Nafto Chłopiec 1 279 Napisano 8 Sierpnia 2022 1 godzinę temu, Maryyyś napisał: Czego, synek? 😴 😂😂😂 Wycieczka zarezerwowana, teraz tylko odliczać czas do urlopu 😎 Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Maryyyś 1 615 Napisano 9 Sierpnia 2022 10 godzin temu, Nafto Chłopiec napisał: 😂😂😂 Wycieczka zarezerwowana, teraz tylko odliczać czas do urlopu 😎 Odliczam czas do końca covida, dopadł mnie. Urlop na koniec sierpnia. Dokąd wycieczka? Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Pieprzna 5 474 Napisano 9 Sierpnia 2022 9 minut temu, Maryyyś napisał: Odliczam czas do końca covida, dopadł mnie. Urlop na koniec sierpnia. Jak znosisz? Jakie plany na urlop? Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Maryyyś 1 615 Napisano 9 Sierpnia 2022 1 godzinę temu, Pieprzna napisał: Jak znosisz? Jakie plany na urlop? Jak paskudna grypę. Góry! 😁 I w domu sobie pomieszkam. Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Pieprzna 5 474 Napisano 9 Sierpnia 2022 14 minut temu, Maryyyś napisał: Jak paskudna grypę. Góry! 😁 I w domu sobie pomieszkam. Góry z pewną ekipą? 😉 Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Nafto Chłopiec 1 279 Napisano 9 Sierpnia 2022 2 godziny temu, Maryyyś napisał: Odliczam czas do końca covida, dopadł mnie. Urlop na koniec sierpnia. Dokąd wycieczka? Od trzech dni mnie łepetyna potwornie boli 🤔 Na Krecisko. Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Maryyyś 1 615 Napisano 9 Sierpnia 2022 1 godzinę temu, Pieprzna napisał: Góry z pewną ekipą? 😉 Uhm 😎 Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Maryyyś 1 615 Napisano 9 Sierpnia 2022 38 minut temu, Nafto Chłopiec napisał: Od trzech dni mnie łepetyna potwornie boli 🤔 Na Krecisko. Tylko covid!!! 😱 Zrób test. Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Nafto Chłopiec 1 279 Napisano 9 Sierpnia 2022 3 minuty temu, Maryyyś napisał: Tylko covid!!! 😱 Zrób test. Eeee tam 😴 Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Bledny 2 397 Napisano 9 Sierpnia 2022 Dzień dobry 😊 Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Bledny 2 397 Napisano 9 Sierpnia 2022 O retyyyy Na wspólnej dalej jest na antenie🤦 Przecież to leciało za czasów ... Yyyyy qwa Gessler mi się włączyła a ja nie mam pilota 😡 Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Bledny 2 397 Napisano 9 Sierpnia 2022 Na szczęście to telewizor LG a ja mam ściągniętego pilota na komórkę do niego 😁 Wyłączyłem tv 😁 Jak przyjedzie właściciel to powiem że się samo wyłączyło 😂 Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Bledny 2 397 Napisano 9 Sierpnia 2022 Nie będzie mi geslerowa psuć humoru 😊 Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Bledny 2 397 Napisano 9 Sierpnia 2022 No to co tam dzieci drogie? Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Pieprzna 5 474 Napisano 9 Sierpnia 2022 17 minut temu, Bledny napisał: No to co tam dzieci drogie? To Ty się tłumacz gdzie i komu telewizory oglądywujesz? 😉 Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Bledny 2 397 Napisano 9 Sierpnia 2022 3 minuty temu, Pieprzna napisał: To Ty się tłumacz gdzie i komu telewizory oglądywujesz? 😉 W poczekalni 😁 Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Pieprzna 5 474 Napisano 9 Sierpnia 2022 7 minut temu, Bledny napisał: W poczekalni 😁 Do lekarza? Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Bledny 2 397 Napisano 9 Sierpnia 2022 1 minutę temu, Pieprzna napisał: Do lekarza? Nie. Kończę zlecenie i obgadac mialem szczegóły 😁 Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Pieprzna 5 474 Napisano 9 Sierpnia 2022 3 minuty temu, Bledny napisał: Nie. Kończę zlecenie i obgadac mialem szczegóły 😁 Zapytałabym co to za zlecenie, ale pewnie i tak byś nie zdradził 😄 Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Maybe 4 886 Napisano 9 Sierpnia 2022 7 godzin temu, Maryyyś napisał: Odliczam czas do końca covida, dopadł mnie. Urlop na koniec sierpnia. Oj współczuję. Kuruj się! I dużo wypoczywaj. Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Aco 3 042 Napisano 9 Sierpnia 2022 3 godziny temu, Maryyyś napisał: Tylko covid!!! 😱 Zrób test. To nie musi być Covid. Tego lata jest od cholery infekcji grypopodobnych, co nie miało miejsca w latach ubiegłych. U mnie w pracy co chwilę ktoś siedzi na zwolnieniu, w rodzinie też dużo osób boryka się z infekcjami. Moja ciotka ostatnio robiła sobie test i była negatywna, a lekarz podejrzewał że ma koronę, podobnie kumpel w pracy. Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Maryyyś 1 615 Napisano 9 Sierpnia 2022 16 minut temu, Maybe napisał: Oj współczuję. Kuruj się! I dużo wypoczywaj. Jest lepiej z każdym dniem. Dwa były ciężkie, nie kaszle, ale głową mnie boli i temperatura łapie. 1 Maybe zareagowało na to Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Maryyyś 1 615 Napisano 9 Sierpnia 2022 2 minuty temu, Aco napisał: To nie musi być Covid. Tego lata jest od cholery infekcji grypopodobnych, co nie miało miejsca w latach ubiegłych. U mnie w pracy co chwilę ktoś siedzi na zwolnieniu, w rodzinie też dużo osób boryka się z infekcjami. Moja ciotka ostatnio robiła sobie test i była negatywna, a lekarz podejrzewał że ma koronę, podobnie kumpel w pracy. U nas w firmie właśnie covid i zapalenie oskrzeli. Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Aco 3 042 Napisano 9 Sierpnia 2022 1 minutę temu, Maryyyś napisał: U nas w firmie właśnie covid i zapalenie oskrzeli. U nas taki wysyp covidovy był na przełomie stycznia i lutego. Od tamtej pory nikt nie zgłaszał, a parę osób głównie tych starszych, którym lekarz zlecił test, albo zrobili sami ten apteczny, było negatywnych. Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Maybe 4 886 Napisano 9 Sierpnia 2022 9 minut temu, Maryyyś napisał: Jest lepiej z każdym dniem. Dwa były ciężkie, nie kaszle, ale głową mnie boli i temperatura łapie. Mnie też bolała, robiłam zimne okłady bo tabletki nie działały. Zimny okład koił ból. A kaszel przyszedł do mnie pod koniec w zasadzie i do dziś pokasluje, mam suche gardło. Jeszcze chyba 3 czy 4 dnia gorycz w ustach miałam, później biegunki, wymioty. I właśnie jie było tak że od razu wszystkie objawy tylko co dzień to inne. Oby u ciebie było łagodniej. Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach