gość Napisano 13 Lutego 2023 46 minut temu, KapitanJackSparrow napisał: Nie miałem na to wpływu Ale... wodą czy scyzorykiem? 🙄 Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Pieprzna 5 471 Napisano 13 Lutego 2023 2 minuty temu, Merkana napisał: Nie rozwód? Wybacz ale nie masz pojęcia o czym piszesz. Ja nie daję bo nie przyjmuję ale znam takie przypadki. Wybacz ale pojęcia nie masz o czym piszesz. Nie mam pojęcia jako nierozwódka. Ale ty wyrażasz się nieprecyzyjnie. Można być rozwiedzionym, żyć w czystości i przystępować do sakramentów. Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Lili ♡ 1 084 Napisano 13 Lutego 2023 (edytowany) 5 minut temu, Gość2 napisał: Lili opanuj się już, no cho przytulę 🙂 🥺 Jestem opanowania, po prostu dzisiejsza aura nie sprzyja chyba kontaktom międzyludzkim. Edytowano 13 Lutego 2023 przez Lili ♡ Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
gość Napisano 13 Lutego 2023 12 minut temu, KapitanJackSparrow napisał: Przeczytaj uważnie jeszcze raz i sprawdź dokładnie do kogo miałeś się przyjebać hehe Ty chamstwo to w genach masz, czy na podwórku nabyłeś?😁 Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Gość2 Napisano 13 Lutego 2023 10 minut temu, Pieprzna napisał: Tjaaa...na Walentynki już. Taaa gdy serce każdej kobiety tak wygląda Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
KapitanJackSparrow 3 767 Napisano 13 Lutego 2023 Nie ma się czym przejmować to tylko forum ciebie atakują czy ty atakujesz jeden chuj. Co do atmosfery. Hmm kilka razy dziś próbowałem bezskutecznie sprowadzić was z konfilktowych tematów jak widać bezskutecznie. Wobec czego dyskutujcie i udowadniajcie sobie niemożliwe. Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Merkana 479 Napisano 13 Lutego 2023 3 minuty temu, Pieprzna napisał: Nie mam pojęcia jako nierozwódka. Ale ty wyrażasz się nieprecyzyjnie. Można być rozwiedzionym, żyć w czystości i przystępować do sakramentów. Do śmierci bez miłości w samotności w imię Boga żeby dostać się do nieba. Tyle zachodu a pokus co nie miara. To chwalebne. Jedynie krok do świętości. Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
KapitanJackSparrow 3 767 Napisano 13 Lutego 2023 3 minuty temu, gość napisał: Ty chamstwo to w genach masz, czy na podwórku nabyłeś?😁 Jak widzę taka sztukę zapominam o kulturze. 😁 Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Pieprzna 5 471 Napisano 13 Lutego 2023 1 minutę temu, Merkana napisał: Do śmierci bez miłości w samotności w imię Boga żeby dostać się do nieba. Tyle zachodu a pokus co nie miara. To chwalebne. Jedynie krok do świętości. Piszesz z przekąsem, ale właśnie tak. Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Gość2 Napisano 13 Lutego 2023 7 minut temu, Lili ♡ napisał: 🥺 Jestem opanowania, po prostu dzisiejsza aura nie sprzyja chyba kontaktom międzyludzkim. No nie smuć się już i nie bądż zła 🙂 Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Pieprzna 5 471 Napisano 13 Lutego 2023 5 minut temu, gość napisał: Ty chamstwo to w genach masz, czy na podwórku nabyłeś?😁 Dosyć pyskówek, bo znowu ban na IP poleci. Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
gość Napisano 13 Lutego 2023 16 minut temu, Pieprzna napisał: Tjaaa...na Walentynki już. Głupi to ma zawsze szczęście🤬 Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
KapitanJackSparrow 3 767 Napisano 13 Lutego 2023 Cześć jak wpadnie Abra dajcie znać...🖐️ Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Gość2 Napisano 13 Lutego 2023 1 minutę temu, Pieprzna napisał: Piszesz z przekąsem, ale właśnie tak. To jest nieludzkie, a właściwie antyludzkie Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Pieprzna 5 471 Napisano 13 Lutego 2023 Przed chwilą, KapitanJackSparrow napisał: Cześć jak wpadnie Abra dajcie znać...🖐️ Idziemy spać. Nie samymi cyckami żyje człowiek, czasem musi trochę charakteru odkryć i swojej filozofii życiowej. 1 Lili ♡ zareagowało na to Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Gość2 Napisano 13 Lutego 2023 1 minutę temu, KapitanJackSparrow napisał: Cześć jak wpadnie Abra dajcie znać...🖐️ Abra jak przystało na grzeczną dziewczynkę już pewnie smacznie śpi Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
KapitanJackSparrow 3 767 Napisano 13 Lutego 2023 Przed chwilą, Pieprzna napisał: Idziemy spać. Nie samymi cyckami żyje człowiek, czasem musi trochę charakteru odkryć i swojej filozofii życiowej. Zgadza się ale czy kosztem ,,odkrywania" mają być zgliszcza. Jeszcze raz dobranoc wszystkim Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Merkana 479 Napisano 13 Lutego 2023 4 minuty temu, Pieprzna napisał: Piszesz z przekąsem, ale właśnie tak. Branoc jak mówił mój kolega 🥱👋 Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
gość Napisano 13 Lutego 2023 1 godzinę temu, Pieprzna napisał: Jak już będziecie mieli mnie dość, to zrozumiem to i się oddalę. Wtedy się uwolnię od Nasroik.pl😁 Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Gość2 Napisano 13 Lutego 2023 Czy ktoś może mi wytłumaczyć dlaczego po piątku jest od razu poniedziałek?! 😡 Dobranoc 🙂 Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
gość Napisano 13 Lutego 2023 46 minut temu, KapitanJackSparrow napisał: Po co. Bóg jest wszechwiedzący. Zawyżasz statystyki i grozi ci pogrzeb w obrządku katolickim. Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Lili ♡ 1 084 Napisano 13 Lutego 2023 10 minut temu, Merkana napisał: Do śmierci bez miłości w samotności w imię Boga żeby dostać się do nieba. Tyle zachodu a pokus co nie miara. To chwalebne. Jedynie krok do świętości. Rozumiem, gdy zostanie się wdową/wdowcem że z własnego wyboru jest się samemu, ale po rozwodzie? Błagam. Po rozwodzie to ja myślę tylko o męskich, nagich ciałach 🤣😜 1 Merkana zareagowało na to Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Lili ♡ 1 084 Napisano 13 Lutego 2023 10 minut temu, Gość2 napisał: No nie smuć się już i nie bądż zła 🙂 Jestem jedynie zdziwiona, że został wyciągnięty jakiś "argument" z dupy. Ale mniejsza o to. Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Lili ♡ 1 084 Napisano 13 Lutego 2023 6 minut temu, Gość2 napisał: Czy ktoś może mi wytłumaczyć dlaczego po piątku jest od razu poniedziałek?! 😡 Dobranoc 🙂 Dla mnie to jakieś fatalne nieporozumienie. Byle do piątku 😴 Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
gość Napisano 13 Lutego 2023 1 godzinę temu, Lili ♡ napisał: Sorry, nie pomyślałam że może być tutaj ktoś niepełnosprytny i że jest to niezrozumiałe. Nie, nie modlę się do energi. Wierzę w moc energii. Unikając zbędnych pytań, po krotce od razu wyjaśnię, choć robiłam to chyba ze dwie strony temu. Wierzę, że każdy człowiek ma moc, energię. Dobra energia potrafi zdziałać cuda. Energia którą dajemy danej osobie, rzeczy, sytuacji ma wpływ na to, jak to urzeczywistni się w naszym życiu. Całe swoje życie, kreujemy my sami, świadomie, bądź (niestety) nie. Do tego wierzę że kryształy mają energię która przyciąga dane rzeczy do naszego życia, praktykuje pracę z wahadełkiem gdzie też dzięki energii mogę poznać odpowiedzi na różne pytania. Fazy księżyca też mają konkretną energię. Podczas pełni lub nowiu medytuje bądź piszę afirmacje i puszczam to do wszechświata. Więcej się już nie będę tutaj wynaturzać. Ale tak, możecie uważać mnie za pierdolniętą czarownicę. Bardzo mi to schlebia 😎 Tylko uważajcie, bo potrafię też namieszać u innych więc z tym wyśmiewaniem to ostrożnie 😌 Powiedz, że żartujesz. To jakaś schiza! Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach