Publikujesz jako gość.
Jeśli masz konto, Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.
Znalazłam jeszcze materiał o komunikacji (jeszcze nie oglądałam) ale zerknęłam na plik do pobrania znajdujący się pod nim i widzę, że Ty i Kość macie trochę wspólnych łączników. : )
Fragment (tabela)
[/url]
: ) wczesniej w sumie nie zwracałam uwagi na te różnicę w życiu codziennym czy w necie... tu lub na innych forumkach podczas sporów da się zauważyć różnicę w myśleniu, zachowaniu tylko ciężko było dojść do tego o co chodzi co się za tym kryje, że często ciężko jest się z innymi dogadać... albo jesteś zwyczajnie nierozumiana/y i nic z tym nie zrobisz. Tu twierdzą, że nie wszystkie typy ST i NF będą miały problem z dogadaniem, ale różnicę są... nie da się tego pominąć udając, że nie ma. : )
Bardzo podziwiam Cię za takt, wrażliwość taką niesłychaną grzeczność,kulturę.
Rzeczywiście, jak czytam o tych typach osobowości to wszystko się zgadza. Nasze (Twój i mój) typy są kompatybilne, a z Kościem do porozumienia nie dojdę nigdy.
Nikt nie jest dobry czy zły, gorszy czy lepszy, po prostu jesteśmy różni i to jest nie do pogodzenia🙂 i z tym trzeba się pogodzić🙂🙃
A widzisz poruszyłeś temat głodówki, to prawda że pomaga organizmowi utrzymać homeostazę. Ale do głodówki z buta się nie idzie. Zacznijmy od postu przerywanego by organizm nie zwariował, zwłaszcza jesli nigdy wcześniej nie znał podobnych praktyk.
Zrozumieć sygnały ciała nie jest łatwo gdy zostanie wygaszona intuicja.
Ostatnio moja znajoma miała wszystkie symptomy hipoglikemi ( nie pierwszy raz). Sugerowałam jej wielokrotnie że ma problem ze skokami cukru. Nie docierały do nie moje sugestie. Ale ostatnia sytuacja dała jej do myslenia. Banan który jej dałam i poprosiłam by go zjadła bez dociekania o co chodzi uzdrowił ją w 15 minut. Nie czuję się dumna z tego powodu. Wolała bym nie mieć racji. Długa droga przed nią.
W takiej sytuacji nie stosujemy głodówki.
Z życia wzięte