Pieprzna 5 471 Napisano 14 Lutego 2023 1 minutę temu, Maryyyś napisał: Czekamy zatem na sezon arbuzowy i Twoje dzieło 😁 O kurła, ale się wpakowałam. Zaczynam od jutra ćwiczyć na kapuście 🙄 Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Maryyyś 1 615 Napisano 14 Lutego 2023 (edytowany) 3 minuty temu, Abra napisał: U mnie za oknem wiosna jak ta lala. Pierwiosnki zakwitły w ogródku. Tak? U mnie ponuro 🙄 pierwiosnka, gozdzika pachnącego i hiacynta kupiłam w sklepie 😁 czekam z utęsknieniem na jaskry, uwielbiam 😍 Edytowano 14 Lutego 2023 przez Maryyyś Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Abra 231 Napisano 14 Lutego 2023 Ja to nie mam cierpliwości do takiego czekania. I jeszcze pory roku mi się pomylą. Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Maryyyś 1 615 Napisano 14 Lutego 2023 Przed chwilą, Pieprzna napisał: O kurła, ale się wpakowałam. Zaczynam od jutra ćwiczyć na kapuście 🙄 Szkoda kapusty, rób kiszona to będzie Ci wybaczone 😋 Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Abra 231 Napisano 14 Lutego 2023 Przed chwilą, Maryyyś napisał: Tak? U mnie ponuro 🙄 pierwiosnka godzika pachnącego i hiacynta kupiłam w sklepie 😁 czekam z utęsknieniem na jaskry, uwielbiam 😍 Szafirki też wystawiły czułki. Mówię Ci wiosna już jest. Wkładaj rajtuzy w kropy. Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Pieprzna 5 471 Napisano 14 Lutego 2023 2 minuty temu, Abra napisał: U mnie za oknem wiosna jak ta lala. Pierwiosnki zakwitły w ogródku. U mnie poniekąd też zwiastuny wiosny za oknem tyle że w postaci agrowłókniny 🌱 Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Pieprzna 5 471 Napisano 14 Lutego 2023 1 minutę temu, Maryyyś napisał: Szkoda kapusty, rób kiszona to będzie Ci wybaczone 😋 Kiszonej jeszcze mam dwa słoje, to starczy. Im cieplej, tym mniejszy apetyt na kiszonkę. Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Pieprzna 5 471 Napisano 14 Lutego 2023 Zerknijcie na wierzby. Jeśli chcecie palemki, to już trzeba ścinać. Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Maryyyś 1 615 Napisano 14 Lutego 2023 39 minut temu, Abra napisał: Szafirki też wystawiły czułki. Mówię Ci wiosna już jest. Wkładaj rajtuzy w kropy. To Pieprz ma wlozyć rajtuzki w grochy, ja mam kabaretki, przyjrzyj się 😁 Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Abra 231 Napisano 14 Lutego 2023 17 minut temu, Maryyyś napisał: To Pieprz ma wlozyć rajtuzki w grochy, ja mam kabaretki, przyjrzyj się 😁 Wybaczcie, pomyliło mi się. Tym bardziej nie ma co czekać na wiosnę. W sumie to może rozważcie opcję fotki bez rajstopek. Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
KapitanJackSparrow 3 767 Napisano 14 Lutego 2023 Słuchajcie ja od dziś będę stał na staży moralności. Chcecie mnie takiego? 1 Pieprzna zareagowało na to Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
KapitanJackSparrow 3 767 Napisano 14 Lutego 2023 Niech mi tu żadna się nie waży rajstopy ściągać na dodatek tak powoli Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
KapitanJackSparrow 3 767 Napisano 14 Lutego 2023 Będę bardziej święty od Pipszu Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
KapitanJackSparrow 3 767 Napisano 14 Lutego 2023 Niech no która tuu podskoczy a sukienkę zadrze zadrze ze mną Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Pieprzna 5 471 Napisano 14 Lutego 2023 4 minuty temu, KapitanJackSparrow napisał: Niech no która tuu podskoczy a sukienkę zadrze zadrze ze mną Prowokacja! Ja po takich tekstach mam ochotę się obnażać 😴 Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
KapitanJackSparrow 3 767 Napisano 14 Lutego 2023 8 minut temu, Pieprzna napisał: Prowokacja! Ja po takich tekstach mam ochotę się obnażać 😴 Co wy macie kobity że zawsze chcecie chłopu na odwrót. Jak mu się nie chce seksu to jej się chce jak on chce to ona chce. Nie to nie żadna prowokacja i za wszystkie biusty szczerze dziękujemy ale więcej niekoniecznie . I odrzucamy te niecne myśli i przywołujemy same dobre myśli yyyyy zdrowaśki można odmówić, któremu ..bo zdarzyć może że stanie, to niech stanie i rozchodzi i po staniu. Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
KapitanJackSparrow 3 767 Napisano 14 Lutego 2023 Patrzcie tylko jak @Abra wymiotło hehe Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
KapitanJackSparrow 3 767 Napisano 14 Lutego 2023 Tak tak Abra z krzyżykiem będę teraz za tobą biegał. Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Abra 231 Napisano 14 Lutego 2023 11 minut temu, KapitanJackSparrow napisał: Tak tak Abra z krzyżykiem będę teraz za tobą biegał. Rajstopy pobiegłam kupić żebym miała co zdejmować. 😀 Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Abra 231 Napisano 14 Lutego 2023 14 minut temu, KapitanJackSparrow napisał: Patrzcie tylko jak @Abra wymiotło hehe Cytaty pomyliłam z wrażenia. 🫣 Miało być odwrotnie. 😀 Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Abra 231 Napisano 14 Lutego 2023 14 minut temu, KapitanJackSparrow napisał: Tak tak Abra z krzyżykiem będę teraz za tobą biegał. Ale wiesz, damy nie biegają. Na bieganie się nie nastawiaj. 😎 Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Gość2 Napisano 14 Lutego 2023 2 godziny temu, Abra napisał: Wybaczcie, pomyliło mi się. Tym bardziej nie ma co czekać na wiosnę. W sumie to może rozważcie opcję fotki bez rajstopek. Na wiosnę to będzie bez majtek 😎 Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Gość2 Napisano 14 Lutego 2023 35 minut temu, Abra napisał: Ale wiesz, damy nie biegają. Na bieganie się nie nastawiaj. 😎 Biegają,😎 tylko muszą biustonosze pozdejmować Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Maryyyś 1 615 Napisano 14 Lutego 2023 1 godzinę temu, KapitanJackSparrow napisał: Słuchajcie ja od dziś będę stał na staży moralności. Chcecie mnie takiego? Nieeeeee! Ale tego też nie autoryzuje 😎 Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
KapitanJackSparrow 3 767 Napisano 14 Lutego 2023 (edytowany) 6 minut temu, Maryyyś napisał: Nieeeeee! Ale tego też nie autoryzuje 😎 Cicho i tak jesteś stracona, a rajstopy se zdejmij ale po ciemku Edytowano 14 Lutego 2023 przez KapitanJackSparrow Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach