Pieprzna 5 471 Napisano 15 Stycznia 2023 4 minuty temu, Bledny napisał: Ahaaaa Its miiii 😂 A co pan Błędny będzie jadł w trasie? Kurczaki z rożna, grochówki z kotła, czy hamburgiery? Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Nafto Chłopiec 1 277 Napisano 15 Stycznia 2023 1 minutę temu, Pieprzna napisał: Podoba mi się ten przepis, musimy wypróbować! Nam strasznie klejące ciasto wyszło, ledwo od blatu je oderwaliśmy Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Bledny 2 397 Napisano 15 Stycznia 2023 1 minutę temu, Pieprzna napisał: A co pan Błędny będzie jadł w trasie? Kurczaki z rożna, grochówki z kotła, czy hamburgiery? Wypije rano kawę z Helą, później zjem kanapkę z łososiem. Następna jakoś w okolicy Wrocławia. W międzyczasie late na stacji 😁 Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Bledny 2 397 Napisano 15 Stycznia 2023 Później czeka mnie tydzień z kebabami, hamburgerami i innymi takimi 😁 Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Pieprzna 5 471 Napisano 15 Stycznia 2023 10 minut temu, Nafto Chłopiec napisał: Nam strasznie klejące ciasto wyszło, ledwo od blatu je oderwaliśmy Za krótko wyrabiane. Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Pieprzna 5 471 Napisano 15 Stycznia 2023 6 minut temu, Bledny napisał: Później czeka mnie tydzień z kebabami, hamburgerami i innymi takimi 😁 Ojojoj. Trzeba poprosić @Nafto Chłopiec żeby ci coś wysłał do paczkomatu 😄 Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Bledny 2 397 Napisano 15 Stycznia 2023 1 minutę temu, Pieprzna napisał: Ojojoj. Trzeba poprosić @Nafto Chłopiec żeby ci coś wysłał do paczkomatu 😄 Pączka? Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Maryyyś 1 615 Napisano 15 Stycznia 2023 23 godziny temu, Z g r e d napisał: Po co mam kłamać. Zgred się sypie i tyle w temacie. Ale miło powitać w tym nowym roku. Może być? 😉 No to cho, Zgrdziku, poskładamy Cię! 🙂 Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Pieprzna 5 471 Napisano 15 Stycznia 2023 5 minut temu, Bledny napisał: Pączka? A czy wymyślono już pączkomaty 🤔 Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Pieprzna 5 471 Napisano 15 Stycznia 2023 Przed chwilą, Maryyyś napisał: No to cho, Zgrdziku, poskładamy Cię! 🙂 Nie wiem jak u ciebie (stara) Maryś, ale poskładać kogoś w języku młodzieżowym nie oznaczało nic dobrego 😄 Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Bledny 2 397 Napisano 15 Stycznia 2023 3 minuty temu, Pieprzna napisał: A czy wymyślono już pączkomaty 🤔 Ale mega pomysł !!!!😲 Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Pieprzna 5 471 Napisano 15 Stycznia 2023 Przed chwilą, Bledny napisał: Ale mega pomysł !!!!😲 Robimy byznes. Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Bledny 2 397 Napisano 15 Stycznia 2023 6 minut temu, Pieprzna napisał: Robimy byznes. Ty robisz paczki a ja je zjadam? 😊 Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
gość Napisano 15 Stycznia 2023 31 minut temu, Bledny napisał: kanapkę z łososiem Jedna kanapka na dwóch?😲 Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Pieprzna 5 471 Napisano 15 Stycznia 2023 2 minuty temu, Bledny napisał: Ty robisz paczki a ja je zjadam? 😊 Spakować paczkę dałabym radę, ale na smażeniu pączków się nie znam. Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Bledny 2 397 Napisano 15 Stycznia 2023 1 minutę temu, gość napisał: Jedna kanapka na dwóch?😲 Dwie na jednego 😁 1 KapitanJackSparrow zareagowało na to Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Bledny 2 397 Napisano 15 Stycznia 2023 Przed chwilą, Pieprzna napisał: Spakować paczkę dałabym radę, ale na smażeniu pączków się nie znam. Hmmmmm Jakos marnie widzę nasz biznes 😁 Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
gość Napisano 15 Stycznia 2023 15 minut temu, Pieprzna napisał: A czy wymyślono już pączkomaty 🤔 15 minut temu, Pieprzna napisał: A czy wymyślono już pączkomaty 🤔 Super pomysł🙂. Niech ktoś jeszcze wymyśli plackomaty do placków ziemniaczanych😁 Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Maryyyś 1 615 Napisano 15 Stycznia 2023 20 minut temu, Pieprzna napisał: Nie wiem jak u ciebie (stara) Maryś, ale poskładać kogoś w języku młodzieżowym nie oznaczało nic dobrego 😄 W staro- języku, pisze. poskładamy =naprawimy 😉 Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
gość Napisano 15 Stycznia 2023 8 minut temu, Bledny napisał: Dwie na jednego 😁 Znaczy się, łosoś będzie najedzony?😁 Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Pieprzna 5 471 Napisano 15 Stycznia 2023 7 minut temu, gość napisał: Super pomysł🙂. Niech ktoś jeszcze wymyśli plackomaty do placków ziemniaczanych😁 W takich maszynach bałabym się o sterylność 🙄 Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Maryyyś 1 615 Napisano 15 Stycznia 2023 U mnie się kończy dusić indyk z warzywami, dużo warzywek, choć z mrożonych. Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Pieprzna 5 471 Napisano 15 Stycznia 2023 1 minutę temu, Maryyyś napisał: W staro- języku, pisze. poskładamy =naprawimy 😉 Starocerkiewnosłowiański, tak, tak. Onemu trzeba myślenie naprawić. Chyba masz nawet kwalifikacje do tego. Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Maryyyś 1 615 Napisano 15 Stycznia 2023 2 minuty temu, Pieprzna napisał: Starocerkiewnosłowiański, tak, tak. Onemu trzeba myślenie naprawić. Chyba masz nawet kwalifikacje do tego. Naprawie mu! 😈😁😈😈 Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Maryyyś 1 615 Napisano 15 Stycznia 2023 14 minut temu, Bledny napisał: Dwie na jednego 😁 Z rukolą? Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach