Dopadła mnie spożywcza wersja filmu Oszukać przeznaczenie. Wczoraj wydaliśmy żółte czereśnie szwagierce, bo nie potrzebujemy w tym roku zaprawiać, a dzisiaj przyjechał kolega z pracy i przywiózł siatę czarnych czereśni 🤦🏼♀️ I znowu słoiki pójdą w ruch 😛
czasem trzeba powiedzieć nie i myślę, że bardzo dobrze, gdyby się kiedyś jakiś lekarz o tym dowiedział, ale mają zbyt dużo spraw na głowie by słuchać swoich "pacjentów", więc napisałem tutaj, czasem trzeba powiedzieć nie.
Bardzo delikatny temat...
Myślę, że dobrze, że tu piszesz, jeżeli to tobie w jakiś sposób pomaga.
.
Bardzo ciężko jest jak rodzina Cię nie wspiera, jest przeciw Tobie, ja widzę w tym przyczynę Twojej historii i co z tym się wiąże Twojego obecnego stanu...
Jest tu dużo żalu, goryczy, rozczarowania, złości. Te uczucia należy wyrazić, co robisz, jednak nie skupiając się na innych (lekarzach), ale tym co się dzieje w Tobie w związku z tym co przeżyłeś.
W mojej opinii chęć zemsty, nie jest uczuciem, któremu należy ulegać. Chęć zemsty stopuje Cię, natomiast danie sobie prawa do przeżycia żałoby za tym co Cię spotkało , posunie Cię naprzód.
Szukam sprawdzonych, niskich roślin owocowych, które dobrze rosną na grządkach i nie zajmują dużo miejsca. Myślę o truskawkach, poziomkach czy żurawinie, ale chętnie poznam też inne gatunki i odmiany warte uwagi.
Zależy mi na roślinach:
🍓 łatwych w uprawie,
🌱 dobrze plonujących,
☀️ odpowiednich do słonecznych stanowisk.
Co sprawdziło się u Was najlepiej? Jakie odmiany polecacie do przydomowego ogrodu lub na działkę?
polska juz nie wytrzymuje usa usunąc 13 grudnia z polski wiadomo co sie dzieje w polsce od 2024 roku .Opzucja jest zablokowana , a w mediach oserwatywnych wszytsiego sie dowiesz tylko tak prawidłlwo naparwia sie ustrój kazdego panstwa w ue wg prawa własnego kraju a przywileje imunitety nie dawc lewadzkiej władzy zawsze jest nielegalniie .Trzeba zmienic a bedzie na swiecie lepiej .A propo mercosur .Chca zatruc narody w ue żeby mnej panstwo płaciło a sami rzadzacy w brukseli jedza naturalna zywność , a reszte narodów uurpejskicj zatruc mercosurem.Co za interes niehumanitarny nieludzki biurokracja falszywa brukselska le
Każdy w Internecie brzmi jak wyrocznia. Łatwo takiemu człowiekowi uwierzyć, gdy się szuka prawdy. Najchętniej bym ich jednak spalił w jednym kontenerze na małym ogniu. Nie ma tutaj miejsca na: może, chyba, raczej. Mówią tylko: tak jest, bo ja tak twierdzę. A człowiek się męczy latami przez te ich stwierdzenia. Dobrze, że nie mam już nic wspólnego z takimi i ich ludźmi.