BrakLoginu 7 532 Napisano 16 Grudnia 2022 2 minuty temu, Pieprzna napisał: Już zlikwidowano tę fabrykę bezrobotnych 😂 Ehh, a ja się łudziłem, że się załapię na jakąkolwiek robotę ehhh Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Pieprzna 5 474 Napisano 16 Grudnia 2022 2 minuty temu, BrakLoginu napisał: łudziłem Dopisz "wy" i masz robotę 😎 1 BrakLoginu zareagowało na to Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
BrakLoginu 7 532 Napisano 16 Grudnia 2022 Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Pieprzna 5 474 Napisano 16 Grudnia 2022 Kto spać nie może i w telefon patrzy Temu się w końcu rozum wykrzaczy 🤪 Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Gość w kość Napisano 17 Grudnia 2022 1 godzinę temu, Pieprzna napisał: Kto spać nie może i w telefon patrzy Temu się w końcu rozum wykrzaczy 🤪 Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
KapitanJackSparrow 3 767 Napisano 17 Grudnia 2022 7 godzin temu, Pieprzna napisał: Nie pytaj, bo to były najgorsze studia jakie można było wybrać 🤪 Już zlikwidowano tę fabrykę bezrobotnych 😂 Niech no zgadnę...filozofia 😁 a magisterium z teologii hłe hłe Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Pieprzna 5 474 Napisano 17 Grudnia 2022 9 minut temu, KapitanJackSparrow napisał: Niech no zgadnę...filozofia 😁 a magisterium z teologii hłe hłe Pudło 😛 a magistra nawet nie zrobiłam, mam licencjat. Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Nafto Chłopiec 1 279 Napisano 17 Grudnia 2022 2 godziny temu, KapitanJackSparrow napisał: Niech no zgadnę...filozofia 😁 a magisterium z teologii hłe hłe Humainstyka/Europeistyka Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Nafto Chłopiec 1 279 Napisano 17 Grudnia 2022 Ale mi facjata zmarzła na tej starówce 😅 Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Pieprzna 5 474 Napisano 17 Grudnia 2022 28 minut temu, Nafto Chłopiec napisał: Ale mi facjata zmarzła na tej starówce 😅 A co tam porabiałeś? Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Nafto Chłopiec 1 279 Napisano 17 Grudnia 2022 21 minut temu, Pieprzna napisał: A co tam porabiałeś? Pojechaliśmy na spacer i grzańca 😎 Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Pieprzna 5 474 Napisano 17 Grudnia 2022 3 minuty temu, Nafto Chłopiec napisał: Pojechaliśmy na spacer i grzańca 😎 Ja miałam spacer nieplanowany. Obeszłam 6 sklepów żeby znaleźć świeczkę w kształcie choinki i w końcu musiałam się poddać i kupić inną 😄 Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Nafto Chłopiec 1 279 Napisano 17 Grudnia 2022 7 minut temu, Pieprzna napisał: Ja miałam spacer nieplanowany. Obeszłam 6 sklepów żeby znaleźć świeczkę w kształcie choinki i w końcu musiałam się poddać i kupić inną 😄 Trzeba było złożyć zamówienie to moja by ci taką świeczkę zrobiła Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Pieprzna 5 474 Napisano 17 Grudnia 2022 3 minuty temu, Nafto Chłopiec napisał: Trzeba było złożyć zamówienie to moja by ci taką świeczkę zrobiła To taką masz artystkę-chałupniczkę? 😉 Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Nafto Chłopiec 1 279 Napisano 17 Grudnia 2022 6 minut temu, Pieprzna napisał: To taką masz artystkę-chałupniczkę? 😉 Nom. Rok temu na Święta każdemu zrobiła po świeczce i mydełku Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Pieprzna 5 474 Napisano 17 Grudnia 2022 2 minuty temu, Nafto Chłopiec napisał: Nom. Rok temu na Święta każdemu zrobiła po świeczce i mydełku Mydełka to w ogóle od jakiegoś czasu popularny temat. Nawet dla dzieciaków są takie zestawy do samodzielnego wyrobu domowego. Że o różnej maści warsztatach dla kobiet nie wspomnę. Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Jacennty 2 950 Napisano 17 Grudnia 2022 1 minutę temu, Pieprzna napisał: . Że o różnej maści warsztatach dla kobiet nie wspomnę Lepiej nie wnikać bo to pewnie jakieś sekty albo inne bojówki póki co działające pod przykrywką. Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Bledny 2 397 Napisano 17 Grudnia 2022 Dzień dobry ekipio😊 Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
MamaUK 9 Napisano 17 Grudnia 2022 16 minut temu, Nafto Chłopiec napisał: Nom. Rok temu na Święta każdemu zrobiła po świeczce i mydełku Zwykle czy zapachowe te swieczki? Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Nafto Chłopiec 1 279 Napisano 17 Grudnia 2022 18 minut temu, Pieprzna napisał: Mydełka to w ogóle od jakiegoś czasu popularny temat. Nawet dla dzieciaków są takie zestawy do samodzielnego wyrobu domowego. Że o różnej maści warsztatach dla kobiet nie wspomnę. Kupiliśmy moim siostrzenicom zestaw dla dzieci do robienia perfum i mydełek Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Nafto Chłopiec 1 279 Napisano 17 Grudnia 2022 6 minut temu, MamaUK napisał: Zwykle czy zapachowe te swieczki? Pytaj się mnie 😴 Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Pieprzna 5 474 Napisano 17 Grudnia 2022 6 minut temu, Nafto Chłopiec napisał: Pytaj się mnie 😴 Nos pocovidowy? 😜 Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
BrakLoginu 7 532 Napisano 17 Grudnia 2022 Dybry fieczór kliko Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Pieprzna 5 474 Napisano 17 Grudnia 2022 23 minuty temu, Jacenty napisał: Lepiej nie wnikać bo to pewnie jakieś sekty albo inne bojówki póki co działające pod przykrywką. Gdzie to było, że fabrykę narkotyków kamuflowali mydełkami przed właścicielem hali? Kobiety mafii? Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
BrakLoginu 7 532 Napisano 17 Grudnia 2022 Widzę, że drugi napastnik zwany dalej Bliźniokiem się pojawił 1 Bledny zareagowało na to Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach