Pieprzna 5 471 Napisano 21 Stycznia 2023 8 minut temu, KapitanJackSparrow napisał: A wiesz liczę że nasze wojsko było by witane jako wybawcy z otwartymi udami 😁 Jesteś bliski najszybszej dymisji w historii. 1 KapitanJackSparrow zareagowało na to Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Aco 3 042 Napisano 21 Stycznia 2023 52 minuty temu, ***** *** napisał: Umiem zrobić bałwana, nadam się? Oczywiście. Ale ceny bałwanów poszybowały w górę z uwagi na ceny surowców (węgiel, marchew) co automatycznie podnosi koszty produkcji, a to jak wiadomo będzie rzutowało na cenę zbytu. Z bałwanami ogólnie trzeba krótko, żeby ich za bardzo nie rozpuścić😁 1 Pieprzna zareagowało na to Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
gość Napisano 21 Stycznia 2023 52 minuty temu, Pieprzna napisał: Nie oglądam już Wiadomości na jedynce, bo mnie nudzą i irytują. Wiesz co? Może spróbuj słuchać na słuchawkach? Na prawej Wiadomości TVP1 a na lewej TVN24. Tylko kolejności nie pomyl, bo to istotne😁 Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
KapitanJackSparrow 3 767 Napisano 21 Stycznia 2023 16 minut temu, Pieprzna napisał: Jesteś bliski najszybszej dymisji w historii. Liczyłem że jazda na ruska to wybrany element waszej doktryny hehe Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Pieprzna 5 471 Napisano 21 Stycznia 2023 2 minuty temu, KapitanJackSparrow napisał: Liczyłem że jazda na ruska to wybrany element waszej doktryny hehe W sposób cywilizowany. Najpierw dobrobyt, potem ich wdzięczność 😉 Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Pieprzna 5 471 Napisano 21 Stycznia 2023 19 minut temu, gość napisał: Wiesz co? Może spróbuj słuchać na słuchawkach? Na prawej Wiadomości TVP1 a na lewej TVN24. Tylko kolejności nie pomyl, bo to istotne😁 Ale, żeby mi śmierci życzyć to już przesada 😴 Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Pieprzna 5 471 Napisano 21 Stycznia 2023 1 godzinę temu, ***** *** napisał: Może jeszcze będą z Ciebie ludzie Ale wszystko z moim genomem ok, jest ludzki 😄 1 godzinę temu, ***** *** napisał: Sprzeciw! Zbyt wiele negatywnych konotacji z największymi partiami Ja tam idę dla korzyści i uczciwie stawiam sprawę 😎 1 godzinę temu, ***** *** napisał: A to ja dziękuję i wypisuję się z takiej partii No cóż, fama głosi, że trzymam facetów na forum łańcuchami, ale w sprawie partyjnej mogę ci odpuścić. Wszakże pod jednym warunkiem - składki członkowskie zostają u mnie 😁 Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
KapitanJackSparrow 3 767 Napisano 21 Stycznia 2023 (edytowany) 1 godzinę temu, ***** *** napisał: Tyż! i nie tylko Ze mnie będzie ci ciężko bo niespotykanie gorący jestem od środka , przez co lepienie lipne jest Edytowano 21 Stycznia 2023 przez KapitanJackSparrow Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
gość Napisano 21 Stycznia 2023 3 minuty temu, Pieprzna napisał: Ale, żeby mi śmierci życzyć to już przesada 😴 No co Ty! To był zestaw przykładowy🙀😁 Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
gość Napisano 21 Stycznia 2023 6 minut temu, Pieprzna napisał: Ale wszystko z moim genomem ok, jest ludzki 😄 Ja tam idę dla korzyści i uczciwie stawiam sprawę 😎 No cóż, fama głosi, że trzymam facetów na forum łańcuchami, ale w sprawie partyjnej mogę ci odpuścić. Wszakże pod jednym warunkiem - składki członkowskie zostają u mnie 😁 Czy to prawda, że płacisz facetom po 10000zł za pisanie z Tobą?😁😂🤣 Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Aco 3 042 Napisano 21 Stycznia 2023 1 godzinę temu, Pieprzna napisał: Czy pracodawca zapewnia dojazd do pracy i posiłki regeneracyjne? A gdzie to osiedle powstanie? Polankę już zagospodarowali 😄 Pracodawca zobowiązuje się do zapewnienia pracownikom przejazdów w te i nazad Gorące napoje, wyżywienie i relaks. W skład relaksu wchodzą. Grzańce, sauna koedukacyjna, masaże autorskie w parach mieszanych, medytacja dla par w odosobnieniu. Pamiętajcie, że liczy się satysfakcja i odprężenie, po ciężkim dniu. Dlatego w trosce o Wasze dobro możecie zmieniać się w parach do momentu uzyskania największego odprężenia. 1 1 Pieprzna i KapitanJackSparrow zareagowały na to Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Pieprzna 5 471 Napisano 21 Stycznia 2023 1 minutę temu, Aco napisał: Pracodawca zobowiązuje się do zapewnienia pracownikom przejazdów w te i nazad Gorące napoje, wyżywienie i relaks. W skład relaksu wchodzą. Grzańce, sauna koedukacyjna, masaże autorskie w parach mieszanych, medytacja dla par w odosobnieniu. Pamiętajcie, że liczy się satysfakcja i odprężenie, po ciężkim dniu. Dlatego w trosce o Wasze dobro możecie zmieniać się w parach do momentu uzyskania największego odprężenia. Jak mnie się ta robota podoba... Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
gość Napisano 21 Stycznia 2023 4 minuty temu, Pieprzna napisał: Jak mnie się ta robota podoba... Swingersi w PL to nic nowego 😁 Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Aco 3 042 Napisano 21 Stycznia 2023 1 minutę temu, Pieprzna napisał: Jak mnie się ta robota podoba... Cieszy mnie to. Dlatego proszę nie zwlekać i jak najszybciej wysłać swoje CV (procedury), a wczesnym rankiem widzę Panią na rozmowie kwalifikacyjnej, gdzie zostaną omówione szczegóły, szkolenie BHP i szereg innych przyjemności 😉 1 Pieprzna zareagowało na to Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Pieprzna 5 471 Napisano 21 Stycznia 2023 24 minuty temu, Aco napisał: wysłać swoje CV Kurcze, trochę mało inżynierskie to moje CV, ale zaryzykuję... Spoiler 2 1 BrakLoginu, KapitanJackSparrow i Aco zareagowały na to Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
KapitanJackSparrow 3 767 Napisano 21 Stycznia 2023 14 minut temu, Pieprzna napisał: Kurcze, trochę mało inżynierskie to moje CV, ale zaryzykuję... Odkryj ukrytą treść Podziwiam że ci się chciało Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Pieprzna 5 471 Napisano 21 Stycznia 2023 4 minuty temu, KapitanJackSparrow napisał: Podziwiam że ci się chciało W automacie szybko idzie a dzisiaj mam luźny dzień 😉 Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Pieprzna 5 471 Napisano 21 Stycznia 2023 52 minuty temu, gość napisał: Czy to prawda, że płacisz facetom po 10000zł za pisanie z Tobą?😁😂🤣 Hahaha, to pewnie na 500plus się tak dorobiłam 😂 Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Pieprzna 5 471 Napisano 21 Stycznia 2023 46 minut temu, gość napisał: Swingersi w PL to nic nowego 😁 Tak, tak, dancing to nie jest nowy wynalazek. Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Jacennty 2 950 Napisano 21 Stycznia 2023 2 godziny temu, Pieprzna napisał: Zapomniałam o @Jacentym, który będzie zarządzał wygraną z totolotka jako Minister Finansów 😁 Wolałbym zostać Ministrem Sprawiedliwości ale jak się nie da to trudno.Już miałem plany jak uzyskać pieniądze na rozbudowę zakładów karnych i innych miejsc odosobnienia ponieważ już wkrótce będą bardzo potrzebne. 2 KapitanJackSparrow i Pieprzna zareagowały na to Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Aco 3 042 Napisano 21 Stycznia 2023 28 minut temu, Pieprzna napisał: Kurcze, trochę mało inżynierskie to moje CV, ale zaryzykuję... Ukryj treść Biere Cię 1 Pieprzna zareagowało na to Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
KapitanJackSparrow 3 767 Napisano 21 Stycznia 2023 8 minut temu, Pieprzna napisał: W automacie szybko idzie a dzisiaj mam luźny dzień 😉 Mówisz jakbyś pranie w Polarze robiła 2 Aco i Pieprzna zareagowały na to Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
KapitanJackSparrow 3 767 Napisano 21 Stycznia 2023 3 minuty temu, Jacenty napisał: Wolałbym zostać Ministrem Sprawiedliwości ale jak się nie da to trudno.Już miałem plany jak uzyskać pieniądze na rozbudowę zakładów karnych i innych miejsc odosobnienia ponieważ już wkrótce będą bardzo potrzebne. Tylko naszego Premiera Kliki oszczedź hehe 2 Jacennty i Pieprzna zareagowały na to Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Aco 3 042 Napisano 21 Stycznia 2023 1 minutę temu, KapitanJackSparrow napisał: Mówisz jakbyś pranie w Polarze robiła We Frani😁 Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
KapitanJackSparrow 3 767 Napisano 21 Stycznia 2023 1 minutę temu, Aco napisał: We Frani😁 No te marki się wybiły na tle innych w czasach minionych hehe Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach