- Niebo
- Borówka
- Szary
- Porzeczka
- Arbuz
- Truskawka
- Pomarańcz
- Banan
- Jabłko
- Szmaragd
- Czekolada
- Węgiel
-
Statystyki forum
-
Tematów9 733
-
Postów263 574
-
-
Statystyki użytkowników
-
Użytkowników983
-
Najwięcej dostępnych13 845
Najnowszy użytkownik
karolina18
Dołączył -
-
Nowe Posty
-
Przez Nafto Chłopiec · Napisano
Jak tydzień temu wysiadłem na lotnisku w Warszawie to była tragedia, mimo dużo niższej temperatury niż teraz. Myślałem że w Italii było gorąco... -
Przez Aco · Napisano
Kurfa co za skwar. Wrócilem z wakacji i powiem Wam, że ta pogoda nie jest dla mnie. Do czwartku było super. Od piątku nie da się żyć. Pozdrawiam. -
Przez Nafto Chłopiec · Napisano
Biłem się z myślami czy iść dzisiaj, ale stwierdziłem że poćwiczę nogi w domu. Wczoraj zrobiłem 7,5 km. -
-
-
Przez Gość w kość · Napisano
i dlatego nie będę narzekać! ... a mógłbym, potrafię narzekać🤨 ale to chyba taka cecha narodowa... więc nie ma czym się chwalić... ... ale to tak na marginesie, -
Przez Nafto Chłopiec · Napisano
U mnie lodówka pełna żarcia, ale nie chce mi się w kuchni ciągle stać 😅 -
Przez Nomada · Napisano
Sajgonki pycha, ilekroć wrzucasz tu jakieś jedzenie robię się głodna, jednak nie dziś. Dziś najlepiej wchodzi zimny kompot, hektolitry kompotu😂 -
-
Przez Nafto Chłopiec · Napisano
https://zapodaj.net/plik-JwP8mzpV1F Trochę gorąco, ale nie mogłem sobie darować 🤤 -
-
-
-
-
Przez Vitalinka · Napisano
hahah😄 Nooo... trochę się nawet zgadza... ...a trochę nie🙃 -
Przez KapitanJackSparrow · Napisano
Zapytałem AI jak na podstawie posiadanych informacji z forum ,jak może wyglądać Vitalinka. 😎 -
-
-
-
Przez KapitanJackSparrow · Napisano
A tu i tam mówią ci ...jest pięknie, co widziałem? Rozmaite różniste i kolorowe i piękne, i jedynym co zakłóca mi to piękno, jest myśl, że oto nagle widzę żarłacza i projekcja gaśnie -
-
-
-
Przez Vitalinka · Napisano
A to Ty nie jesteś z Karaibów? Ja jestem z Haiti, więc czuje się ok🙂 -
-
-
Najnowsze Tematy
-
