoginu
      No i koniecznie bimber musi być. Trza iść bigosu nagotować
    • Jak rozumieć
      Też tak od razu pomyślałam. Z drugiej strony nie żartuję sie z takich rzeczy jak zdrowie kogoś z rodziny jeszcze tak bliskiego. Też nie wiem od kiedy jest w tym szpitalu itd, nie odzywamy się już prawie miesiąc. Chociaż tak jak piszę nigdy nie chorowała, nie miała problemów z zdrowiem. Chodziaz teraz myślę, że mógłby wymyślić taką wymówke żeby się zobaczyć bo z takimi sprawami sie nie dyskutuje. Ja mu jakoś nie wierzę po prostu w ten szpital.    Jak nie będzie miał czasu też jutro, zapytam przez sms i w taki sposób to będzie trzeba zakończyć
    • Maybe
      Bo nie jestem samotna, ani sama, ale bywałam sama i samotna, bo żyję już długo na tym świecie i różne etapy w życiu mam za sobą. Więc jedno zmartwienie masz mniej 😜
    • WtomiGraj
      Kolagenowy ekwiwalent gastroantygenowy   BALON    
    • WtomiGraj
      O istnieniu Boga mamy sporą szansę się przekonać po śmierci.   A bogów, o ile są, (takich powiedzmy Anunakich) to ja nie wypatruję, to nic dobrego nie zwiastuje.  
    • aliada
      Ciii... Nie strasz, bo się spłoszy. Marnotrawnych łoćców się wita ucztą, tańcami, szarlotką...   
    • Iliria
      To już Jutro! Jest taka godzina w ciągu roku, gdy Niebo otwiera się szeroko dla każdego człowieka. Przez 60 minut na świat wylewają się fale łask. W tej godzinie nawrócić się może nawet najbardziej zatwardziały grzesznik. Ta godzina, to GODZINA ŁASKI, która jest wyjątkowym prezentem dla ludzkości od Niepokalanej. Przypada 8 grudnia o godz. 12.00. Objawienia powtarzały się bardzo często. To najbardziej pamiętne miało miejsce 8 grudnia 1947 r. w bazylice w Montichiari. Maryja powiedziała: Pragnę dla was, aby każdego roku w dniu 8 grudnia, w południe obchodzono Godzinę Łaski dla całego świata. Dzięki modlitwie w tej godzinie, ześlę wiele łask dla duszy i ciała. Będą masowe nawrócenia. Dusze zatwardziałe i zimne jak marmur poruszone będą łaską Bożą i znów staną się wierne i miłujące Boga. Jest moim pragnieniem dla was, aby ta Godzina była rozpowszechniona. Wkrótce ludzie poznają wielkość tej Godziny Łaski. Jeśli ktoś nie może w tym czasie nawiedzić kościoła, a będzie modlił się w południe w domu, ten także otrzyma za moim pośrednictwem wiele łask. Każdy, kto będzie modlić się w tej intencji i  i  doznawał pokuty, odnajdzie pewną "drabinę niebieską", przez me macierzyńskie Serce będzie też miał zapewnioną opiekę i łaskę. Maryja prosiła, aby ustanowić to nowe nabożeństwo w całym Kościele. Wskazała także na swoje Serce:" .. Spójrz na to Serce, które tak umiłowało ludzkość, ale większość ludzi tylko rzuca w nie obelgami. Jeśli dobrzy i źli zjednoczą się w modlitwie, dostąpią przez to Serce miłosierdzia i otrzymają dar pokoju. Godzina Łaski – prośby i obietnice: 1. Pragnę dla was, aby każdego roku w dniu 8 grudnia, w południe obchodzono Godzinę Łaski dla całego świata.  2. Dzięki modlitwie w tej godzinie ześlę wiele łask dla duszy i ciała.  3. Będą masowe nawrócenia.  4. Dusze zatwardziałe i zimne jak marmur poruszone będą łaską Bożą i znów staną się wierne i miłujące Boga.  5. Pan, mój Boski Syn Jezus, okaże wielkie miłosierdzie, jeżeli dobrzy ludzie będą się modlić za bliźnich.  6. Jest moim życzeniem, aby ta Godzina była rozpowszechniona.  7. Wkrótce ludzie poznają wielkość tej Godziny łaski.  8. Jeśli ktoś nie może w tym czasie przyjść do kościoła, niech modli się w domu. To już w niedzielę.
    • Mptiness
      Coś nowego: Słoneczniki i Konopie  
    • BrakLoginu
      Dziwny zbieg okoliczności, że nagle mama mu zachorowała, ale wykluczyć tego też nie można.
    • BrakLoginu
      Ten wyczekiwany Trzeba tylko odszukać zaginione kajdanki i go przykujemy do kaloryfera na nastroiku
    • aliada
      Poważnie? Ten wyczekiwany? Może być nawet bez prezentów...
    • BrakLoginu
      Jutro zawita tutaj pewien gość Może to będzie św. Mikołaj spóźniony z prezentami, a może ktoś inny?
    • Jak rozumieć
      Napisał przed chwilą że jednak dzisiaj nie da rady, bo ponoć ma mame w szpitalu i jedzie ja odwiedzić. Nie wiem na ile to prawda na ile wymówka bo jego mama to okaz zdrowia, nigdy nie chorowała. 
    • słownik
      Pisze się: jakby.
    • Jak rozumieć
      Dziwna trochę ta twoja odpowiedź. W ogóle jagby nie do mojego tematu hmm
    • Dżoł i Henk
      Nigdy nie wiesz kogo spotkasz po drodze. Logiczne!
    • Pęknięta szyba
      Na lęk i opór Tylko siekiera i topór Na zbytnią wrażliwość Ogień i paliwo Na złamane serce Z nieznajomym rżnięcie Na serce z kamienia Tydzień bez karmienia Na lenistwo i pychę Zaproponować dychę Na cykliczne wzdęcia Trzy mocne pierdnięcia Na sarkastyczny humor Tu zostaw, jest ok Na duże wymagania Zaprzestać starania Na strach i obawy Tydzień ostrej zabawy Na fałszywych ludzi Olewać aż się znudzi Na ze snem problemy Trochę wysiłku, medytacja, nie jeść po osiemnastej, wygodne łóżko i się relaksujemy Na na na na na na Tak śpij już do rana.  
    • Jak rozumiec
      Po co mi coś słodkiego po drodze?
    • Lęk i opór
      Kiedy Twój synek wypowiedział pierwsze słowo?   Najlepsza rola jaką zagrałam!
  • Najnowsze Tematy

• Popularni autorzy

1. 1
      BrakLoginu
      BrakLoginu
      7
    2. 2
      alan
      alan
      6
    3. 3
      Jacekz
      Jacekz
      5
    4. 4
      Mptiness
      Mptiness
      4
    5. 5
      Wiochmen
      Wiochmen
      3

Chat Nastroik

Chat Nastroik

Proszę wpisać nazwę wyświetlaną

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

W związku z Rozporządzeniem UE 2016/679 (znanym też jako „RODO”) informujemy w jaki sposób przetwarzamy dane osobowe pozostawiane podczas korzystania z forum Nastroik.pl. Zamykając ten komunikat wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych przez forum Nastroik.pl - Regulamin - Polityka prywatności