- Niebo
- Borówka
- Szary
- Porzeczka
- Arbuz
- Truskawka
- Pomarańcz
- Banan
- Jabłko
- Szmaragd
- Czekolada
- Węgiel
-
Statystyki forum
-
Tematów9 733
-
Postów263 553
-
-
Nowe Posty
-
-
-
-
Przez Vitalinka · Napisano
A to Ty nie jesteś z Karaibów? Ja jestem z Haiti, więc czuje się ok🙂 -
-
Przez Nafto Chłopiec · Napisano
Idę pobiegać. Zobaczymy co z tego wyjdzie 😅 -
Przez Nomada · Napisano
więc tak tragicznie nie było; ) Karuzela,karuzela Na bielanach co niedziela. -
Przez Nomada · Napisano
Cukier nie pomaga, przeciwnie ; ) Dużo wody ze szczyptą soli i chłodny prysznic. Arbuz albo melon schłodzony. -
Przez Nomada · Napisano
Szczupaki nie mają godnego siebie przeciwnika w swoim naturalnym środowisku, czasem pozwalają się dotknąć. Dziś obok mnie przepłynął piękny zaskroniec, był naprawdę piękny. Gdzie snorkowałeć i co widziałeś? -
-
-
-
Przez Nafto Chłopiec · Napisano
Nie ma czym oddychać. Nawet dwie gałki lodów nie dały ulgi 🥵 -
Przez KapitanJackSparrow · Napisano
I co śmialiście się, że planeta płonie. 🥵 -
Przez KapitanJackSparrow · Napisano
Wakacje fajna sprawa, szczególnie tego czasu można pozazdrościć nauczycielom. -
-
Przez Pieprzna · Napisano
Dobry wieczór, tajemniczy wielbicielu. Wakacje zaczynamy czyli można dłużej poleżeć w łóżku, ale też i dłużej będzie głośno w domu. Czekam na nowe okulary, rodzinne spotkanie i wyjazdy wakacyjne. -
-
Przez Nafto Chłopiec · Napisano
Umyć? Dobra, to nie mój. Moje są zestawy z Pottera 😂 -
-
-
-
Przez Wielbiciel · Napisano
Dzień dobry Księżniczko ☺️ Co u Ciebie słychać? -
Przez Pieprzna · Napisano
Jesteś pewien? Może już czas umyć go w wodzie z płynem 😄 -
-
-
Najnowsze Tematy
-
