Gość2 Napisano 15 Lutego 2023 1 minutę temu, 4 odsłony ironii napisał: Nie wiem, czy jest sens. Ja mało pojętna jestem, obawiam się, że szkoda czasu...😁 Żaluj! Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Gość2 Napisano 15 Lutego 2023 Dobrej nocy 🙂👋 Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Maryyyś 1 615 Napisano 15 Lutego 2023 7 minut temu, 4 odsłony ironii napisał: Nie wiem, czy jest sens. Ja mało pojętna jestem, obawiam się, że szkoda czasu...😁 Lzesz jak pies 😂 Ten, co nie śpi w łóżku, bo mu nie wolno 😂 Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Maryyyś 1 615 Napisano 15 Lutego 2023 4 minuty temu, Gość2 napisał: Dobrej nocy 🙂👋 Dobrej! 🙂 Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
4 odsłony ironii 2 583 Napisano 15 Lutego 2023 15 minut temu, Maryyyś napisał: Lzesz jak pies 😂 Ten, co nie śpi w łóżku, bo mu nie wolno 😂 No coś ty, sytuacja kompletnie mi nie znana 😎 Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
4 odsłony ironii 2 583 Napisano 15 Lutego 2023 23 minuty temu, Gość2 napisał: Żaluj! Żałuję! Ooo jak żałuję 😁 Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
4 odsłony ironii 2 583 Napisano 15 Lutego 2023 31 minut temu, KapitanJackSparrow napisał: Dodam tylko że ,,luźne" szkice przypadały do gustu kolegom na lekcji bo działały na wyobraźnię a hormony buzowały 😁 Szkice, szkicami, ale co z tą poezją? 😉 Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
KapitanJackSparrow 3 767 Napisano 15 Lutego 2023 (edytowany) 5 minut temu, 4 odsłony ironii napisał: Szkice, szkicami, ale co z tą poezją? 😉 Litości co mnie podkusiło...zapomnijmy szybko o tej pożal się Boże poezji, bo jak mi przyjdzie spojrzeć ci w oczy to naprawdę nie uda mi się schować za odą do cycek 😂 Edytowano 15 Lutego 2023 przez KapitanJackSparrow 1 4 odsłony ironii zareagowało na to Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Maryyyś 1 615 Napisano 15 Lutego 2023 (edytowany) 4 minuty temu, KapitanJackSparrow napisał: Litości co mnie podkusiło...zapomnijmy szybko o tej pożal się Boże poezji, bo jak mi przyjdzie spojrzeć ci w oczy to naprawdę nie uda mi się schować za odą do cycek 😂 Wybrniesz muzycznie, ballada, za Bledasem: Edytowano 15 Lutego 2023 przez Maryyyś 1 KapitanJackSparrow zareagowało na to Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
KapitanJackSparrow 3 767 Napisano 15 Lutego 2023 Przed chwilą, Maryyyś napisał: Wybrniesz muzycznie za Bledasem: Yyyy czyzbyś miała ochotę usłyszeć śpiew kojota 😂 Mam sporo talentów lecz no nie wszystkie Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Maryyyś 1 615 Napisano 15 Lutego 2023 Przed chwilą, KapitanJackSparrow napisał: Yyyy czyzbyś miała ochotę usłyszeć śpiew kojota 😂 Mam sporo talentów lecz no nie wszystkie Dajesz! 😁 Tam wkleilam te balladę😁 Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
KapitanJackSparrow 3 767 Napisano 15 Lutego 2023 3 minuty temu, Maryyyś napisał: Dajesz! 😁 Tam wkleilam te balladę😁 Pojasnij bo nie czytałem Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Maryyyś 1 615 Napisano 15 Lutego 2023 1 minutę temu, KapitanJackSparrow napisał: Pojasnij bo nie czytałem Co? Ja do ody do cycków nawiązałam, i dałam lepszy komercyjny utwór 😁 Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
gość Napisano 15 Lutego 2023 40 minut temu, Maryyyś napisał: Dobrej! 🙂 Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
gość Napisano 15 Lutego 2023 6 minut temu, KapitanJackSparrow napisał: Pojasnij bo nie czytałem Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
KapitanJackSparrow 3 767 Napisano 15 Lutego 2023 15 minut temu, Maryyyś napisał: Co? Ja do ody do cycków nawiązałam, i dałam lepszy komercyjny utwór 😁 Okej okej już jutro sprawdzę 😁 Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
KapitanJackSparrow 3 767 Napisano 15 Lutego 2023 Poszli spać branoc Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
gość Napisano 15 Lutego 2023 3 minuty temu, KapitanJackSparrow napisał: Poszli spać branoc Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Pieprzna 5 471 Napisano 15 Lutego 2023 Jeszcze jeden Fasola i was zmiotę wiatrami 🌪 Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
gość Napisano 15 Lutego 2023 13 minut temu, Pieprzna napisał: Jeszcze jeden Fasola i was zmiotę wiatrami 🌪 Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Pieprzna 5 471 Napisano 15 Lutego 2023 Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
gość Napisano 15 Lutego 2023 10 minut temu, Pieprzna napisał: 😁😁😁😛 Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
gość Napisano 16 Lutego 2023 32 minuty temu, Pieprzna napisał: Gaz Pieprzowy😁🤣😂🤣😁 Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
4 odsłony ironii 2 583 Napisano 16 Lutego 2023 5 godzin temu, KapitanJackSparrow napisał: Litości co mnie podkusiło...zapomnijmy szybko o tej pożal się Boże poezji, bo jak mi przyjdzie spojrzeć ci w oczy to naprawdę nie uda mi się schować za odą do cycek 😂 I tym oto wpisem, zmobilizowałeś mojego lenia, choć bardzo, ale to bardzo, nie chciało mi się cofać. Cóż...wciąż chcesz znać moje zdanie? 😎 1 KapitanJackSparrow zareagowało na to Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Abra 231 Napisano 16 Lutego 2023 9 godzin temu, gość napisał: 😁😂🤣🤏 Najcudowniejszym kapitanem że wszystkich kapitanów jest Andy Garcia w "Kiedy mężczyzna kocha kobietę" a najlepszą rolą Deepa jest "Edward Nożycoręki". Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach