Pieprzna 5 474 Napisano 11 Stycznia 2023 5 minut temu, Bledny napisał: Łona paczy 😁 Ale jeszcze nie teraz bo teraz kupuje kebaba for miiii 🥰. A ja wciągnęłam naleśnika z sosem bolońskim polanego sosem czosnkowym. Niestety tylko jedna sztuka 😔 1 Aco zareagowało na to Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Bledny 2 397 Napisano 11 Stycznia 2023 Przed chwilą, Pieprzna napisał: O ile butan powstaje z gnicia starych butów... Raczej nie 😁 Powstaje z tego co zjesz tylko jakie proporcje, jaka dieta? Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Pieprzna 5 474 Napisano 11 Stycznia 2023 2 minuty temu, Bledny napisał: Raczej nie 😁 Powstaje z tego co zjesz tylko jakie proporcje, jaka dieta? Cytat Prawie 100% całkowitej objętości gazów to bezwonne gazy, jak azot, dwutlenek węgla, wodór, tlen, metan. Za powstawanie nieprzyjemnego zapachu gazów jelitowych odpowiadają siarkowodór, amoniak, indol, skatol, lotne kwasy tłuszczowe, które powstają wskutek fermentacji niestrawionych produktów białkowych. Jednak metan 😉 Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Nafto Chłopiec 1 279 Napisano 11 Stycznia 2023 5 minut temu, Pieprzna napisał: A ja wciągnęłam naleśnika z sosem bolońskim polanego sosem czosnkowym. Niestety tylko jedna sztuka 😔 A u mnie spaghetti, owsianka i bajgle 😎 Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Pieprzna 5 474 Napisano 11 Stycznia 2023 Przed chwilą, Nafto Chłopiec napisał: A u mnie spaghetti, owsianka i bajgle 😎 U mnie na deser będzie placek drożdżowy z makiem i kruszanką. Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
KapitanJackSparrow 3 767 Napisano 11 Stycznia 2023 (edytowany) 8 minut temu, Pieprzna napisał: O ile butan powstaje z gnicia starych butów... A propan wychodzi od pro pana? A wróć to siarkowodór chyba Edytowano 11 Stycznia 2023 przez KapitanJackSparrow 1 Bledny zareagowało na to Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Pieprzna 5 474 Napisano 11 Stycznia 2023 Przed chwilą, KapitanJackSparrow napisał: A propan wychodzi od pro pana? A pro czemu on jest? Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
KapitanJackSparrow 3 767 Napisano 11 Stycznia 2023 Przed chwilą, Pieprzna napisał: A pro czemu on jest? Pro podają źródła znaczy za. Czyli za pana 😁 Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
KapitanJackSparrow 3 767 Napisano 11 Stycznia 2023 Bry😫 Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
KapitanJackSparrow 3 767 Napisano 11 Stycznia 2023 Co za wejście z gazami 😫 Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Nafto Chłopiec 1 279 Napisano 11 Stycznia 2023 3 minuty temu, Pieprzna napisał: U mnie na deser będzie placek drożdżowy z makiem i kruszanką. Aaaa, no i drożdżówka z serem, bym zapomniał 😁 1 Pieprzna zareagowało na to Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Pieprzna 5 474 Napisano 11 Stycznia 2023 1 minutę temu, KapitanJackSparrow napisał: Co za wejście z gazami 😫 Ja to postrzegam jako gaz rozweselający 😉 1 1 KapitanJackSparrow i Bledny zareagowały na to Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Pieprzna 5 474 Napisano 11 Stycznia 2023 1 minutę temu, Nafto Chłopiec napisał: Aaaa, no i drożdżówka z serem, bym zapomniał 😁 W niedzielę biadoliłam za starymi czasami gdy można było kupić drożdżówkę seromakową a nie produkt drożdżówkopodobny. I dzisiaj Misiaczek mi taką pyszną przywiózł z nowej cukierni 🤗 On mnie chyba kocha 🤔 1 Bledny zareagowało na to Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Bledny 2 397 Napisano 11 Stycznia 2023 15 minut temu, Pieprzna napisał: A ja wciągnęłam naleśnika z sosem bolońskim polanego sosem czosnkowym. Niestety tylko jedna sztuka 😔 Jest jeszcze? 😊 Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
KapitanJackSparrow 3 767 Napisano 11 Stycznia 2023 @Pieprzna zobacz że jednak propan Ale ostrzegam że dla ludzi o mocnych nerwach 😁 Spoiler 2 Aco i Pieprzna zareagowały na to Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Bledny 2 397 Napisano 11 Stycznia 2023 2 minuty temu, Pieprzna napisał: W niedzielę biadoliłam za starymi czasami gdy można było kupić drożdżówkę seromakową a nie produkt drożdżówkopodobny. I dzisiaj Misiaczek mi taką pyszną przywiózł z nowej cukierni 🤗 On mnie chyba kocha 🤔 Liczy na gaz rozweselający 😁 Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Pieprzna 5 474 Napisano 11 Stycznia 2023 2 minuty temu, Bledny napisał: Jest jeszcze? 😊 Nie ma 😒 Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Bledny 2 397 Napisano 11 Stycznia 2023 Przed chwilą, KapitanJackSparrow napisał: @Pieprzna zobacz że jednak propan Ale ostrzegam że dla ludzi o mocnych nerwach 😁 Odkryj ukrytą treść Qrcze. Produkcja własnego gazu.😲 Jakby se doprowadził rurkę do fotela z kuchenki żonka mogłaby mu obiad ugotować po taniości 😁 2 KapitanJackSparrow i Aco zareagowały na to Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Pieprzna 5 474 Napisano 11 Stycznia 2023 2 minuty temu, Bledny napisał: Liczy na gaz rozweselający 😁 Ma go ode mnie w nadmiarze 😝🤪🙊 1 Bledny zareagowało na to Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Nafto Chłopiec 1 279 Napisano 11 Stycznia 2023 5 minut temu, Pieprzna napisał: W niedzielę biadoliłam za starymi czasami gdy można było kupić drożdżówkę seromakową a nie produkt drożdżówkopodobny. I dzisiaj Misiaczek mi taką pyszną przywiózł z nowej cukierni 🤗 On mnie chyba kocha 🤔 Moja mi też z raz kebsa przywiozła. Szkoda tylko że pomyliła kurczaka z wołowiną 😴 Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Bledny 2 397 Napisano 11 Stycznia 2023 Przed chwilą, Pieprzna napisał: Nie ma 😒 Yhhhhh. Się zalapie na następnego 😁 Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Pieprzna 5 474 Napisano 11 Stycznia 2023 1 minutę temu, Bledny napisał: Qrcze. Produkcja własnego gazu.😲 Jakby se doprowadził rurkę do fotela z kuchenki żonka mogłaby mu obiad ugotować po taniości 😁 To w naszym domu ja musiałabym siedzieć w fotelu 🤭 2 Aco i Bledny zareagowały na to Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Bledny 2 397 Napisano 11 Stycznia 2023 Przed chwilą, Nafto Chłopiec napisał: Moja mi też z raz kebsa przywiozła. Szkoda tylko że pomyliła kurczaka z wołowiną 😴 Ale że wolisz kurczaka czy wołowinę? Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
KapitanJackSparrow 3 767 Napisano 11 Stycznia 2023 1 minutę temu, Bledny napisał: Qrcze. Produkcja własnego gazu.😲 Jakby se doprowadził rurkę do fotela z kuchenki żonka mogłaby mu obiad ugotować po taniości 😁 Miałem filmik z rurką chcecie? 😁 Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Pieprzna 5 474 Napisano 11 Stycznia 2023 Przed chwilą, Nafto Chłopiec napisał: Moja mi też z raz kebsa przywiozła. Szkoda tylko że pomyliła kurczaka z wołowiną 😴 Oj tam oj tam. Gest się liczy. Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach