Skocz do zawartości
 • Niebo
 • Borówka
 • Szary
 • Porzeczka
 • Arbuz
 • Truskawka
 • Pomarańcz
 • Banan
 • Jabłko
 • Szmaragd
 • Czekolada
 • Węgiel


Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Zastąpmy "kapitalizm" boskim "ustrojem nirwany" a wszelkie zło zaniknie

Polecane posty

Gość

W punktach #A1 do #A4 mojej strony internetowej o adresie 
<reklama>
a także we wpisie numer #320 z blogów totalizmu o adresach
<reklama>
dostępne są opisy zupełnie nowego i nieznanego wcześniej ludziom, politycznego "ustroju nirwany" - którego najważniejszą cechą jest iż eliminuje on z użycia "pieniądze" oraz "strach", a w ten sposób eliminuje też pierwotne i główne źródło wszelkiego zła na Ziemi. Wszakże wszelkie inne ustroje polityczne ustanowione przez ludzi, w tym nienaprawialnie już skorumpowany i wypaczony kapitalizm, zmuszają ludzi do pracy właśnie "pieniędzmi" lub "strachem". Tymczasem "ustrój nirwany" wymuszanie owo zastępuje szczęśliwością cudownego zjawiska "nirwany". Mechanizm zaś generowania owej "nirwany" już dawno został wprogramowany przez Boga do duszy każdego człowieka (o czym ja wiem doskonale i to z tzw. "pierwszej ręki", bowiem osobiście przeżywałem i jednocześnie badałem na sobie szczęśliwość zjawiska "nirwany" przez około 9 miesięcy podczas swej profesury na bliskim do natury tropikalnym Borneo - zaś moja strona internetowa o adresie
<reklama>
podaje szczegóły na ten temat - najuważniej proponuję czytać z niej punkty #D3 i #C6).

Moc i nadrzędność "ustroju nirwany" nad wszystkimi obecnymi ustrojami politycznymi używającymi "pieniędzy" lub "strachu" dla wymuszania od ludzi użytecznej pracy wynika z oferowania ludziom przez ten ustrój mądrze i dalekowzrocznie zaprogramowanego przez Boga zjawiska przepotężnej szczęśliwości, mizerną namiastkę jakiej to szczęśliwości pieniądze jedynie zwodniczo obiecują jednak nigdy NIE dostarczają. Szkodliwą dla zdrowia namiastę nirwany chemicznie generują także narkotyki - też dostępne za pieniądze, jednak na przekór iż ich niewolnicy z upływem czasu zupełnie im się poświęcają, te ciągle w efekcie końcowym zwykle zabijają swych użytkowników. Tymczasem nirwana oferowana przez Boga osobom wykonującym tzw. "pracę moralną" NIE posiada żadnych niekorzystnych efektów ubocznych, zaś z własnych doświadczeń i badań na Borneo wiem, że dla przedłużania w nieskończoność czasu jej trwania każdy kto raz doświadczył nirwany jest gotów ochotniczo i w sposób wypełniający przykazania i wymagania Boga wykonywać dowolnie ciężką "pracę moralną". Ta zaś umiejętność nirwany motywowania ludzi do ochotniczego i bezpłatnego wykonywania dowolnie ciężkiej fizycznej "pracy moralnej" jaka jednak generuje coś użytecznego naszym bliźnim, nadaje nirwanie cechy lepszego niż obecne "pieniądze" lub "strach" motywatora do wykonywania użytecznej pracy produkcyjnej. Dzieki temu, "ustrój nirwany", możliwie najszybsze wdrożenie jakiego na Ziemi ja postuluję, stanowi niewypowiedzianie doskonalszą alternatywę dla wszelkich innych ustrojów politycznych, w tym dla obecnie używanego kapitalizmu i komunizmu - które z powodu swej korupcji i upadku moralnego już obecnie czynią większość indywidualnych ludzi nieszczęśliwymi, zaś całą ludzkość wiodą do zagłady.

"Zakasajmy więc rękawy" i zamiast usiłować naprawiać do kości już skorumpowany i wypaczony kapitalizm, wyślijmy go do przysłowiowego "Kaduka", zaś naprawę stanu i szczęśliwości kraju i ludzkości zacznijmy od stopniowego wprowadzania "ustroju nirwany". Wszakże jeśli do gwarantowanej nadrzędności "ustroju nirwany" przekona się wystarczająco dużo ludzi, wówczas  zainspiruje to zwolenników tego ustroju do podjęcia działań jakie ten niezwykły i nieznany wcześniej ustrój politczny spróbowałyby pokojowo i demokratycznie wdrożyć w Polsce. Rozważ więc czytelniku jego zalety i mozliwości, a przekonasz się iż droga do lepszej przyszłości twych potomków i wszystkich ludzi wiedzie właśnie poprzez proces wdrożenia "ustroju nirwany".

Przy okazji pragnę tu dodać, że w ramach moich badań tego co przyszłość przyniesie ludzkości, wspólnie z moim przyjacielem niedawno zakończyliśmy 15-miesięczną pracę nad 34-minutowym doskonalej jakości filmem edukacyjnym prezentującym wyniki moich badań "napędów przyszłości". Od dnia 2020/2/14 film ten jest już opublikowany w youtube.com, zaś jego polskojęzyczna wersja jest gratisowo dostępna dla każdego pod adresem
<reklama>
(ma on także wersje angielskojęzyczną i niemieckojęzyczną - linkowane z mojej strony o adresie <reklama> - która z powodu sporej liczby linkowanych z owej strony filmów i wywiadów czasami ładuje się dosyć długo). Na bazie moich osobistych doświadczeń, iż cudowne zjawisko "nirwany" działa z przysłowiową precyzją "szwajcarskiego zegarka", gwarantuję też ci tutaj czytelniku, że "ustrój nirwany" jaki dzięki osobistemu doświadczeniu tego zjawiska zaprojektowałem jeszcze w 2006 roku, po wdrożeniu okaże się co najmniej tak samo doskonały jak powyższy film.

Bez względu na to jakie będzie twoje czytelniku stanowisko w sprawie mojego "ustroju nirwany", życzę ci powodzenia we wszelkiej "pracy moralnej" jaką już wykonujesz, lub w przyszłości wykonasz, dla dobra swych bliźnich. Wszakże zgodnie z opisami w punkcie #C6 w/w strony "<reklama>" twoje ochotnicze podjęcie wykonywania "pracy moralnej" stworzy ci szansę uniknięcia ogromnej liczby problemów, a być może nawet uniknięcia jeszcze czegoś gorszego.

Niech "ustrój nirwany" szybko zapanuje czyniąc ludzi szczęśliwszych niż obecnie,
Jan Pajak
(po moje naukowe profile patrz adres <reklama> )
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dżulia

Też wszystkiego dobrego, ale czemu ma służyć ten wpis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować  

 • Statystyki forum

  • Tematów
   7267
  • Postów
   60051
 • Statystyki użytkowników

  • Użytkowników
   318
  • Najwięcej dostępnych
   864

  Joanna
  Najnowszy użytkownik
  Joanna
  Dołączył
 • Nowe Posty

  • Jacekz
   Wiedziałem,że Rawika wywabię ;-) A ta ze Szczecina to jaka branża?
  • gość z nikąd
   Masowe kremacje w Chinach i Tybecie:    https://www.youtube.com/watch?v=x47FnCrHCGU   Jak widać na filmie, mało kto orientuje się w ilości ofiar korono-wirusa. Dymy palonych zwłok widoczne są przez satelity.
  • RAW
   No to ta osoba jest bardzo znana, pochodzi ze Szczecina, no i wiadomo że jest szefem  
  • BrakLoginu
   Skoro nie da się nic zrobić? Jak już wszystkich naszła ochota na pierogi to postanowili wybrać się furmanką do Oruni. Zajechali na miejsce, ale okazało się, że Ciocia Ania musiała nagle wyjechać do Wąchocka w celu...
  • BrakLoginu
   Nadrobię zaległości Musisz podać kolejny obrazek/screen z filmu
  • BrakLoginu
   Ty muntrala tra la la la musisz podać kolejny opis osoby znanej. Byleby nie była to znana z tego, że jest znana
  • Dżulia
   Dlaczego mam nie wierzyć, skoro Tobie się sprawdza. U mnie jest inaczej. Rozwiązania i nie tylko przychodzą nie wiedzieć skąd. Niektórzy zwią to intuicją. Nie wiem i z przyjemnością się dowiem, jeśli zechcesz napisać. Też czasami tak robię, ale mam jeszcze inne sposoby. Źle odczytałam "Nie kpij", co dałam odpowiedzią we wcześniejszym poście.   Czas jest czasami trudny ustalenie jeśli źródła nie są jednoznaczne. O jakim cesarzu mowa? Kiedy Pompejusz zdobył Palestynę, bo władcy żydowscy rywalizowali ze sobą, wtedy została narzucona opieka Rzymu została, a  wzmocniona została, kiedy Idumejczyk Herod przejął władzę...nazwano go nawet przyjacielem Rzymu, a panowanie jego tyrańskie do 4 r. pne. Po jego śmierci władzę podzielono między trzech synów, a jednym z nich był tyran, którego usunięto wtedy władzę objął Herod Agrypa I. Ciężko stwierdzić, za którego król Żydów nastąpił spis ludności. A drugi argument; Począwszy od Pompejusza niewola i wojny lud żydowski zmuszały do emigracji. W   Rzymie był pełen jeńców, a co niektórych wyzwolono, więc mieli możliwość osiedlić się na miejscu lub deportowano ich do kraju. Emigracja była tak spontaniczna  że historykom trudno wymienić wszystkie kolonie żydowskie i czas przemieszczania. W takim spojrzeniu dla mnie ważne są fakty, a ustalenie dokładnego czasu jest kłopotliwe, stąd...ja odpuszczam i nie traktuję tego jako błędu. Zastanawiam się ad źródeł poza biblijnych i nasuwa się pytanie dlaczego tak mało jest o żywocie Jezusa. Może przemyślenia i dokończenie odp. do tego postu innym razem...teraz muszę zmykać.  
  • Dżulia
   Chyba ten trojański współcześnie by wysiadł.
  • Dżulia
   A poco stoją kontenery na śmieci pod marketami? Na brudne chusteczki higieniczne by klienci tam je wyrzucali? To co jest wyrzucane lub przerabiane przymusowo to  uznałam w naszej dyskusji  nadprodukcją. I oczywiste to jest brak oszczędności...wyrzucanie ton żywności, a to napędza produkcję i zyski dla producentów....i koło się zamyka. Pomijam porównanie, bo utopią jest by ludzie nie wsiadali na przejażdżkę konną, skoro jest dostępna. Opieka nad zwierzęciem należy do właściciela, a nie do ludzi/turystów (zaniechania jej). I zgodzę, się, że spożycie zależy od ludzi, a więc nie kupuj i nie rób zapasów, których nie zużyjesz, a potem wyrzucasz na śmietniki i adekwatnie do marketów nie zamawiaj ilości, które nie zostaną sprzedane (nie wyrzucaj). Słuszny wniosek, ale zmniejszenie spożycia traktuję jako zjedzenie tyle ile potrzeba, a nie na siłę bo się popsuje lub popsute wyrzucać.
  • RAW
   Serio nikt tego nie wie? Stephan Gary Woźniak - pierw pracował dla HP, potem z Jobs'em w Apple, bo Wayne'a nie liczę, bo on z tego co pamiętam to po 2 tygodniach odsprzedał swoje udziały
  • Jacekz
   Nazwisko jego jest chyba polskie lub tak brzmi.urodził się w sierpniu 1950 roku.Trochę grubiutki i ma brodę.
  • BrakLoginu
   Ja mam na to wytłumaczenie. Rząd wychodzi na przeciw naszym pragnieniom i marzeniom  
  • BrakLoginu
   Tak przykuł Twoją uwagę bimber, że nie zauważyłeś, że zaklepałem różowe?    
  • la primavera
   Ponieważ chętnych nie ma a film jest warty zauważenia to wyjaśnię, że chodziło o,, miłość w czasach zarazy"   
  • la primavera
   Jestem już taki zmęczony tym, że ,, życie mnie mnie" Chodzę jak król Lecz w oczach mam ból  I pytam sam siebie czego naprawdę chce   Rzucam monetą gdy nie wiem co wybrać..        
  • tośka
   tak zwane nici w rzyci? nie chce. to musi byc cholernie niekomfortowe
  • Dionizy
   Nie mam jakiś szczególnych preferencji w sumie zjem byle co, moze być jakaś kaczka z jablkami i majerankiem może być mazurek albo jakiś prosiak z rusztu Nie jestem wybredny i jeśli mnie zaprosisz to zjem i wypiję co tam będziesz miała.   Lubisz przyjmować gości?
  • Dionizy
   pierogi znaczy się i jak dotąd nie znaleziono żadnych wątków bo motywy mieli wszyscy. Nie ma przecież nikogo kto nie połasiłby sie na talerz parujących pierogów ruskich polanych skwarkami z boczku i posiekanej cebuli z ogródka cioci Ani z Oruni. No i co tu teraz zrobić?....  
  • Dionizy
   Ja nie mam dilera. Używam samogonu czy jakoś tak. No ale jeszcze nie pora siewu i żniw. Jeszcze nie dźwięczą kosy po ściernisku. Tzn są kosy ale te opierzone i one dźwięczą ale w poszukiwaniu bzykania czy jakoś tak  No i masz. Mam jeszcze w spiżarce kilka butelek Nie powiedziałeś tylko jaki kolor stringów bo muszę gdzieś zamówić na alegro dla mnie i dla Tośki tylko nie wiem jaki ma rozmiar.No właśnie. Czy stringi kupuje sie na rozmiary?????? czy rozmiarem jest grubość sznurka????       Przed chwila u mnie wyglądało i nadal wygląda tak jak na tych fotkach, Dobrze ze chociaż basen kol.o pracowni jest kryty. Folią bo folią ale zawsze.          
  • Sisi
   Jaja najczęściej kupuję na wsi. Mięsa nigdy dużo nie jadłam i tak mi pozostało, ale nie mam zamiaru od niego odchodzić. Czasem mam ochotę na schabowego, innym razem na naleśniki. Składniki odżywcze człowiek powinien pozyskiwać z różnych źródeł. Wszak nie jesteśmy roślinożercami - tak nas stworzyła natura. Sztuczne twory nie są dla mnie, ale nikomu nie zabraniam z nich korzystać. Każdy ma wybór.
  • Sisi
   To chyba coraz częściej zmienia się na: tak jest Obawiam się, że i takich znajdą. Tak jak w wyborach uzupełniających znalazły się i komisje i wyborcy. Najbardziej rozbawił mnie fakt, kiedy jedna z przewodniczących podczas wywiadu rzekła, że nie powinny one się odbywać. Nasuwa się zaraz pytanie: to, co tam kobieto robisz, skoro poprzednia komisja całą zrezygnowała?   Pomijam już tych, co w ogóle przyszli głosować. Niestety ja nie, ale głową muru nie przebijesz.   Chociaż, jak czytam dzisiejszy sondaż odnośnie, czy wybory mają być czy nie, to jakaś nutka optymizmu pojawiła się. Co prawda komentarze pod artykułem w stylu: "Wybory Majowe będą nazywane Krwawymi ... Dużo ludzkich istnień zostanie poświęconych w imię koryta ..." także nie milkną.  
  • Sisi
   Powinni, ale jaki koń jest - każdy widzi.
  • Gość w kość
   tak Maybe, wszystko Ci wyjaśnię: "kiedyś po śmierci wyrośnie na nas trawa, którą jedzą antylopy, wszyscy jesteśmy złączeni w wielkim kręgu życia"    
  • Maybe
  • Maybe
   Daj mi namiary na twojego dilera bo moj mnie chyba kantuje... 😎🤪🤣
 • Najnowsze Tematy

 • Popularni autorzy

  1. 1
   Dionizy
   Dionizy
   24
  2. 2
   Maybe
   Maybe
   12
  3. 3
   Cooliberek
   Cooliberek
   9
  4. 4
   BrakLoginu
   BrakLoginu
   9
  5. 5
   tośka
   tośka
   7

Chat Nastroik

Chat Nastroik

Proszę wpisać nazwę wyświetlaną

×
×
 • Utwórz nowe...

Ważne informacje

W związku z Rozporządzeniem UE 2016/679 (znanym też jako „RODO”) informujemy w jaki sposób przetwarzamy dane osobowe pozostawiane podczas korzystania z forum Nastroik.pl. Zamykając ten komunikat wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych przez forum Nastroik.pl - Regulamin - Polityka prywatności