Pieprzna 5 470 Napisano 23 Kwietnia 2023 3 minuty temu, Aco napisał: Nie wiem czy już o tym pisałem, ale zawsze można zacząć chodzić na rękach. Wtedy będą bliżej głowy 😁 I koniecznie w spódnicy 😄 Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Aco 3 042 Napisano 23 Kwietnia 2023 2 minuty temu, Pieprzna napisał: I koniecznie w spódnicy 😄 W rzeczy samej😎 Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Quill 442 Napisano 23 Kwietnia 2023 Dnia 22.04.2023 o 00:05, BrakLoginu napisał: Ja mogę Nowa tutaj? Coś kojarzę z muzycznych tematów, ale jednak nowa z rejestracji. Powiem Ci, że odnośnie "głupoty" (tu się powtórzę, ale nowi nie wiedzą) to ja słynę z IQ -2 <dumny z siebie> Ty też? 😮😎 Teraz to i ja jestem dumna z Ciebie 💪😉 1 BrakLoginu zareagowało na to Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Pieprzna 5 470 Napisano 23 Kwietnia 2023 7 minut temu, Aco napisał: W rzeczy samej😎 Aha...w samej spódnicy 😱 1 Aco zareagowało na to Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Quill 442 Napisano 23 Kwietnia 2023 Dzień dobry 🙂 Chodzicie na rękach w spódnicach? Wam to się nudzi 😀😎 Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Antypatyk Napisano 23 Kwietnia 2023 6 minut temu, Quill napisał: Dzień dobry 🙂 Chodzicie na rękach w spódnicach? Wam to się nudzi 😀😎 Dzień dobry W spódnicy nie chodzę, ale często staję na rękach by mieć satysfakcję, że jeszcze, czasami "stoi"(relatywnie) Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Pieprzna 5 470 Napisano 23 Kwietnia 2023 20 minut temu, Quill napisał: Dzień dobry 🙂 Chodzicie na rękach w spódnicach? Wam to się nudzi 😀😎 Za słabe mam rąsie na fantazje Acordeona 😄 Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Aco 3 042 Napisano 23 Kwietnia 2023 10 minut temu, Pieprzna napisał: Za słabe mam rąsie na fantazje Acordeona 😄 Ćwicz 😉 Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Pieprzna 5 470 Napisano 23 Kwietnia 2023 4 minuty temu, Aco napisał: Ćwicz 😉 Ćwiczę te wstrętne deski aż mam zakwasy pod pachami 😴 1 Aco zareagowało na to Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Abra 231 Napisano 23 Kwietnia 2023 18 minut temu, Pieprzna napisał: Ćwiczę te wstrętne deski aż mam zakwasy pod pachami 😴 Może trzeba zmienić trenera? Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Quill 442 Napisano 23 Kwietnia 2023 43 minuty temu, Antypatyk napisał: Dzień dobry W spódnicy nie chodzę, ale często staję na rękach by mieć satysfakcję, że jeszcze, czasami "stoi"(relatywnie) 😀 Ojej, przykro mi 🙄 Można powiedzieć, że stajesz na głowie, aby nacieszyć oko 😉 Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Abra 231 Napisano 23 Kwietnia 2023 48 minut temu, Antypatyk napisał: Dzień dobry W spódnicy nie chodzę, ale często staję na rękach by mieć satysfakcję, że jeszcze, czasami "stoi"(relatywnie) Ale co, bo to relatywnie jest szalenie mylące Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Quill 442 Napisano 23 Kwietnia 2023 36 minut temu, Pieprzna napisał: Za słabe mam rąsie na fantazje Acordeona 😄 A ja myślałam, że to Aco ma chodzić w spódnicy na rękach 🤦♀️ Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Pieprzna 5 470 Napisano 23 Kwietnia 2023 Przed chwilą, Abra napisał: Może trzeba zmienić trenera? Trener dobry tylko materiał ludzki do trenowania słaby z natury 😏 Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Abra 231 Napisano 23 Kwietnia 2023 1 minutę temu, Quill napisał: 😀 Ojej, przykro mi 🙄 Można powiedzieć, że stajesz na głowie, aby nacieszyć oko 😉 Tylko czyje oko? 😁 Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Pieprzna 5 470 Napisano 23 Kwietnia 2023 Przed chwilą, Quill napisał: A ja myślałam, że to Aco ma chodzić w spódnicy na rękach 🤦♀️ Myślę, że w kwestiach ubioru jesteśmy podobnie konserwatywni 😜 Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Quill 442 Napisano 23 Kwietnia 2023 Przed chwilą, Abra napisał: Tylko czyje oko? 😁 Skoro on ma mieć satysfakcję, to myślę, że swoje 😉 Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Quill 442 Napisano 23 Kwietnia 2023 Przed chwilą, Pieprzna napisał: Myślę, że w kwestiach ubioru jesteśmy podobnie konserwatywni 😜 No i zburzyłaś moją wizję 😭😀 1 Pieprzna zareagowało na to Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Abra 231 Napisano 23 Kwietnia 2023 9 minut temu, Pieprzna napisał: Trener dobry tylko materiał ludzki do trenowania słaby z natury 😏 Materiał najbardziej znamienity. 😁 Zawsze ale to zawsze, jeśli są zakwasy, to znak, że trener nie wykazuje się litością. 😁 Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Abra 231 Napisano 23 Kwietnia 2023 9 minut temu, Quill napisał: Skoro on ma mieć satysfakcję, to myślę, że swoje 😉 No skąd. Swoje? Chociaż patrzenie to dopiero połowa przyjemności. Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Pieprzna 5 470 Napisano 23 Kwietnia 2023 1 minutę temu, Abra napisał: Materiał najbardziej znamienity. 😁 Zawsze ale to zawsze, jeśli są zakwasy, to znak, że trener nie wykazuje się litością. 😁 Ale to jest zestaw dla początkujących 😭😆 Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Quill 442 Napisano 23 Kwietnia 2023 6 minut temu, Abra napisał: No skąd. Swoje? Chociaż patrzenie to dopiero połowa przyjemności. A daj spokój! Ile można patrzeć 😊 Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
KapitanJackSparrow 3 767 Napisano 23 Kwietnia 2023 2 godziny temu, Quill napisał: A daj spokój! Ile można patrzeć 😊 Słusznie na żużel popatrz sobi Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Abra 231 Napisano 23 Kwietnia 2023 (edytowany) 4 godziny temu, Pieprzna napisał: Ale to jest zestaw dla początkujących 😭😆 Zawsze tak mówią, że to zestaw dla psów czatujących żeby człowiek miał większyvstres, że nie daje rady. Edytowano 23 Kwietnia 2023 przez Abra 1 Pieprzna zareagowało na to Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach