Skocz do zawartości


skosik

100 POLICJANTÓW UJAWNIA PRAWDĘ o polskiej Policji

Polecane posty

Szczęśliwy
skosik

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Wściekły
Puszkin44

Natalio jak ja nie cierpię jak Ty wrzucasz filmiki na których oglądanie nie mam czasu . Proszę Cię bardzo wyszukaj ,, perełki '' i je opisz poniżej . Wychodze do banku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bledny

Hmmmmmmm

A policjantów jest setki milionów. I tylko stu ujawniło prawdę? 

 

Zastanówmy się. Miliardy wierzących wierzy w Boga. Tylko stu z nich założyło sektę i ujawniło prawdę o Bogu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
syn fubu

Ani ci z sekty ani ten oficjalny miliard wierzących czy reszta ateistów nie mają racji. Prawdę mówiąc nikt nie ma racji.

Może to niedorzeczne ale uważam że wszyscy są winni, i jeśli piekło jest to każdy powinien tam pójść. Spowiedź czy skrucha są dobre dla głupich dzieci. Każdy rozwinięty wie że to nie ma sensu, w zasadzie nic nie ma sensu, więc najlepiej nie robić nic, ani nie czynić dobra lub zła. To również jest bez sensu lecz w tym bezsensie jest jednak najwięcej sensu. Takie jest podsumowanie odwiecznych dharmicznych praw istoty rzeczy. Oczywiście nie da się żyć tak jak jogini całymi miesiącami siedząc i nie robiąc nic w myśl zasady, że i tak nic nie ma sensu. Tacy ludzie siedzą na uboczu ulic i miast, a inni przychodzą i ich odżywiają od czasu do czasu, był taki jogin który całe życie spędził daleko od ludzkich siedzib, na kompletnym odludziu, tylko siedział i medytował, nie robił nic, a telepatią przywoływał z daleka ludzi którzy przynosili mu jedzenie. Dla mnie tacy ludzie są przekonujący. Nikogo nie osądzają, twierdzą że żadna religia nie jest prawdziwa, że istnieje jedynie wędrówka dusz i zmiana formy ciała lub po przerobieniu kręgu wcieleń zjednoczenie z absolutem czyli Nirvana, i że nie ma żadnego nieba, piekła ani innych wiecznych rzeczy. Uważają też że również Nirvana nie jest wieczna i że można - choć nie trzeba - znów się wcielić w to co chcemy ale Nirvane osiągają mistrzowie którzy wiedząc czym jest życie, nie chcą już go przeżywać bo za dużo w nim cierpienia i bólu. W sumie wiedząc to, dziwię się im że nic nie robią skoro mogą wszystko robić co tylko chcą bez jakichkolwiek konsekwencji kiedy umrą! Czy przez takich ludzi przemawia dobro? W takim razie ja nie jestem dobra i jak ktoś mi podpadł to ma przechlapane jak stara szmata do podłogi po wu-efie.

 

Edytowano przez syn fubu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
syn fubu

Bawi mnie jak Zełenski grozi Putinowi piekłem. Skąd u prezydenta Ukrainy taka pewność dokąd pójdzie Putin jak wykituje, i jak on jest zbudowany duchowo. Z nich dwóch to jednak ten drugi jest moim zdaniem bardziej rozwinięty wewnętrznie. Ja znam doskonale odpowiedź na pytanie dlaczego jest wojna w Ukrainie. Tylko dlatego że Putin mógł ją wywołać, a skoro mógł to po co się ograniczać? Zabawne.

Edytowano przez syn fubu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Publikujesz jako gość. Jeśli masz konto, Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.






Chat Nastroik

Chat Nastroik

Proszę wpisać nazwę wyświetlaną

×
×
  • Utwórz nowe...