Pieprzna 5 471 Napisano 13 Lutego 2023 Przed chwilą, KapitanJackSparrow napisał: Zobacz nikt z nas nie każe ci porzucić swoich przekonań i nawrocić na naszą lepszą stronę Jesteś ochrzczony? Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
KapitanJackSparrow 3 767 Napisano 13 Lutego 2023 To co pogadali? To teraz o pogodzie wkleiłem zdjęcie. Fajna pogoda ? Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
KapitanJackSparrow 3 767 Napisano 13 Lutego 2023 Przed chwilą, Pieprzna napisał: Jesteś ochrzczony? Nie miałem na to wpływu Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Gość2 Napisano 13 Lutego 2023 20 minut temu, KapitanJackSparrow napisał: O jest obrońca naszego Piepszyka. Witamy na pokładzie Miśka nie poznajesz?! Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
KapitanJackSparrow 3 767 Napisano 13 Lutego 2023 28 minut temu, Merkana napisał: Nie znasz mnie osobiście a z góry straszysz piekłem. Jestem osobą nie wierzącą. Uwielbiam słuchać metalowych zespołów. Ćwiczenie jogi sprawia mi bardzo dużo przyjemności. Po przeczytaniu tego już mnie oceniłaś. To co powiesz na to że opiekowałam się umierającą babcią mojego byłego męża. Jak to ocenisz? Zaznaczę że była to uboga kobieta. Nigdzie tyle się o tobie nie dowiedziałem jak teraz Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Pieprzna 5 471 Napisano 13 Lutego 2023 5 minut temu, KapitanJackSparrow napisał: Nie miałem na to wpływu Ale się nie wypisałeś? Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Lili ♡ 1 084 Napisano 13 Lutego 2023 26 minut temu, Pieprzna napisał: Ja cię ostrzegam, bo dobrze ci życzę. Gdybyś miała taką świadomość zagrożenia jaką ja mam, pisałabyś tak samo. Miło, ale nie trzeba. Zazwyczaj gdy się czymś zainteresuje, czytam o tym różne źródła. Także doskonale wiem jakie są zagrożenia według wiary, ale tak jak pisałam mi to nie grozi i zwyczajnie się nie boje. Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Gość2 Napisano 13 Lutego 2023 12 minut temu, Pieprzna napisał: Mówię to co czerpię od pobożnych księży i z katolickiej prasy. 10 minut temu, Pieprzna napisał: Kościół to święta wspólnota grzesznych ludzi. A pułapek na drodze od groma i ciut ciut. Pieprzna jesteś obłąkaną fanatyczką dla której nie ma już ratunku tylko przestań skazywać na piekło każdego który nie wyznaje twojej wiary. Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Pieprzna 5 471 Napisano 13 Lutego 2023 1 minutę temu, Lili ♡ napisał: Miło, ale nie trzeba. Zazwyczaj gdy się czymś zainteresuje, czytam o tym różne źródła. Także doskonale wiem jakie są zagrożenia według wiary, ale tak jak pisałam mi to nie grozi i zwyczajnie się nie boje. To nie strach o tym decyduje. Dobrze, rób jak uważasz, masz wolną wolę. Gdyby coś się działo złego, daj znać. Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Gość Napisano 13 Lutego 2023 22 minuty temu, KapitanJackSparrow napisał: O jest obrońca naszego Piepszyka. Witamy na pokładzie Po co ten hejt? Jak potrafisz podać linki, to podaj, a nie potrafisz, to się nie odzywaj. Trzy lata "straszenia piekłem i nawracania" to kawał czasu i nie powinieneś mieć najmniejszego problemu z podaniem chociażby 10 linków . Dodam jeszcze, że właściwie tylko Pieprzna mnie tu przyciąga ... I Maryyyś... Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Gość2 Napisano 13 Lutego 2023 33 minuty temu, Pieprzna napisał: Ja cię ostrzegam, bo dobrze ci życzę. Gdybyś miała taką świadomość zagrożenia jaką ja mam, pisałabyś tak samo. Gdybyś miała świadomość jak było naprawdę, a nie powtarzała dogmatów indoktrynowanych ci z ambony od małego to inaczej patrzyła byś na świat i na wiarę Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Gość2 Napisano 13 Lutego 2023 2 minuty temu, Gość napisał: Dodam jeszcze, że właściwie tylko Pieprzna mnie tu przyciąga ... I Maryyyś... Maryyyś???!!! Ta kochana bezbożnica ???!!! Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Pieprzna 5 471 Napisano 13 Lutego 2023 2 minuty temu, Gość2 napisał: Gdybyś miała świadomość jak było naprawdę, a nie powtarzała dogmatów indoktrynowanych ci z ambony od małego to inaczej patrzyła byś na świat i na wiarę A ty skąd oświecenia dostąpiłeś? Nie zindoktrynował cię ktoś przypadkiem? Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Lili ♡ 1 084 Napisano 13 Lutego 2023 16 minut temu, gość napisał: Modlisz się do energii? Sorry, nie pomyślałam że może być tutaj ktoś niepełnosprytny i że jest to niezrozumiałe. Nie, nie modlę się do energi. Wierzę w moc energii. Unikając zbędnych pytań, po krotce od razu wyjaśnię, choć robiłam to chyba ze dwie strony temu. Wierzę, że każdy człowiek ma moc, energię. Dobra energia potrafi zdziałać cuda. Energia którą dajemy danej osobie, rzeczy, sytuacji ma wpływ na to, jak to urzeczywistni się w naszym życiu. Całe swoje życie, kreujemy my sami, świadomie, bądź (niestety) nie. Do tego wierzę że kryształy mają energię która przyciąga dane rzeczy do naszego życia, praktykuje pracę z wahadełkiem gdzie też dzięki energii mogę poznać odpowiedzi na różne pytania. Fazy księżyca też mają konkretną energię. Podczas pełni lub nowiu medytuje bądź piszę afirmacje i puszczam to do wszechświata. Więcej się już nie będę tutaj wynaturzać. Ale tak, możecie uważać mnie za pierdolniętą czarownicę. Bardzo mi to schlebia 😎 Tylko uważajcie, bo potrafię też namieszać u innych więc z tym wyśmiewaniem to ostrożnie 😌 Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Merkana 479 Napisano 13 Lutego 2023 10 minut temu, Pieprzna napisał: Mówię to co czerpię od pobożnych księży i z katolickiej prasy. Tylko powtarzasz. Mi religia nie jest do niczego potrzebna a straszenie piekłem jest słabe. Spotkałam kiedyś kobietę był bardzo wierzącą osobą. Pewnego dnia jej córka zachorowała na raka. Umarła. Matka przyszła do księdza z pytaniem " dlaczego Bóg zabrał jej małą córkę?" Odpowiedź zwaliła ją z nóg. " Bóg tak postanowił a to doświadczenie jeszcze tylko wzmocni twoją wiarę". Odwróciła się od Boga. Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Pieprzna 5 471 Napisano 13 Lutego 2023 1 minutę temu, Lili ♡ napisał: Tylko uważajcie, bo potrafię też namieszać u innych więc z tym wyśmiewaniem to ostrożnie 😌 O proszę, już mamy destrukcyjny wpływ. 1 Lili ♡ zareagowało na to Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Merkana 479 Napisano 13 Lutego 2023 13 minut temu, KapitanJackSparrow napisał: Nigdzie tyle się o tobie nie dowiedziałem jak teraz Jeszcze wiele rzeczy o mnie nie wiesz. Mało kto wie. Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Lili ♡ 1 084 Napisano 13 Lutego 2023 9 minut temu, Pieprzna napisał: To nie strach o tym decyduje. Dobrze, rób jak uważasz, masz wolną wolę. Gdyby coś się działo złego, daj znać. Luz, jestem rozważna mimo wszystko. Dlatego np nie rozkładam sama tarota. Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Lili ♡ 1 084 Napisano 13 Lutego 2023 2 minuty temu, Pieprzna napisał: O proszę, już mamy destrukcyjny wpływ. Proszę Cie... Przecież nikomu krzywdy bym nie zrobiła. Tak sobie napisałam, a jak już na kogoś chce wpłynąć, to tylko z dobrymi i czystymi intencjami. Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
KapitanJackSparrow 3 767 Napisano 13 Lutego 2023 1 minutę temu, Merkana napisał: Jeszcze wiele rzeczy o mnie nie wiesz. Mało kto wie. O tak potwierdzam w zasadzie o Alsie jedynie słyszałem. A on chwalił się żes nie ostatnia zdaje się hehe 1 Merkana zareagowało na to Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Pieprzna 5 471 Napisano 13 Lutego 2023 2 minuty temu, Merkana napisał: Tylko powtarzasz. Mi religia nie jest do niczego potrzebna a straszenie piekłem jest słabe. Spotkałam kiedyś kobietę był bardzo wierzącą osobą. Pewnego dnia jej córka zachorowała na raka. Umarła. Matka przyszła do księdza z pytaniem " dlaczego Bóg zabrał jej małą córkę?" Odpowiedź zwaliła ją z nóg. " Bóg tak postanowił a to doświadczenie jeszcze tylko wzmocni twoją wiarę". Odwróciła się od Boga. Niemówienie o piekle jest słabe. Oczywiście lepiej jest wysławiać miłość i dobroć Boga, ale trzeba przedstawiać całość a nie ułamek świata duchowego. Nie ona pierwsza i nie ostatnia, która wierzyła nie na dobre i na złe. Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Gość2 Napisano 13 Lutego 2023 1 minutę temu, Pieprzna napisał: A ty skąd oświecenia dostąpiłeś? Nie zindoktrynował cię ktoś przypadkiem? Przypadkiem nie, celowo zacząłem zgłębiać tajniki wiary i po przanalizowaniu Biblii doszedłem do wniosku, że to wszystko bajki wymyślone przez KK w celu ogłupienia, zastraszenia i wykorzystania ludzi. Niestety cywilizacja poszła naprzód i nie da się już straszyć ludzi piekłem i obietnicami raju w niebie. Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
KapitanJackSparrow 3 767 Napisano 13 Lutego 2023 16 minut temu, Pieprzna napisał: Ale się nie wypisałeś? Po co. Bóg jest wszechwiedzący. Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Pieprzna 5 471 Napisano 13 Lutego 2023 1 minutę temu, Lili ♡ napisał: Proszę Cie... Przecież nikomu krzywdy bym nie zrobiła. Tak sobie napisałam, a jak już na kogoś chce wpłynąć, to tylko z dobrymi i czystymi intencjami. Ja nie wiem czy żartujesz skoro tak cię to wciągnęło. A że jesteś zdolna do różnych rzeczy pod wpływem negatywnych emocji to wiem z naszych dawnych rozmów. No chyba, że nowe praktyki nastawiły cię pozytywnie. Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Pieprzna 5 471 Napisano 13 Lutego 2023 2 minuty temu, KapitanJackSparrow napisał: Po co. Bóg jest wszechwiedzący. To skoro jesteś jeszcze oficjalnie katolikiem, to mogę legalnie na tobie stosować uczynki miłosierne względem duszy. I co do reszty to samo. Grzeszących upominać, nieumiejętnych pouczać... No i vice versa 😅 1 KapitanJackSparrow zareagowało na to Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach