gość Napisano 7 Lutego 2023 4 minuty temu, Maryyyś napisał: leki Znowu leki😁👅😶🌫️ Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Gość2 Napisano 7 Lutego 2023 8 minut temu, Lili ♡ napisał: Wybacz, o tej porze juz mogę mylnie kojarzyć. Spoko, a jak Ci idzie nauka? Jakby cuś i wzywaliby rodziców na wywiadówkę to mogę pójść w zastępstwie Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Maryyyś 1 615 Napisano 7 Lutego 2023 3 minuty temu, Gość2 napisał: Taaa, z zakręconym rogiem Owce nie mająO rogów! 😱 Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Gość2 Napisano 7 Lutego 2023 6 minut temu, Maryyyś napisał: Czyli jak? Ze od północy znowu kopciuszek? 😂 Tak, ale tylko do połowy, reszta dynia 😎 Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Gość2 Napisano 7 Lutego 2023 1 minutę temu, Maryyyś napisał: Owce nie mająO rogów! 😱 Ale ja jestem czarna oryginalna somalijska! Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Gość2 Napisano 7 Lutego 2023 No i się dziewczę spłoszyło, nie bój się Abra, my nie jesteśmy tacy straszni Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Maryyyś 1 615 Napisano 7 Lutego 2023 2 minuty temu, Gość2 napisał: Ale ja jestem czarna oryginalna somalijska! Te tym bardziej nie mają! 😂 Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Maryyyś 1 615 Napisano 7 Lutego 2023 (edytowany) 19 minut temu, Gość2 napisał: Ale ja jestem czarna oryginalna somalijska! 😂 Sorry, powtórka. Teraz miało być: Poszli dziedzi grzecznie spać. Bardzo ładnie! 🙂 Edytowano 7 Lutego 2023 przez Maryyyś Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Lili ♡ 1 084 Napisano 7 Lutego 2023 32 minuty temu, Maryyyś napisał: Szczerze polecam. Wybierz jakiś lekki spektakl. Jak znajdę czas i będzie coś fajnego, to chyba się skuszę 🙂 Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
KapitanJackSparrow 3 767 Napisano 7 Lutego 2023 48 minut temu, Lili ♡ napisał: Tzn mi chodziło, że dla dorosłych, a nie dla dzieci. W sensie nie jakaś bajka, a normalna sztuka. Nie koniecznie 18+ 😜 O teatr jest super. Uwielbiam, a z znanymi aktorami z TV to już w ogóle. Na Klimakterium se idź poplaczesz się że śmiechu Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Gość2 Napisano 7 Lutego 2023 2 minuty temu, Maryyyś napisał: Te tym bardziej nie mają! 😂 Ta czarna, jedna ma! Wszyscy już w łóżkach czy na privie? Spokojnej nocy 🙂 Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Lili ♡ 1 084 Napisano 7 Lutego 2023 26 minut temu, Gość2 napisał: Spoko, a jak Ci idzie nauka? Jakby cuś i wzywaliby rodziców na wywiadówkę to mogę pójść w zastępstwie Ok, ale karę w razie potrzeby też dostanę? 😏 Nauka dobrze, lata ściągania się przydały, i teraz sesja (która aktualnie trwa) zaliczona w większości na 5. 1 Maryyyś zareagowało na to Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
KapitanJackSparrow 3 767 Napisano 7 Lutego 2023 6 minut temu, Maryyyś napisał: 😂 Sorry, powtórka. Teraz miało być: Poszli dziedzi grzecznie spać. Bardzo ładnie! 🙂 Nic z tego biustów na dobranoc nie widzieli Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Maryyyś 1 615 Napisano 7 Lutego 2023 Przed chwilą, KapitanJackSparrow napisał: Nic z tego biustów na dobranoc nie widzieli I nie zobaczO dopóki nie kupiO anteny satelitarnej.... Była kiedyś taką reklama 😂 1 Pieprzna zareagowało na to Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
KapitanJackSparrow 3 767 Napisano 7 Lutego 2023 O myślałem myślałem i wymyśliłem nie Magda a Maybe do mnie pisze z gościa. Ona jedna waliła mi tam takie kwiatki jak teraz lecą z gościa. Hehe. Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Abra 231 Napisano 7 Lutego 2023 5 minut temu, KapitanJackSparrow napisał: O teatr jest super. Uwielbiam, a z znanymi aktorami z TV to już w ogóle. Na Klimakterium se idź poplaczesz się że śmiechu Byłam w sobotę na Klimakterium. Potwierdzam - można się pośmiać. Polecam. 1 KapitanJackSparrow zareagowało na to Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Pieprzna 5 471 Napisano 7 Lutego 2023 Przed chwilą, Maryyyś napisał: I nie zobaczO dopóki nie kupiO anteny satelitarnej.... Była kiedyś taką reklama 😂 Pierwsza reklama, którą kojarzę z dzieciństwa. Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Lili ♡ 1 084 Napisano 7 Lutego 2023 6 minut temu, KapitanJackSparrow napisał: O teatr jest super. Uwielbiam, a z znanymi aktorami z TV to już w ogóle. Na Klimakterium se idź poplaczesz się że śmiechu No właśnie gdybym miała iść to na taki ze sławnymi aktorami. Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Lili ♡ 1 084 Napisano 7 Lutego 2023 2 minuty temu, KapitanJackSparrow napisał: O myślałem myślałem i wymyśliłem nie Magda a Maybe do mnie pisze z gościa. Ona jedna waliła mi tam takie kwiatki jak teraz lecą z gościa. Hehe. Nie sądzę, gdyby to była Maybe to by admin dał info in public Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
KapitanJackSparrow 3 767 Napisano 7 Lutego 2023 2 minuty temu, Pieprzna napisał: Pierwsza reklama, którą kojarzę z dzieciństwa. Pierwsza to była prusakolep chyba 😅 Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Maryyyś 1 615 Napisano 7 Lutego 2023 2 minuty temu, Pieprzna napisał: Pierwsza reklama, którą kojarzę z dzieciństwa. No, stare czasy 😁 Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
KapitanJackSparrow 3 767 Napisano 7 Lutego 2023 1 minutę temu, Lili ♡ napisał: No właśnie gdybym miała iść to na taki ze sławnymi aktorami. No u was to chyba nie problem. Jeżdżą po całej Polsce z tym przedstawieniem od lat Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Maryyyś 1 615 Napisano 7 Lutego 2023 1 minutę temu, KapitanJackSparrow napisał: Pierwsza to była prusakolep chyba 😅 A ociec prac i always? Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
KapitanJackSparrow 3 767 Napisano 7 Lutego 2023 (edytowany) Bilety rozprowadzane są przez agencję. Niekoniecznie znajdziesz to w teatrze swoim Edytowano 7 Lutego 2023 przez KapitanJackSparrow Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
KapitanJackSparrow 3 767 Napisano 7 Lutego 2023 1 minutę temu, Maryyyś napisał: A ociec prac i always? Potem potem 😅 wstyd mi że to pamiętam 😁 Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach