Skocz do zawartości


Zaloguj się, aby obserwować  
fantazja

Krotka historia z mojego zycia

Polecane posty

fantazja

Nie wiem tak właściwie dlaczego pisze, chyba muszę się wygadać a tutaj nikt mnie nie zna. Jakieś dwa tygodnie temu zostawił mnie facet, wrócił do byłej żony - nigdy nie zostałam tak upokorzona jak teraz.. właściwie nie wiem dlaczego zrobił. Żeby oczywiście w życiu nie było zbyt łatwo po 12 latach abstynencji mój ojciec wrócił do nałogu.. dzień za dniem awantura za awanturą... nie mam komu się wypłakać bo moja mamcia nie żyje od 13 lat. Uciec z domu też nie mogę, bo mam młodszą siostrę której nie zostawię samej.

Zastanawiam się co złego w życiu zrobiłam żeby zasłużyć sobie na takie miłe przeżycia; Niby moje życie jest poukładane, mam dobrą prace, na studiach nieźle mi idzie ale nie potrafię się cieszyć życiem... i co najgorsze nie wiem gdzie szukać szczęścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


pewna pisząca

Jak możesz szukać szczęścia w niewierności czyjegoś małżonka i jeszcze rozbić ich i tak kruche szczęście .

To jest chore .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Publikujesz jako gość. Jeśli masz konto, Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować  





Chat Nastroik

Chat Nastroik

Proszę wpisać nazwę wyświetlaną

×
×
  • Utwórz nowe...