BrakLoginu 7 532 Napisano 22 Kwietnia 2023 Dybry Kliko Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Pieprzna 5 470 Napisano 22 Kwietnia 2023 5 minut temu, BrakLoginu napisał: Dybry Kliko Bry sympatico. Jesteś tęgi? Bo trudno wypełnić tę weekendową pustkę 😜 Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
BrakLoginu 7 532 Napisano 22 Kwietnia 2023 1 minutę temu, Pieprzna napisał: Bry sympatico. Jesteś tęgi? Bo trudno wypełnić tę weekendową pustkę 😜 Tęgi niestety nie. Ostatnimi czasy jakby było mnie mniej. Mogę pomóc (z czasem). Umisz golonkę po bawarsku? Nadrobię kilogramy Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Pieprzna 5 470 Napisano 22 Kwietnia 2023 Przed chwilą, BrakLoginu napisał: Tęgi niestety nie. Ostatnimi czasy jakby było mnie mniej. Mogę pomóc (z czasem). Umisz golonkę po bawarsku? Nadrobię kilogramy Nie umim i w ogóle golonek nie robię, bo nie lubię. Dzisiaj robiłam szare kluchy pierwszy raz od kilku lat, bo też nie lubię. Ale będę musiała się poświęcić i chociaż raz na kwartał nagotować, bo zostały przyjęte z entuzjazmem. 1 BrakLoginu zareagowało na to Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
BrakLoginu 7 532 Napisano 22 Kwietnia 2023 1 minutę temu, Pieprzna napisał: Dzisiaj robiłam szare kluchy pierwszy raz od kilku lat, bo też nie lubię. Ale będę musiała się poświęcić i chociaż raz na kwartał nagotować, bo zostały przyjęte z entuzjazmem. Ten no tego... daj znać prywatnie (bo sępy czasem się zlecą) kiedy wypadnie w najbliższym czasie to "raz na kwartał". Wpadnę 1 Pieprzna zareagowało na to Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Pieprzna 5 470 Napisano 22 Kwietnia 2023 1 minutę temu, BrakLoginu napisał: Ten no tego... daj znać prywatnie (bo sępy czasem się zlecą) kiedy wypadnie w najbliższym czasie to "raz na kwartał". Wpadnę Dam znać w czasie gotowania, bo dopiero trzeci rzut był odpowiednio słony 😄 Lepiej żebyś nie jadł próbnych wsadów 😄 1 BrakLoginu zareagowało na to Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
BrakLoginu 7 532 Napisano 22 Kwietnia 2023 2 minuty temu, Pieprzna napisał: Dam znać w czasie gotowania, bo dopiero trzeci rzut był odpowiednio słony 😄 Lepiej żebyś nie jadł próbnych wsadów 😄 Dziękować za troskę <bije ukłony do samego dołu aż go coś w krzyżu strzyka> Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
KapitanJackSparrow 3 767 Napisano 22 Kwietnia 2023 21 minut temu, BrakLoginu napisał: Tęcza jest ok. Lubię A jeśli chodzi, o te "sprawy", bo chyba nie wiem, o co może chodzić Kapitanowi to powiem, że nadal jestem hetero, ale nie zna nikt dnia ani godziny Wyczuwam jakby niepewność twoją w tym co może ci się w życiu spodobać...no coż ja również mam wiele niewiadomych w tym względzie ale co do jednego jestem pewien że nigdy ale to nigdy nie spodoba mi się najpiękniejszy zadek faceta po prostu w tej materii zawsze mi się podobały podobają i będą podobać damskie zadki 🤷 Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Pieprzna 5 470 Napisano 22 Kwietnia 2023 3 minuty temu, BrakLoginu napisał: Dziękować za troskę <bije ukłony do samego dołu aż go coś w krzyżu strzyka> Wczoraj się rozciągałam i chyba pierwszy raz w życiu mam zakwasy szyi 😄 a krzyż na szczęście wytrzymał 😄 Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Pieprzna 5 470 Napisano 22 Kwietnia 2023 2 minuty temu, KapitanJackSparrow napisał: zawsze mi się podobały podobają i będą podobać damskie zadki 🤷 Co lepsze i ważniejsze - zad czy cyc? 😎 1 BrakLoginu zareagowało na to Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
BrakLoginu 7 532 Napisano 22 Kwietnia 2023 2 minuty temu, KapitanJackSparrow napisał: Wyczuwam jakby niepewność twoją w tym co może ci się w życiu spodobać...no coż ja również mam wiele niewiadomych w tym względzie ale co do jednego jestem pewien że nigdy ale to nigdy nie spodoba mi się najpiękniejszy zadek faceta po prostu w tej materii zawsze mi się podobały podobają i będą podobać damskie zadki 🤷 Czasem żart to po prostu żart 1 KapitanJackSparrow zareagowało na to Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
BrakLoginu 7 532 Napisano 22 Kwietnia 2023 1 minutę temu, Pieprzna napisał: Wczoraj się rozciągałam i chyba pierwszy raz w życiu mam zakwasy szyi 😄 a krzyż na szczęście wytrzymał 😄 Zakwasy szyi? Niespotykane, a przynajmniej ja nie miałem Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Pieprzna 5 470 Napisano 22 Kwietnia 2023 3 minuty temu, BrakLoginu napisał: Zakwasy szyi? Niespotykane, a przynajmniej ja nie miałem Chyba, że to covid od @Nafto Chłopiec 🤣 Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
BrakLoginu 7 532 Napisano 22 Kwietnia 2023 2 minuty temu, Pieprzna napisał: Chyba, że to covid od @Nafto Chłopiec 🤣 On jest spoko i w życiu, by Cię przez kable nie zaraził 1 Nafto Chłopiec zareagowało na to Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Pieprzna 5 470 Napisano 22 Kwietnia 2023 3 minuty temu, BrakLoginu napisał: On jest spoko i w życiu, by Cię przez kable nie zaraził On mi nawet zdjęcia nie chce wysłać a co dopiero wirusa 😝 2 Nafto Chłopiec i BrakLoginu zareagowały na to Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
gość Napisano 22 Kwietnia 2023 22 minuty temu, KapitanJackSparrow napisał: Wyczuwam jakby niepewność twoją w tym co może ci się w życiu spodobać...no coż ja również mam wiele niewiadomych w tym względzie ale co do jednego jestem pewien że nigdy ale to nigdy nie spodoba mi się najpiękniejszy zadek faceta po prostu w tej materii zawsze mi się podobały podobają i będą podobać damskie zadki 🤷 Byłam pewna, że jesteś gejem😁 Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Aco 3 042 Napisano 23 Kwietnia 2023 11 godzin temu, Pieprzna napisał: Co lepsze i ważniejsze - zad czy cyc? 😎 Zad zdecydowanie 1 Pieprzna zareagowało na to Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
KapitanJackSparrow 3 767 Napisano 23 Kwietnia 2023 (edytowany) 12 godzin temu, Pieprzna napisał: Co lepsze i ważniejsze - zad czy cyc? 😎 Och cóż za pytanie, to pytanie z rodzaju co byś wolał gdybym miał wybór, a musiał stracić rękę czy nogę, to którą cześć ciała oszczędził, albo czy wolę kąpiel w morzu czy usiąść na szczycie góry. To jest jak puzzle które dopiero w połączeniu z innymi aspektami dają efekt końcowy. Edytowano 23 Kwietnia 2023 przez KapitanJackSparrow Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Pieprzna 5 470 Napisano 23 Kwietnia 2023 4 minuty temu, KapitanJackSparrow napisał: Och cóż za pytanie, to pytanie z rodzaju co byś wolał gdybym miał wybór, a musiał stracić rękę czy nogę, to którą cześć ciała oszczędził, albo czy wolę kąpiel w morzu czy usiąść na szczycie góry. To jest jak puzzle które dopiero w połączeniu z innymi aspektami dają efekt końcowy. Mniej więcej takiej odpowiedzi się po tobie spodziewałam 😁 Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Pieprzna 5 470 Napisano 23 Kwietnia 2023 31 minut temu, Aco napisał: Zad zdecydowanie Dobrze, że zad tak nie obwisa po latach jak tzytzki 🤭 Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Aco 3 042 Napisano 23 Kwietnia 2023 54 minuty temu, Pieprzna napisał: Dobrze, że zad tak nie obwisa po latach jak tzytzki 🤭 Przeca tzytki mają takie zaworki przez które można je napompować kompresorkiem😁 1 Pieprzna zareagowało na to Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Pieprzna 5 470 Napisano 23 Kwietnia 2023 14 minut temu, Aco napisał: Przeca tzytki mają takie zaworki przez które można je napompować kompresorkiem😁 Lepiej jakiś łańcuch podłożyć i podciągnąć do szyi 😏 Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Aco 3 042 Napisano 23 Kwietnia 2023 2 minuty temu, Pieprzna napisał: Lepiej jakiś łańcuch podłożyć i podciągnąć do szyi 😏 Mówisz, że potrzebny łańcuch 🤔 Takie ciężkie🧐 1 Pieprzna zareagowało na to Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Pieprzna 5 470 Napisano 23 Kwietnia 2023 4 minuty temu, Aco napisał: Mówisz, że potrzebny łańcuch 🤔 Takie ciężkie🧐 W sumie nitka by starczyła 😂 Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Aco 3 042 Napisano 23 Kwietnia 2023 4 minuty temu, Pieprzna napisał: W sumie nitka by starczyła 😂 Nie wiem czy już o tym pisałem, ale zawsze można zacząć chodzić na rękach. Wtedy będą bliżej głowy 😁 1 Pieprzna zareagowało na to Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach