BrakLoginu 7 532 Napisano 16 Grudnia 2022 2 minuty temu, Pieprzna napisał: Najgorsze są transfery z naszej reprezentacji do ichniej 😏 No właśnie. Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Maryyyś 1 615 Napisano 16 Grudnia 2022 35 minut temu, KapitanJackSparrow napisał: Ciekawe kto będzie bramkarzem i pogodzi się z faktem ustrzelenia mu/jej gola musi być że to będzie kobieta 😅 Wypadło że nie, gwiazdkowy! I co teraz? 😎 Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Pieprzna 5 474 Napisano 16 Grudnia 2022 Przed chwilą, KapitanJackSparrow napisał: Taka? A któż to zmienił barwy szczęścia? A któż to ostatnio biegał w koszulce z fałszywym nazwiskiem? Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
***** *** Napisano 16 Grudnia 2022 7 minut temu, KapitanJackSparrow napisał: jest godna rempra by się z nami ciachać? Za dobrego kebsa mogę się ciachać nawet z "Resztą Świata" ! Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
KapitanJackSparrow 3 767 Napisano 16 Grudnia 2022 1 minutę temu, BrakLoginu napisał: Dobrze, że Ty nie jesteś trenejro, bo kuźwa jednak bym musiał ryzykować. Chociaż w sumie z łokcia można zawsze w grze pociągnąć, a w razie jakby miał jakieś dziwne ciągoty to mogę założyć pas cnoty na tyły A widzisz coś jest na rzeczy bo Krzysztof tak atakował kobiety że mówię sobie to pewnie gay. Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
BrakLoginu 7 532 Napisano 16 Grudnia 2022 5 minut temu, ***** *** napisał: Będziesz go krył?! 😱 Kuźwa następny! Ja to chyba jednak zostanę masażystką Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
KapitanJackSparrow 3 767 Napisano 16 Grudnia 2022 3 minuty temu, Maryyyś napisał: Wypadło że nie, gwiazdkowy! I co teraz? 😎 Gwiazdkowy jakby rezerwowy chyba ⚽😁 Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
KapitanJackSparrow 3 767 Napisano 16 Grudnia 2022 Przed chwilą, BrakLoginu napisał: Kuźwa następny! Ja to chyba jednak zostanę masażystką Niee! Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
***** *** Napisano 16 Grudnia 2022 Przed chwilą, BrakLoginu napisał: Kuźwa następny! Ja to chyba jednak zostanę masażystką Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Maryyyś 1 615 Napisano 16 Grudnia 2022 12 minut temu, ***** *** napisał: A dobry, dobry. A co se będę żałował! Komu 30mln?! Poproszę pół banki 😁 Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
KapitanJackSparrow 3 767 Napisano 16 Grudnia 2022 4 minuty temu, Pieprzna napisał: A któż to ostatnio biegał w koszulce z fałszywym nazwiskiem? Jeju no przyznam się ....nie ogarniam. Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
BrakLoginu 7 532 Napisano 16 Grudnia 2022 2 minuty temu, KapitanJackSparrow napisał: A widzisz coś jest na rzeczy bo Krzysztof tak atakował kobiety że mówię sobie to pewnie gay. Ej no, niech sobie będzie kim chce, a jak nim jest to ja nie chcę go kryć! Tu apel do Cię i do gwiazdkowego. No dajcie mi jakąś inną funkcję, ja wszystko zrobię dla dobra naszej drużyny, ale to "wszystko" też ma swoje granice 1 KapitanJackSparrow zareagowało na to Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
***** *** Napisano 16 Grudnia 2022 1 minutę temu, KapitanJackSparrow napisał: Gwiazdkowy jakby rezerwowy chyba ⚽😁 Strateg, szara eminencja, mogę z trybun grą kierować 😴 Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
KapitanJackSparrow 3 767 Napisano 16 Grudnia 2022 1 minutę temu, BrakLoginu napisał: Ej no, niech sobie będzie kim chce, a jak nim jest to ja nie chcę go kryć! Tu apel do Cię i do gwiazdkowego. No dajcie mi jakąś inną funkcję, ja wszystko zrobię dla dobra naszej drużyny, ale to "wszystko" też ma swoje granice Sędzia? Taki przekupiony po naszej stronie? 🤣 2 BrakLoginu i Maryyyś zareagowały na to Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Pieprzna 5 474 Napisano 16 Grudnia 2022 2 minuty temu, KapitanJackSparrow napisał: Jeju no przyznam się ....nie ogarniam. Od razu widać kto najwięcej strzałów główką trenował 😅 A to mikrofszczonsy som dla musku. 1 Maryyyś zareagowało na to Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Maryyyś 1 615 Napisano 16 Grudnia 2022 Trudno umyć krwawiącą (nadal!! 🙄) łapę, żeby se wyjąć soczewki z oczu 🤦 Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
BrakLoginu 7 532 Napisano 16 Grudnia 2022 4 minuty temu, KapitanJackSparrow napisał: Niee! I Ty przeciw mnie Brutusie?! Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Pieprzna 5 474 Napisano 16 Grudnia 2022 3 minuty temu, BrakLoginu napisał: Ej no, niech sobie będzie kim chce, a jak nim jest to ja nie chcę go kryć! Tu apel do Cię i do gwiazdkowego. No dajcie mi jakąś inną funkcję, ja wszystko zrobię dla dobra naszej drużyny, ale to "wszystko" też ma swoje granice Ty już masz doświadczenie w byciu menago więc na tym się skup. Hotele ośmiogwiazdkowe załatwiaj na zgrupowania, kontrakty reklamowe... 1 BrakLoginu zareagowało na to Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
BrakLoginu 7 532 Napisano 16 Grudnia 2022 1 minutę temu, KapitanJackSparrow napisał: Sędzia? Taki przekupiony po naszej stronie? 🤣 Sędzia, a resztę przemilczmy, ale jak coś 1 KapitanJackSparrow zareagowało na to Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Pieprzna 5 474 Napisano 16 Grudnia 2022 3 minuty temu, ***** *** napisał: Strateg, szara eminencja, mogę z trybun grą kierować 😴 Noo już to słyszę. E! Qlwa jak kopiesz? Do kapitana podaj, sieroto! Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Maryyyś 1 615 Napisano 16 Grudnia 2022 11 minut temu, ***** *** napisał: Za dobrego kebsa mogę się ciachać nawet z "Resztą Świata" ! Fujka, kebsy są takie se. Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
***** *** Napisano 16 Grudnia 2022 Przed chwilą, Pieprzna napisał: Noo już to słyszę. E! Qlwa jak kopiesz? Do kapitana podaj, sieroto! Jakbyś tam była! Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Pieprzna 5 474 Napisano 16 Grudnia 2022 3 minuty temu, Maryyyś napisał: Trudno umyć krwawiącą (nadal!! 🙄) łapę, żeby se wyjąć soczewki z oczu 🤦 No nic. W 2023 roku musimy cię wydać za mąż! Kliko i sympatycy, pomożecie? Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
KapitanJackSparrow 3 767 Napisano 16 Grudnia 2022 13 minut temu, Pieprzna napisał: 🟨🟨🟥 🤣 Co to ? Mam nadzieję że nie test ciążowy Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
BrakLoginu 7 532 Napisano 16 Grudnia 2022 2 minuty temu, Pieprzna napisał: Ty już masz doświadczenie w byciu menago więc na tym się skup. Hotele ośmiogwiazdkowe załatwiaj na zgrupowania, kontrakty reklamowe... Może i mam, ale ja bardziej od strony "artystycznej". Prawdziwa menago czyt. @4 odsłony ironii jest tylko jedna, ale obawiam się, że ona jedynie ogarnie "zioła" dla repry 1 4 odsłony ironii zareagowało na to Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach