gość Napisano 21 Stycznia 2023 5 minut temu, ***** *** napisał: Umiem zrobić bałwana, nadam się? Od dawna trenujesz?😁 Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Pieprzna 5 471 Napisano 21 Stycznia 2023 6 minut temu, ***** *** napisał: Umiem zrobić bałwana, nadam się? Wykończeniówka i dekoracje zaś potem, psze pana. Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
KapitanJackSparrow 3 767 Napisano 21 Stycznia 2023 3 minuty temu, KapitanJackSparrow napisał: e i tak nie oglądam bo faktycznie nie daje się oglądać tych spolaryzowanych mediów Liczę @Pieprznaże w geście solidarności porzucisz swoje ubrabrane w szitcie media Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
***** *** Napisano 21 Stycznia 2023 7 minut temu, KapitanJackSparrow napisał: A z czego umiesz? Z siebie tyż?😅 Tyż! i nie tylko Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Pieprzna 5 471 Napisano 21 Stycznia 2023 4 minuty temu, KapitanJackSparrow napisał: Liczę @Pieprznaże w geście solidarności porzucisz swoje ubrabrane w szitcie media Nie oglądam już Wiadomości na jedynce, bo mnie nudzą i irytują. 3 KapitanJackSparrow, Aco i Bledny zareagowały na to Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
KapitanJackSparrow 3 767 Napisano 21 Stycznia 2023 2 minuty temu, Pieprzna napisał: Nie oglądam już Wiadomości na jedynce, bo mnie nudzą i irytują. Musimy stworzyć nową partię usuwając sprawiedliwie oszołomów po obu stronach, choć ciężko będzie bo u was jakby więcej ich 😁 1 1 Aco i Pieprzna zareagowały na to Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
gość Napisano 21 Stycznia 2023 1 godzinę temu, Pieprzna napisał: O 22.00 na TVP 3 😀 To ja akonto wygranej, piosenkę zadedykuję😁 Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Pieprzna 5 471 Napisano 21 Stycznia 2023 Przed chwilą, KapitanJackSparrow napisał: Musimy stworzyć nową partię usuwając sprawiedliwie oszołomów po obu stronach, choć ciężko będzie bo u was jakby więcej ich 😁 U was więcej gupków 😁 Żeby uczciwie powiedzieć wyborcom o co nam chodzi, nazwa partii będzie brzmieć...tak, tak, proszę państwa - Klika! 🤣 Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
***** *** Napisano 21 Stycznia 2023 5 minut temu, Pieprzna napisał: Nie oglądam już Wiadomości na jedynce, bo mnie nudzą i irytują. Może jeszcze będą z Ciebie ludzie Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
***** *** Napisano 21 Stycznia 2023 3 minuty temu, Pieprzna napisał: Żeby uczciwie powiedzieć wyborcom o co nam chodzi, nazwa partii będzie brzmieć...tak, tak, proszę państwa - Klika! 🤣 Sprzeciw! Zbyt wiele negatywnych konotacji z największymi partiami Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Pieprzna 5 471 Napisano 21 Stycznia 2023 Desygnuję @Aco na Ministra Budownictwa.@KapitanJackSparrow Minister Rozrodu Narodowego, @Maryyyś Ministra Sprawiedliwości (ten groch musi w końcu trafić do Kodeksu Karnego), @Nafto Chłopiec Minister Administracji, @BrakLoginu Minister Cyfryzacji. Gość pisze w językach obcych więc damy go do Ministerstwa Spraw Zagranicznych. Gwiazdkowego zsyłam do ambasady na terenie Białorusi 🤣 @Bledny na prezydenta (ma już doświadczeniew objeżdżaniu kraju jak Dudobus), bo Pierwsza Dama @Helenka Zy będzie najlepszą wizytówką kraju. Pisałam ja - premierka 😎 1 2 Bledny, Aco i BrakLoginu zareagowały na to Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
***** *** Napisano 21 Stycznia 2023 3 minuty temu, Pieprzna napisał: Gwiazdkowego zsyłam do ambasady na terenie Białorusi A to ja dziękuję i wypisuję się z takiej partii Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Pieprzna 5 471 Napisano 21 Stycznia 2023 Zapomniałam o @Jacentym, który będzie zarządzał wygraną z totolotka jako Minister Finansów 😁 1 Jacennty zareagowało na to Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
KapitanJackSparrow 3 767 Napisano 21 Stycznia 2023 3 minuty temu, Pieprzna napisał: Desygnuję @Aco na Ministra Budownictwa.@KapitanJackSparrow Minister Rozrodu Narodowego, @Maryyyś Ministra Sprawiedliwości (ten groch musi w końcu trafić do Kodeksu Karnego), @Nafto Chłopiec Minister Administracji, @BrakLoginu Minister Cyfryzacji. Gość pisze w językach obcych więc damy go do Ministerstwa Spraw Zagranicznych. Gwiazdkowego zsyłam do ambasady na terenie Białorusi 🤣 @Bledny na prezydenta (ma już doświadczeniew objeżdżaniu kraju jak Dudobus), bo Pierwsza Dama @Helenka Zy będzie najlepszą wizytówką kraju. Pisałam ja - premierka 😎 Wszyscy mają poważne funkcje tylko ja byle jaką 😩 a o hotelu i nimfomankach nie wspomnę 3 Bledny, Pieprzna i Aco zareagowały na to Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Pieprzna 5 471 Napisano 21 Stycznia 2023 Przed chwilą, KapitanJackSparrow napisał: Wszyscy mają poważne funkcje tylko ja byle jaką 😩 a o hotelu i nimfomankach nie wspomnę Poprawa dzietności to najpoważniejsze zadanie!!! Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Pieprzna 5 471 Napisano 21 Stycznia 2023 Nie wiem kto to jest, ale @goracukru ma zadatki na Ministra Rolnictwa. Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
KapitanJackSparrow 3 767 Napisano 21 Stycznia 2023 Hasło wyborcze Klika nie tyka heretyka 😁 Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Pieprzna 5 471 Napisano 21 Stycznia 2023 3 minuty temu, KapitanJackSparrow napisał: Hasło wyborcze Klika nie tyka heretyka 😁 Nad programem musimy jeszcze popracować. Jedno jest pewne - każdemu obywatelowi należy się igloo. Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
KapitanJackSparrow 3 767 Napisano 21 Stycznia 2023 Brakuje ci ministra wojny ja nim będę okej? Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Pieprzna 5 471 Napisano 21 Stycznia 2023 1 minutę temu, KapitanJackSparrow napisał: Brakuje ci ministra wojny ja nim będę okej? Masz kwalifikacje pirackie, ok. Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
KapitanJackSparrow 3 767 Napisano 21 Stycznia 2023 Gdybyśmy połączyli dwa ministerstwa wojny i rozrodu to mam gotowy program najazd na wschodnie rubieże i zwiększenie dzietności wśród tamtejszej populacji 1 Jacennty zareagowało na to Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Pieprzna 5 471 Napisano 21 Stycznia 2023 1 minutę temu, KapitanJackSparrow napisał: Gdybyśmy połączyli dwa ministerstwa wojny i rozrodu to mam gotowy program najazd na wschodnie rubieże i zwiększenie dzietności wśród tamtejszej populacji Dlaczego źle mi się kojarzy twój wpis. Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
KapitanJackSparrow 3 767 Napisano 21 Stycznia 2023 Którą włączamy do naszego kraju no bo naturalne były nasze Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
KapitanJackSparrow 3 767 Napisano 21 Stycznia 2023 Przed chwilą, Pieprzna napisał: Dlaczego źle mi się kojarzy twój wpis. Bo jest odpowiedzią na wschodnie brednie Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
KapitanJackSparrow 3 767 Napisano 21 Stycznia 2023 A wiesz liczę że nasze wojsko było by witane jako wybawcy z otwartymi udami 😁 Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach