KapitanJackSparrow 3 767 Napisano 13 Lutego 2023 15 minut temu, Gość napisał: Po co ten hejt? Jak potrafisz podać linki, to podaj, a nie potrafisz, to się nie odzywaj. Trzy lata "straszenia piekłem i nawracania" to kawał czasu i nie powinieneś mieć najmniejszego problemu z podaniem chociażby 10 linków . Dodam jeszcze, że właściwie tylko Pieprzna mnie tu przyciąga ... I Maryyyś... Jaki hejt, przywitać się nie można,? Ba wbrew sobie udzielać wsparcia nie swoim pogladom tak po ludzku Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Gość2 Napisano 13 Lutego 2023 6 minut temu, Lili ♡ napisał: Proszę Cie... Przecież nikomu krzywdy bym nie zrobiła. Tak sobie napisałam, a jak już na kogoś chce wpłynąć, to tylko z dobrymi i czystymi intencjami. Lili licz się z pisowską narracją - wszystko co powiesz będzie przeinaczone, odwrócone, wyrwane z kontekstu i użyte przeciwko Tobie Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Lili ♡ 1 084 Napisano 13 Lutego 2023 1 minutę temu, Pieprzna napisał: Ja nie wiem czy żartujesz skoro tak cię to wciągnęło. A że jesteś zdolna do różnych rzeczy pod wpływem negatywnych emocji to wiem z naszych dawnych rozmów. No chyba, że nowe praktyki nastawiły cię pozytywnie. Niestety, dalej mam problem z negatywnymi emocjami, ale te praktyki właśnie opierają się na pozytywnym myśleniu, tyle że to nie zadzieje się ot tak. Tak czy siak, to coś podobnego jakbyś Ty sie modliła. Jak Cie ktoś zdenerwuje, to chyba nie modlisz się o to, żeby mu się coś zadziało. Tak samo robię ja. Nawet pod wpływem emocji nie życzę nikomu źle, bo wiem, że moje myśli mają w jakimś stopniu moc sprawczą. Poza tym, wierzę w karmę. 1 Pieprzna zareagowało na to Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Pieprzna 5 471 Napisano 13 Lutego 2023 @KapitanJackSparrow priv. Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Lili ♡ 1 084 Napisano 13 Lutego 2023 5 minut temu, KapitanJackSparrow napisał: Jaki hejt, przywitać się nie można,? Ba wbrew sobie udzielać wsparcia nie swoim pogladom tak po ludzku Choćbyś się starał, nie da się być dobrym i bezstronnym w każdej sytuacji. Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
gość Napisano 13 Lutego 2023 20 minut temu, Gość2 napisał: Maryyyś???!!! Ta kochana bezbożnica ???!!! Bardzo krótko ją znam, ale potrafi poprawić humor, nawet gdy się wścieka 😁 Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Merkana 479 Napisano 13 Lutego 2023 5 minut temu, Pieprzna napisał: Nie ona pierwsza i nie ostatnia, która wierzyła nie na dobre i na złe. To jak w przysiędze małżeńskiej na dobre i na złe. Bije pije ma być przy nim. To jej krzyż. Do momentu aż oprawca pewnego dnia postanowi uwolnić swoją ofiarę z powłoki cielesnej. Katowanie tak rozwód nie. Rozwód = brak spowiedzi i przyjmowania ciała Chrystusa ale branie pieniędzy chodząc z kolędą to tak to można. Żenada tyle Ci powiem. 1 KapitanJackSparrow zareagowało na to Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Lili ♡ 1 084 Napisano 13 Lutego 2023 I to jest cała klika w pigułce. Dlatego pojedyncze jednostki znikają co jakiś czas. Myślę, że gdyby nie uzależnienie/ za dużo wolnego czasu, nikt by tu nie został. 👋 Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
gość Napisano 13 Lutego 2023 8 minut temu, KapitanJackSparrow napisał: Jaki hejt, przywitać się nie można,? Ba wbrew sobie udzielać wsparcia nie swoim pogladom tak po ludzku No dobra, będą te linki jak Pieprzna przez trzy lata starszy was piekłem i nawraca, czy nie? 😁😂🤣 Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Lili ♡ 1 084 Napisano 13 Lutego 2023 Przed chwilą, Merkana napisał: To jak w przysiędze małżeńskiej na dobre i na złe. Bije pije ma być przy nim. To jej krzyż. Do momentu aż oprawca pewnego dnia postanowi uwolnić swoją ofiarę z powłoki cielesnej. Katowanie tak rozwód nie. Rozwód = brak spowiedzi i przyjmowania ciała Chrystusa ale branie pieniędzy chodząc z kolędą to tak to można. Żenada tyle Ci powiem. Wiesz, wypowiedziała bym się, ale ten temat był jakiś czas temu poruszany i na tyle ręce mi opadły, że nie chce mi się. Przerażające jest to, że tak właśnie jest, że ludzie wierzą że to jest dobre i normalne. Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Gość2 Napisano 13 Lutego 2023 2 minuty temu, Lili ♡ napisał: I to jest cała klika w pigułce. Dlatego pojedyncze jednostki znikają co jakiś czas. Myślę, że gdyby nie uzależnienie/ za dużo wolnego czasu, nikt by tu nie został. 👋 Oj tam oj tam miło jest czasami wpaść i pogadać ze starymi znajomymi 🙂 Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
gość Napisano 13 Lutego 2023 7 minut temu, Pieprzna napisał: @KapitanJackSparrow priv. Nudeski?🤭😱🤯 Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Pieprzna 5 471 Napisano 13 Lutego 2023 1 minutę temu, Merkana napisał: To jak w przysiędze małżeńskiej na dobre i na złe. Bije pije ma być przy nim. To jej krzyż. Do momentu aż oprawca pewnego dnia postanowi uwolnić swoją ofiarę z powłoki cielesnej. Katowanie tak rozwód nie. Rozwód = brak spowiedzi i przyjmowania ciała Chrystusa ale branie pieniędzy chodząc z kolędą to tak to można. Żenada tyle Ci powiem. To jakieś wypaczenie. Pozwalanie na katowanie to patologia. Nie rozwód a ponowny związek to brak sakramentów. Piszesz tak jakby sakramenty były płatne. Dajesz na kolędzie, to biorą. Jedno z drugim nie ma nic wspólnego. Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
KapitanJackSparrow 3 767 Napisano 13 Lutego 2023 2 minuty temu, gość napisał: No dobra, będą te linki jak Pieprzna przez trzy lata starszy was piekłem i nawraca, czy nie? 😁😂🤣 Przeczytaj uważnie jeszcze raz i sprawdź dokładnie do kogo miałeś się przyjebać hehe Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Pieprzna 5 471 Napisano 13 Lutego 2023 2 minuty temu, gość napisał: No dobra, będą te linki jak Pieprzna przez trzy lata starszy was piekłem i nawraca, czy nie? 😁😂🤣 Daj spokój. Wg tej interpretacji coś by znaleźli, ale po co. Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Merkana 479 Napisano 13 Lutego 2023 3 minuty temu, Lili ♡ napisał: Wiesz, wypowiedziała bym się, ale ten temat był jakiś czas temu poruszany i na tyle ręce mi opadły, że nie chce mi się. Przerażające jest to, że tak właśnie jest, że ludzie wierzą że to jest dobre i normalne. Był pamiętam. Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Lili ♡ 1 084 Napisano 13 Lutego 2023 3 minuty temu, gość napisał: No dobra, będą te linki jak Pieprzna przez trzy lata starszy was piekłem i nawraca, czy nie? 😁😂🤣 Nie będzie, bo przyszliśmy tu z miejsca w którym każde słowo jest kasowane 😉 Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Gość2 Napisano 13 Lutego 2023 10 minut temu, Lili ♡ napisał: Nawet pod wpływem emocji nie życzę nikomu źle, bo wiem, że moje myśli mają w jakimś stopniu moc sprawczą. Mają Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Lili ♡ 1 084 Napisano 13 Lutego 2023 3 minuty temu, Gość2 napisał: Oj tam oj tam miło jest czasami wpaść i pogadać ze starymi znajomymi 🙂 Owszem. Ale co za dużo, to nie zdrowo. Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Lili ♡ 1 084 Napisano 13 Lutego 2023 Przed chwilą, Merkana napisał: Był pamiętam. Gdyby Ci się chciało, to znalazłam special for U 😜 1 Merkana zareagowało na to Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
KapitanJackSparrow 3 767 Napisano 13 Lutego 2023 6 minut temu, Lili ♡ napisał: I to jest cała klika w pigułce. Dlatego pojedyncze jednostki znikają co jakiś czas. Myślę, że gdyby nie uzależnienie/ za dużo wolnego czasu, nikt by tu nie został. 👋 Proszę nie dramatyzować nie takie rzeczy działy się na <reklama>. Już sam Widmo bluzgał cię jak ostatnia i mu szybko wybaczylaś. Heh Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Pieprzna 5 471 Napisano 13 Lutego 2023 3 minuty temu, gość napisał: Nudeski?🤭😱🤯 Tjaaa...na Walentynki już. Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Merkana 479 Napisano 13 Lutego 2023 2 minuty temu, Pieprzna napisał: To jakieś wypaczenie. Pozwalanie na katowanie to patologia. Nie rozwód a ponowny związek to brak sakramentów. Piszesz tak jakby sakramenty były płatne. Dajesz na kolędzie, to biorą. Jedno z drugim nie ma nic wspólnego. Nie rozwód? Wybacz ale nie masz pojęcia o czym piszesz. Ja nie daję bo nie przyjmuję ale znam takie przypadki. Wybacz ale pojęcia nie masz o czym piszesz. Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Gość2 Napisano 13 Lutego 2023 2 minuty temu, Lili ♡ napisał: Owszem. Ale co za dużo, to nie zdrowo. Lili opanuj się już, no cho przytulę 🙂 Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Lili ♡ 1 084 Napisano 13 Lutego 2023 Przed chwilą, KapitanJackSparrow napisał: Proszę nie dramatyzować nie takie rzeczy działy się na <reklama>. Już sam Widmo bluzgał cię jak ostatnia i mu szybko wybaczylaś. Heh Heh, trochę odleciałeś. Wybaczyłam? Pierwsze słyszę. Po prostu po roku czasu mam w dupie i Widmoka i to co pisał, więc jakby nie mam problemu w wymienieniu z nim postów, bo to jeden z wielu nic nie znaczących internetowych nicków. Stąd też znikam na jakiś czas regularnie jak mi się już przeje, ale wracam normalnie i też gadam po ludzku. Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach